STSL 15/16 H:9 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:9 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim

2008-09 sezonunda herkes fark atarız,ezeriz vs. diyordu ve daha ilk dakika Lincoln atınca baya fark gelecek demiştim.. Demez olaydım.

Maç 4-1 bitmişti. İlginç olan ise Perşembe günü Benfica'yı deplasmanda 2-0 yenmemizdi. Umarım tarih tekerrür etmez.

Hahaha aynen :) Hele emre adisinin poposuna çarpıp yediğimiz golle bizi yendikleri maç !!! Ulan adamlar ağlamıştı resmen ama sonuç ?

2008-09 sezonunda herkes fark atarız,ezeriz vs. diyordu ve daha ilk dakika Lincoln atınca baya fark gelecek demiştim.. Demez olaydım.

Maç 4-1 bitmişti. İlginç olan ise Perşembe günü Benfica'yı deplasmanda 2-0 yenmemizdi. Umarım tarih tekerrür etmez.

Bu lanet statta bunlara karsi hic 3 gol atamamisiz serileri basladiktan sonra.

Bir kez 2 gol attik onda da berabere kaldik bunlarla. Galibiyet istiyorsak 3 gol atmamiz lazim, cok net.

Söyle Avrupa takimi gibi oynasak rahat aliriz da onu beceremiyoruz iste.

Bu arada Kadiköy'de galibiyet görecek en son ikili Hamza-Dursun normalde ama bu FB'nin serisi kadar bunlarin bali da normal degil.

Son düzenleme:
Bu lanet statta bunlara karsi hic 3 gol atamamisiz serileri basladiktan sonra.

Bir kez 2 gol attik onda da berabere kaldik bunlarla. Galibiyet istiyorsak 3 gol atmamiz lazim, cok net.

Söyle Avrupa takimi gibi oynasak rahat aliriz da onu beceremiyoruz iste.

Gol yemediğimiz 3 maç olmuş onlar da 0-0 bitmiş anasını satayım.1 gol tıkıştıramadık mı 3 maçın birinde.

Hahaha aynen :) Hele emre adisinin poposuna çarpıp yediğimiz golle bizi yendikleri maç !!! Ulan adamlar ağlamıştı resmen ama sonuç ?

OO çok eski.. UEFA kazandığımız seneydi o maç. SamiYen'deydi. Dünyanın en keyifli cümlesini kuracağım; O maçta UEFA maçlarını düşündüğümüzden yedek ağırlıklı ve iki 10 numaralı kadroyla çıktık.(Sergen,Hagi)

Ceza sahasına girmeden saçma bir golle kazanmışlardı. Bir o maçı birde Süper Final'de 1-2 kaybettiğimiz maçta baya kahrolmuştum.

Fener bize SamiYen'de vs. 3 gol attı mı 16 yıldır?

bir istisna disinda hep normal skorlarla yenilmisiz. 96/97 sezonunda Terim'le Sami Yen'de bizi 4-0 yenmisler. Onun disinda kendi evimizde 2 farktan fazla yedigimiz mac 66/67 senesine ait. 30 senede bir anca oluyor o yani.

derbi olmasindan kaynaklaniyor diyebiliriz. takimlar canini disine takiyor acikcasi bu maclarda. kendi sahasinda pek öyle fark yiyen yok yani.

söyle 1-3, 2-3 falan geciyor icimden ama bunlar hayal tabiki :/

Üst Alt