STSL 18/19 H:31 | Sivasspor 0-0 Başakşehir | MS | 3 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:31 | Sivasspor 0-0 Başakşehir | MS | 3 Mayıs

Bir yanim Basak puan kaybetsin de bizim de Rize macinda puan kaybi luksumuz olsun diyor.

Obur yanim da Basak puan kaybederse bizim okuzler kayip hakkini Bjk macinda kullanir.Yine isi zora sokar.Basak kazansin da 4'te 4 yapmak zorunda olalim diyor.

Bu takim beni sinir ediyor.Hamza'li sampiyon kadroya tarihimizin en kotu sampiyon kadrosu olabilir diyordum.Son 2 sezonki takim daha kotu cikti.

Hamza'nin su kadrosu son 2 sezonki kadromuzu rahat tokatlar.

Muslera
Sabri Semih Balta Telles
Melo Selcuk
Umud Sneijder Yasin
Burak

Ki bu 11'in de sag kanadi Sabri Umud tandemi Semih Balta olmasina ragmen.Melo Sneijder farkiyla kazanir.Hatta Selcuk bile simdi ki ortadaki statik 3'luden daha fazla katki veriyordu.
Su takima takim kotu oynarken ZBAM diye geciren bir 10 numara veya orta saha ozellikli bir forvet alalim yaw.Tabii ki bir de forvet lazim.Biktim deplasmanlarda bok gibi oynayan takimdan.

Başakşehir için çok kritik maça dönüştü bu.

Kazanırlarsa bizim maçtaki üç skorun ikisine göre büyük avantaj yakalayacaklar.

Kazanamazlarsa the end zaten.

bu gerizekalilar puan kaybediyor iyi güzel de bizim mallarda deplasmanda kimseyi yenemiyor
ic sahada itekleye itekleye yine zahmet edip mac aliyorlar ama disarida fiyasko

Oyuncularımız deplasmanda maç alacak kadar güçlü değiller geçen sezon aynı sorunu yaşadık ama devam ettik her şey güzelmiş gibi ee yine patladık işte takımdan hiç düşünmeden yollanması gereken 3 isim Mariano , Belhanda , Diagne özellikle Mariano iyice sinir etmeye başladı beni.

Oyuncularımız deplasmanda maç alacak kadar güçlü değiller geçen sezon aynı sorunu yaşadık ama devam ettik her şey güzelmiş gibi ee yine patladık işte takımdan hiç düşünmeden yollanması gereken 3 isim Mariano , Belhanda , Diagne özellikle Mariano iyice sinir etmeye başladı beni.
nagatomo mariano fernando feghouli diagne 5'lisi kesinlikle satilmali. hem hareketsiz hem top sürmekten acizler. bekler orta acamiyor, kanattaki kel adam gecmiyor. öndeki tam bir sahtekar zaten. orta sahadaki kacak güresiyor.

pilav üstü kuru ve ndiaye kalmiyorsa onlarin yeri dolmak zorunda

belhanda ise ofansif orta saha degil, anca ndiayenin yerinde oynayabilir. daha cok mücadele etmesi gereken yerde oynarsa bu delinin her mac atilma riski oldugu icin uygun bir teklifte o da gönderilebilir.

diger yabancilar kalsin.

nagatomo mariano fernando feghouli diagne 5'lisi kesinlikle satilmali. hem hareketsiz hem top sürmekten acizler. bekler orta acamiyor, kanattaki kel adam gecmiyor. öndeki tam bir sahtekar zaten. orta sahadaki kacak güresiyor.

pilav üstü kuru ve ndiaye kalmiyorsa onlarin yeri dolmak zorunda

belhanda ise ofansif orta saha degil, anca ndiayenin yerinde oynayabilir. daha cok mücadele etmesi gereken yerde oynarsa bu delinin her mac atilma riski oldugu icin uygun bir teklifte o da gönderilebilir.

diger yabancilar kalsin.

Naga belki kendine çeki düzen verir diye hemen satılsın demedim ama böyle devam edecekse o da gitsin , takımdaki ana topçuların bu kadar rezil olması da ayrı komedi kiralık topçular Onye ve Ndiaye daha çok sahipleniyor.

2014-2015'teki takım iyi top oynamamasına rağmen en winner takımlarımızdan biriydi.

Şu anki takım bunun tam tersi,Fatih Terim ismi taşıyor takımı.Riekerink falan olsa çoktan 4. 5. sırada tamamlamıştık sezonu.

Naga belki kendine çeki düzen verir diye hemen satılsın demedim ama böyle devam edecekse o da gitsin , takımdaki ana topçuların bu kadar rezil olması da ayrı komedi kiralık topçular Onye ve Ndiaye daha çok sahipleniyor.
nasıl sahipleniyor abi adam bencillikten sağına soluna bakmıyo maçlarda alıp gidiyo, ndiaye dedigin adam yokları oynuyo topa dalmaya bile çekiniyor artık. sahiplenen ikili bunlar, bunlar yoksa biz de yokuz. faslım:love:
galatasaray_sofiane_feghouli_ve_younes_belhandayi_satacak_miZT.jpg

fernando feghouli diagne dokunulmaz oldugu icin diger topcularin hepsi oyundan alinabilir ama bunlar cikmaz
dün yapilan degisikliklerden sonra takim iyice güc kaybetti :D

Tempo yapıyorlar yahu en azından Onyekuru ve Ndiaye harici topu ileri götüren adam yok takımda herkes yanındakine pas veriyor böyle takım mı olur risk alan yok , çalım atmaya çalışan , araya top atmaya çalışan bile yok.

Üst Alt