STSL 14/15 H:21 | Sivasspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:21 | Sivasspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Şubat

Geçenki Eskişehir maçında Eskişehirspor forumlarını okuyordum.Bu hafta da Sivasspor forumlarını okuyarak totemime devam edeceğim.

Sivas Kadrosu:

__________Muslera
Sabri __Koray Chedjou__ Telles
_________Melo Selçuk
Yasin ____Sneijder____ Emre
___________Burak

*Sivas Deplasmanda Bek olarak Telles oynamalı.

*Kötü performans gösteren Tarık'ın yerine "Sabri Alves" dahil olur

*Malesef kötü oynayan Bruma 'nın yerine daha formda olan ve orta saha ya daha çok direnç katan Emre girmeli.

*Yasin mutlaka oynamalı...çok formda ve Sneijder&Burak ikili ile iyi anlaşıyor

inşallah kazanırız.
zaten dananın kuyruğu fb maçından sonra kopacak. o 3-4 haftayı kayıpsız atlatırsak şampiyonluktan söz edilir yoksa edilemez.

g96F8GLf3Wj5wBesQ.jpg

Yedekler:
Sinan Bolat
Semih Kaya
Hakan Balta
Emre Colak
Armindo Bruma
Sinan Gümüs
Umut Bulut

Çok kritik bir maç, kazanırsak cidden havaya gireceğiz şampiyonluk yolunda, en azından fener deplasmanı çok anlamlı hale gelecek. Puan kaybı halinde havluyu atarız, zaten çöküşe hazır haldeyiz, ip üzerinde yürüyoruz.

bu maç belediye kasımpaşa fb maçları vs üstüste zor maçlar gelecek

bu maçlar sonunda lider ile puan farkı şimdiki gibi olsun yani yarıştan kopmayalım ve son 5-6 haftada şamp umudumuz olsun biz şampiyon oluruz

ama kritik maçlar başlıyor

bursa, eskişehir bitti şimdi tekrar kritik maçlar başlıyor

Fenerbahçe'den sonra en zor deplasmanımız.Birazcık da Trabzon var ama onları dışarıda rahat yeniyoruz genelde.Kasımpaşa,Akhisar,Mersin ve Rize'yi yeneriz.

Çok zayıf savunmamız var ben beraberlikle birlikte havlu atacağımız maç olarak görüyorum.Takım inanmıyor zaten bir mücadele ruh vs yok bugüne kadar bir şekilde geldik evet ama ben son durak olarak görüyorum.

Üst Alt