STSL 15/16 H:4 | Kayserispor 0-1 Trabzonspor | MS | 14 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:4 | Kayserispor 0-1 Trabzonspor | MS | 14 Eylül

haftaya süper lig

fb 13
ts 13
bjk 12
gs 5

-----------------

yarın ş.ligi

a.madrid 3
benfica 3
gs 0
astana 0

O zaman 2 hafta sonra Hamza

ass-kicking.gif

Olur mu öyle şey.

"Şunun şurasında daha 3 ay olmuş bizi beceriksizlikle suçluyorlar" Dursun Özbek

Cidden birşey olacağını sanmıyorum. Çıkıp "taraftar destek olmadı hep bu yüzden bu kötü gidiş" deyip suçlu biz olacağız. İzle gör...

En fazla Fener maçına kadar ömrü var abi yaz kenara.Arena'da Osmanlı'ya Mersin'e 5 puan veren Hamza bu fikstürden hayatta çıkamaz.

Atletico
Trabzon(D)
Gaziantep
Astana(D)
Başakşehir(D)
Gençlerbirliği
Benfica
Fenerbahçe (D)

Trabzonun kazanmasi cok iyi oldu cunku kayseri hemen altimizdaydi lig siralamasinda. Kayseri kazansaydi veya berabere kalsaydi dokuzunculuga dusecektik. Simdi sekizincilikteki yerimizi korumus olduk.

En fazla Fener maçına kadar ömrü var abi yaz kenara.Arena'da Osmanlı'ya Mersin'e 5 puan veren Hamza bu fikstürden hayatta çıkamaz.

Atletico
Trabzon(D)
Gaziantep
Astana(D)
Başakşehir(D)
Gençlerbirliği
Benfica
Fenerbahçe (D)

Uğur'cuğum elbette karşı çıkmıyorum. Ama şu olabilir.

Şu an bunların yerini alabilecek en az onlar kadar beceriksiz ve itaatkar hoca ve başkan aranıyordur. Kesinlikle eminim.

Yani o rollerde diziye kim devam edecek. Şu an arama çalışmaları devam ediyordur.

Heriflerde Cardozo yedek oynuyor. Oyuna giriyor golünü atiyor. Biz Buragi yedege atamiyoruz. Cardozo'nun yarisi olmayan biri için hem de. İgreniyorum bu düzenden.

A.Madrid yenilgisinden sonra bunlarada yenilecez çok belli.Hanzo bakalım haftaya ne gibi mazeret üretecek.Takımın anasını belledi.Haftaya orta sahaya evladı Bilali koyacak.Yakında neredeyse 11 yerliyle çıkacaz heralde maçlara.

TS'nin kadrosu bizden net daha iyi. Yedekleriyle vs.

Cavanda'yı transfer nöbetinde övdüğüm için küfür yiyecektim neredeyse. Renktaşlarımızdan biri "Lazio gibi bir takımın çıkma sağ beki ne kadar iyi olabilir boşuna uydurmayın" falan diyordu.

Görmüştür sanırım. :)

Atletico
Trabzon(D)
Gaziantep
Astana(D)
Başakşehir(D)
Gençlerbirliği
Benfica
Fenerbahçe (D)

Atletico 0
Trabzon (D) 3
Antep 3
Astana (D) 3