STSL 14/15 H:3 | Balıkesirspor 2-0 Galatasaray | M.S | 20 Eylül - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:3 | Balıkesirspor 2-0 Galatasaray | M.S | 20 Eylül

4. Yıldıza olan inancım bitirebilecek derecede ağır bir yenilgi hazmetmesi zor olacak. Chedjou nun Anderlecht maçı sonrası Prandelli nin halleri hakkındaki yorumları ile ilgili çıkan haber doğru sanırım. Yazıklar olsun.

:(
aglanacak halimize gülüyoruz isde. yenmesini gectim posisyonumuz yok hemen hemen hic balikesir gibi takima. onlar nerde oldugunu farkinda degil belki ciddiden ama bizimkiler var olduklarindan haberdar bile degiler ;(
Geçen hafta Akhisar su rezil takıma 2 tane sallamisken kale önünde otobüs kurmuş takıma karşı pozisyona giremedik,üstüne 2 gol yedik. Rezalet resmen. Radikal hamleler şart. Futbolcuların çoğu iyice salmış ve sorumsuzca hareket ediyor.

raporladım ergen seni
senin daha yaşın tutmuyo bazı şeyler eleştirmek için

yok yahu? takım yenilir terim,başkan yanlış yapar terim,forvet gol kaçırır terim bu ne zavallılık yahu... doğru söylemiş çocuk hatta az bile söylemiş.. terim terim değil tobe evliya anasını satayım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Doğru söylemiş şu Balıkesiri Ptt 1.ligine koy orda bile küme düşmemeye oynar.Her türlü iddasına varım sezon sonu 30 puanı geçemeden küme düşerler
İşin skandal boyutu da bu ya zaten , kale önünde otobüs kuran dandik bir rakibe karsi pozisyona giremiyor takım.
Bu sene kanser yılı gibi duruyor, inşallah yanılırim.

allah bu takimin belasini versin diyecegimde vermis verecegi kadar bundan daha fazle olmaz herhalde allah bizlere sabir versin deyim en azindan..

Geçen hafta Akhisar su rezil takıma 2 tane sallamisken kale önünde otobüs kurmuş takıma karşı pozisyona giremedik,üstüne 2 gol yedik. Rezalet resmen. Radikal hamleler şart. Futbolcuların çoğu iyice salmış ve sorumsuzca hareket ediyor.

vallah bilmiyorum. takim oyunu sifir resmen. oyuncularin bazilari formsuz olsada gayretleri görülüyordu ama ne pynadiklarini bilmeyen bir grup vardi resmen sahada.
mahale takimi bile daha uyumlu.
Sorumlusu benim icin en büyük ve tek kisi takimi hazirlayamayan hocadir maalesef.
2-3 aydir takimla calisiyorsun her gün hemen hemen. hic bir ilerleme olmaz mi takim kimyasinda saha icinde. kondisyon yükletirdi sadece herhalde. ne bileyim . destek cikan birisiydim oysaki prandeliye fiorentinadaki basarisindan dolayi.

yok yahu? takım yenilir terim,başkan yanlış yapar terim,forvet gol kaçırır terim bu ne zavallılık yahu... doğru söylemiş çocuk hatta az bile söylemiş

terim-albayrak-dürüst varken bu takım 2 sene şampiyon oldu
sen bu kadroyu bozar hocayı beşiktaş maçından sonra antremanda kovup üstüne 2 sene başarısız olursan taraftar terimde der kerimde

benim için terim falan önemli değil prandelli 2 sene şampiyon olmuş olsa onu antremanda kovsa yine aynı şeyi söylerdim

Maçtan önce biri Burak için langırt forveti falan demişti kim dediyse hakkaten haklı yani bu kadar saçmalık olmaz.Forvetsiz oynatıyor bizi

Biz haftaya ne yapacağız ya?Islıklar falan olacak.2010-2011'in benzerine doğru gidiyoruz.

Kör göze parmak sokmaya calismak gibi yine haftalardir yoklari oynayan adamlarla maca baslanmazsa ıslıklanma olmaz. Ama yine Selcuk Burak ilk onbir cikarsa gol de gecikirse sıkıntı cıkar.

LG-P920 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İtalya'da futbol bitmişken sen gider teknik adam getirir ve üstelik de anı şanı bilinmeye oyuncu getirirsen , Şu pendik bile yener ... Acıyorum artık Ünal AYSAL 'a , Bir de 4. yıldız takacakmışız .. Pehhh

terim-albayrak-dürüst varken bu takım 2 sene şampiyon oldu
sen bu kadroyu bozar hocayı beşiktaş maçından sonra antremanda kovup üstüne 2 sene başarısız olursan taraftar terimde der kerimde

benim için terim falan önemli değil prandelli 2 sene şampiyon olmuş olsa onu antremanda kovsa yine aynı şeyi söylerdim
kovulan terim falan yok kendi gitti anca gider bu kadar basit. azcık midesi olan onurlu taraftar terimde demez kerimde.prandelli yi de şimdi kovabilir sıkıntı yok benim için.Albayrak önemli değil ama dürüst kalmalıydı bencede

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şuan Beyaz TV'de Sinan Engin ve Ertem ŞENER'in programı var. Bazı röportajlar ve tespitler var. Arkadaşlar çoğu doğru. Bu takımın gittiği yol yol değil..
Başkan Yardımcımız kim Candan Erçetin :D Abi bu nedir ya. Tamam Candan hanımı çok severim sıkı taraftar olduğunu da bilirim de ne alaka abi.

Herkes suçun yerli futbolcularda olduğunu biliyor

Bence bilerek maçı satıyorlar ben olsam bende oynamam yalan değil yabancı kontenjanı var nasılsa benim düdüğüm çalar hocayı sevmezsem oynamam.

İşte türk futbolunun hali bu

Yeni Baskan olsun...3-4 Yildiz Oyuncu yu cebinden alir.

Sorun cebinden almaması degilki. Gecen devre arasından bugune yaklasık 25m.euro bonservis parasını sokaga attık. Zaten o transferleri yapmasaydıkta bu takım cıkacaktı sahaya. O paraya neler alınırdı neler. Doumbia-Hakan Calhanoglu( gecen sezon devre arası)-İnler-Gomis...

Gekas bile döktürüyor bu ligde.. Biz gol atamıyoruz şaka gibi vala kafayı yiycem

Bilerek atmıyoruz..

Nedenini biliyorum ama açıklarsam millet bir ton laf eder.

Sana şöyle söyliyim bazı profesyonel futbol oynamış arkadaşlarım alt liglerde var onlar bile söylüyorlar maçı sattıklarını oynamıyor adamlar mesela bilerek genelde çoğunun sebebi hocayı beğenmeme oluyor

Üst Alt