STSL 14/15 H:8 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | M.S | 31 Ekim - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:8 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | M.S | 31 Ekim

Bugünden sonra hala Olcan'ı kadroya mı yazıyosunuz ilk yarı rezaletti.Ayağına gelen topları bitirdi savunmaya yardım etmedi.Takımda kötüydü ama Olcan seviye atladı

Maçı işim dolayısı ile izlyemedim. Özetten anladığım kadarı ile golü yemek için elimizden gelen en üstün performansı sergilemişiz. Bir de ikinci yarıda Yekta'yı forvet arkası mı oynattı bu adam?

Maçı işim dolayısı ile izlyemedim. Özetten anladığım kadarı ile golü yemek için elimizden gelen en üstün performansı sergilemişiz. Bir de ikinci yarıda Yekta'yı forvet arkası mı oynattı bu adam?

İkinci yarı sağ kenara yakın oynadı ilk yarı sol kenara yakında zaten herkesin yeri arada bir değişiyor kimse çözemiyor sistemi :D

Bu takımın Sistemi 4-4-2 dir ! Daha ne 4-2-3-1 kadroları yazıyonuz ya. Buradaki taraftar gerçekten futboldan anlamıyor veya kör. Umut girip takım 4-4-2ye dönünce Hem Selçuk hem Burak takır takır oynadılar. Biraz gözünüz açık olsun.
Muslera
Sabri-Chedjou-Semih-Telles
Hamit-Selçuk-Melo-Sneijder
Burak-Umut

Maceraya gerek yok. 4-4-2 Galatasarayın kanında vardır.

100 defa yazdık 4-4-2 tek çözümdür. Karekterimizde böyle oynamak var bizim ama bazıları hala salak salak sistemler yazıyor ve biz ne zaman boyle oynamaya çalışsak ahlar vahlar yazılıyor forumda. Gerekirse sneijder sol açık oynasın ama 4-4-2 den vazgecmeyelim....

Bu galıbıyete pek sevınemedım bugun sadece gunu kurtardık.Prandellı ıle olmaz bu ıs. Takım o kadar kotu ki bırakın gol atmayı bu sezon pozisyona bıle gıremıyoruz.

prandelliyi derhal kovmak lazım..zaten bu yönetimden sonra kadro üzerinde ki otoritesini de temelli kaybedecek,maşa için bu kadar para ödemeye gerek yok.
yeni geldik kardeşim,seninle calısmak istemiyor desinler,sezonsonuna kadar parasını verip anlaşmayı karşılıklı fesetsin yönetim,bu işi sezonsonuna bırakırsak tazminatla kovmak gibi korkunç bir hata yapmak zorunda kalabiliriz..

Muslera
Eboue ____Semih____Hakan
Sabri ____Melo____Telles
Tarik ____Sneijder____Olcan
Umut

Bek Sistemi. Alin size Kanat :D

Emre yerine Brumayı koyup Selçuk yerine Emreyide oynatabiliriz ama sınıra takılıyoruz galiba

Tarık ileride bir denenebilir diye düşünüyorum savunma yönü çok kuvvetli bir back oyuncusu değil

sizi bilmem ama ben staddan izlediğim kadarıyla bugün en çok burak ve umutu beğendim . burak ilk kez forvet gibi oynadı. top indirdi duvar oldu arkadaslarını oynattı . takım olarak birşey gözüme çarptı ve ben bunu 10. dakikada gördüğüm halde kenardaki hoca bozuntusu bunu göremedi . takım hava toplarına "rakibi bozmak için " bile çıkmıyor . eğer sen hava topuna çıkmassan rakip stoper topu göğüsüne alır araya salar ve golü yersin . donk bugün 4-5 kez topu göğsüne aldı ve bizimkiler izledi .
umut iyiydi evet ama burak söylediğin hiçbişeyi yapmadı.ayrıca burağın koşu mesafeside komik 9.5km.ve en az benim gördüğüm 5 defa 30 metre ilerideki adama yalandan koşular yaptı.tek birtane top alamadı rakiplegirdiği bütün pozisyonları rakip kazandı diğerlerinde faul yaptı.tek bir iyi hareketi vardı odaumuta ileride top çıkarttı onuda umut sneijdere attı rezil yine dokundu..olmazz 30 yaşındaki adam gelişmez

İkinci yarı bazı adamların sorumluluk almasıyla bir şeyler yapabildik. Ve pozisyon zenginliği de vardı. Burak Yılmaz gol atmasına rağmen rahat galibiyeti engelledi. Sabri'nin iyi ortasında Sneijder'e bıraksa yüksek ihtimalle Sneijder o topu asardı. Sneijder'in getirdiği topta Umut Bulut'a salça olmayıp bıraksa yine gol. Bunun haricinde Selçuğun kaleyi düşünmesi tuttu. Sahadaki kötü malzemeye rağmen sadece günü kurtardık..

Chedjou'yu tebrik ediyorum bu arada. Bu sezon 3. veya 4.kez bizi ipten aldı.

o kadar kötü olmamıza rağmen şuan da lider durumdayız. Görünen o ki kötünün biraz iyisi ve şanslı sezon sonu şampiyon olacak.

B1V_tOtCAAEP4pl.jpg

Üst Alt