STSL 18/19 H:29 | Galatasaray 3-1 Kayserispor | MS | 20 Nisan - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maça mahsus değil ki!. Hep diyorum; sezon sonu geldi dayandı, iyi oynadığımızı düşündüğüm 5 maç sayamıyorum hala!. Kalan maçlarda inşaallah ama umamıyorum doğrusu:(...

bu ana kadar olmamışsa bundan sonrası için de ümidi kesmek gerek. kalan maçları kazanalım yeter.

iyi futbol için artık önümüzdeki sezona bakacağız.

zaten bizim galatasaray'ın iki sezon üst üste iyi top oynamışlığı yoktur. en azından ben hatırlamıyorum. galiba son olarak 96-00 döneminde oldu.

Yahu tamam rezilizde arkadaş hakem nasıl doğruyor kayseriyi onu anlamadım..öyle yorumlar yapıyorsunuz ki çok enteresan

Akbaba'nın hareketi %100 kırmızı. Tiago'nun pozisyonunu adam akıllı göstermediler bile, herif yüzünü mü koruyor, topu mu kesiyor onu bile anlamadık. Penaltı bile olsa hiçbir büyük takım oyuncusuna orada kırmızıdan attıracak ikinci sarı çıkmaz. Zaten biz o an 10 kişi olmalıydık. Ki 11'e 10'da bile yer yer ne kadar aciz olduğumuzu düşünülürse sayı dezavantajıyla hacamat ederdi Kayseri bizi. Geçen hafta Fener maçında gol iptal olsa bugün Akbaba kırmızı görür 60 dakika 10 kişi debelenirdik. Sırf kazanıyoruz diye bazı şeylere kör bakmaya gerek yok, sonra bizim aleyhimize olunca konuşmaya yüzümüz olsun.

Şu maç 11 11 devam etse zor alırdık.Emre akbaba leş.Belhanda feghouli çok kötüydü.Badu sıct sıvadı bu maçta.Onyekuruya laf ediyordum bu maç anladımki bizim için olmazsa olmaz 1 adammış.En azından karşı savunmayı rahatsız eden bir adam.Bilemiyorum fakat bu takım rize ve konya deplasmanlarının en az birinde takılır elveda deriz şampiyonluğa.

Emreye kırmızı çıkmadı çünkü geçen hafta gözgöre göre hakkımızın yendiğini herkes biliyor, mecburdular buna. Bu işler öyle kolay değil. Bizim yerimizde fener, bjk olsaydı da aynı karar olurdu. Geçen hafta yenip bu haftada berabere kalmış gibi saysınlar.
Takımın bişey oynadığı yok, mental olarak zaten hazırlanamamış takım ama iki maçtır 10 kişilik takımların bizden fazla koşmuş olmasını anlayamıyorum. Oyuncular birbirleri için oynamıyor, göstermelik koşuyolar. Yazın takımda çok büyük değişiklikler bekliyorum. Buna yeni gelenlerde dahil.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kayseri maç başı elini kolunu sallaya sallaya geldi beraberlik golünü hemen bulmamız ve rakibin 10 kişi kalması bizim adimiza büyük sansti yinede umut veren bir oyun yok bakalım gelecek haftalar neler gösterecek...

Üst Alt