STSL 15/16 H:18 | Galatasaray 3-1 Sivasspor | M.S | 16 Ocak - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:18 | Galatasaray 3-1 Sivasspor | M.S | 16 Ocak

İyi değildik ama kazanmak güzel. Tebrikler Galatasarayim ! Umut Yolculuğu 3 puanla başladı ! Kaldı 16 . Şampiyonluk Şarkısı Düşmesin Dillerden!

Burada "Ersun gelsin Ersun gelsin" diye cirit atanlara birsey gösterecegim:

Armanın İzinde@Armaninizinde 4 Min.Vor 4 MinutenÜbersetzung anzeigen
Ersun Yanal: "Galatasaray'ın stoper sorunu yok. Santrafor sorunu yok. Galatasaray'ın performans sorunu var."

Armanın İzinde@Armaninizinde 24 Sek.Vor 25 SekundenÜbersetzung anzeigen
Ersun Yanal: "Burak Yılmaz geçen sene Galatasaray'ın şampiyonluğunda en çok katkı veren oyunculardandı. Sakatlıktan yeni çıktı. Zaman lazım"

Eskiden takım umut vermiyordu, şimdi hiç vermiyor. Eğer bu Dursun ve Mustafa nın eline kalırsak önümüzdeki, sene de şimdiden gitmiştir.

Ya siginacagimiz tek dal Allahtan baskasi degil.
Futbol hayatini bitirecek bir sakatlik yasamali koca kulubun katili adam

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Galatasaray SK ‏@GalatasaraySK
Aşkla tribüne gelen, her şart altında takımını alkışlayan vefakâr her bir Galatasaray taraftarına şükranlarımızı sunarız.

Sizinnde Allah belanızı versin.Olmaz olsun sizin gibi Galatasaraylılar.Gerçek taraftarın sabrı tamamen taşıcak ortalıkta ne denizli nede iş bilmez Galatasaraylıkltan nasibini almamış yönetim kalacak.Hepsi Arkasına bakmadan gidecek.

Ulan şerefsizler Gerçek Galatasaray taraftarına laf sokacağınıza Şu ahmet çakar denen o.ç una laf söylesiniz yaa.. Adam her hafta Galatasaray alehine yorum yapıp ortalığı bulandırıyor.
Olmaz olsun sizim gibi yönetimde genel kurulda...

Sizinnde Allah belanızı versin.Olmaz olsun sizin gibi Galatasaraylılar.Gerçek taraftarın sabrı tamamen taşıcak ortalıkta ne denizli nede iş bilmez Galatasaraylıkltan nasibini almamış yönetim kalacak.Hepsi Arkasına bakmadan gidecek.

Ulan şerefsizler Gerçek Galatasaray taraftarına laf sokacağınıza Şu ahmet çakar denen o.ç una laf söylesiniz yaa.. Adam her hafta Galatasaray alehine yorum yapıp ortalığı bulandırıyor.
Olmaz olsun sizim gibi yönetimde genel kurulda...

it ogluna küfür etmekten korkuyorum . ibis baskalarin küfür etmesini bekliyor tazminat icin

Üst Alt