STSL 15/16 H:10 | Galatasaray 4-0 Eskişehirspor | M.S | 29 Ekim - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:10 | Galatasaray 4-0 Eskişehirspor | M.S | 29 Ekim

Az yorumlara bakar misin abi kasmayin bu kadar yahu. Kazandiysak az sevinin mutlu olun hayatinizi bir stressten ayirin.
Kaybedince elestirin, elestri oldukca zaten takim duzelir eksiklikler giderilir de neredeyse sahane oymamissin kadroda 5 oyuncu degismis, hayir 2.lig takimi olsa ne olacak 5.lig oyuncusu olsa nolcak ligin mal takimlarina mal bir sekilde puan kaybetmedik mi biz.

Recepti heralde siz bayern falan bekliyorsunuz demisti harbi oyle ama ha.

Buragi cok sevmem, selcuk her hafta elestririm. Jem icin neler dedik ama adamlar cikip oynadi arkadas.

Az adil olun herkese lazim cunku.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mactan yeni geldim. Oyuncu puanlari;

Muslera - 6
Sabri - 6
Denayer - 6
Semih - 6
Olcan - 8
Selçuk - 10
Jem - 4
Yasin - 5
Emre - 5
Podolski - 6
Burak - 8

Sonradan girenler ;
Bilal - 8
Koray - 6
Sinan - 6

Selçuk maestro gibi yönetti takımi. Gerisi standart.

Bu denayer super oyuncuya keske alabılseydık 1 sene daha kıralayabılsek buyuk ıs yapmıs oluruz bence cıty verebılır boyle devamlı oynatırsak gercekten 10 senelık stoper ve sag bek fızık muthıs ona ragmen teknık pasları sogukkanlılıgı ben son yıllarda boyle adam gormedım gelecegın en ıyı stoper adaylarından biri kim bulduysa bu adamı helal olsun.Bonservısıyle almıs olsak elini operdım bulan adamın.Devre arası kevin gelecek santrafor olarak drogbanın 6 aylıgına kıralanması haberlerı var bırde orta saha alırsak sampıyon oluruz.

CSgzbPvWwAAhATw.jpg:large

Bi ara bizde sağa bakıp sola pas atan bi eleman vardı adı neydi ya. Hatta bi gün arabasıyla kaza mı ne yapmıştı.sağa sinyal verip sola döndü diye. Sonra ts ye gidip ilk antremanda tesisin çatısından düşüp bacağını kırmıştı ?

Üst Alt