STSL 18/19 H:9 | Galatasaray 1-1 Bursaspor | MS | 19 Ekim - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Malatya'yı bu oyunla kesinlikle yenemezsin. Deplasman mağlubiyeti yazarım oraya. Icerde feneri taraftarla öyle böyle gecersin ancak bu takım sezon sonunu nasıl görücek endiselerim var.

Galibiyet serisi bozuldu , namagluk serimizi simdilik koruduk

Ama goztepe ve erzurum maclarindan bunun yaklastigi gorunuyordu , hadi antalya deplasmanini gectim ama ic sahada da gidisat kotulesmisti

Tutturunca alanyaya 6 , kasimpasaya 4 attik ama geri kalan 3 macta 3 golumuz var

Artik o "ic sahada mac sonu tabelada GS bir sekilde ustun gorunur" tilsimi bozuldu ama bu bagira bagira geldi yani

Ama goztepe ve erzurum maclarindan bunun yaklastigi gorunuyordu , hadi antalya deplasmanini gectim ama ic sahada da gidisat kotulesmisti

Tutturunca alanyaya 6 , kasimpasaya 4 attik ama geri kalan 3 macta 3 golumuz var

Artik o "ic sahada mac sonu tabelada GS bir sekilde ustun gorunur" tilsimi bozuldu ama bu bagira bagira geldi yani
Bu Macta 1 Puan kazandik gozuyle bakmamiz gerek.
1. 30 dk icin 3 degisiklik yaptik
2. Komple sistem coktu bundan dolayi
3. Geri kalanlar hayvani efor sarf etti
4. Psikolojik olarak Seri devam ediyor. En Handicapli GS bile evinde yenilmedi diyecek Rakipler

Boyle bir Mac 10 sene de bir olur. Tek kotu taraf 2 tane deplasman kazanmak sart oldu

Yenilmemize kiyasla evet ama onumuzde schalke , sonra fb , kisa sure sonra porto gibi maclar var

Bu sakatlar pat diye iyilesmez , arti sakatliklari ortaya cikaran faktorler de bir anda yok olmaz . Yarin maicon , obur gun ndiaye veya garry ye olmayacagini bilemeyiz

Ben nedense pek umutlu konusamiyorum takimla alakali . Fizik kondusyon sorununu yakin zamanda pek hatirlamiyorum ve gunumuz futbolunda en bela seydir

Umarim gecicidir yoksa ayvayi yedik demektir . Fizik kondusyon disinda her olumsuzluga bir cozum bulunur ama bunun cozumu yok

Ya da risk alip , fizik kondusyon probleminden etkilenmeyecek adamlarin sayisini cogaltacagiz

Nagatomo
Linnes
Ndiaye
Garry
Serdar

Bu adamlarin anatomik yapisi , vucut kompozisyonlari ve atletik kapasiteleri kondusyon odakli sorun yasamayacak cinste

Ama feghouli , sinan , maicon .. bu koca kiclilar bizi bitirir yakinda

Bu Macta 1 Puan kazandik gozuyle bakmamiz gerek.
1. 30 dk icin 3 degisiklik yaptik
2. Komple sistem coktu bundan dolayi
3. Geri kalanlar hayvani efor sarf etti
4. Psikolojik olarak Seri devam ediyor. En Handicapli GS bile evinde yenilmedi diyecek Rakipler

Boyle bir Mac 10 sene de bir olur. Tek kotu taraf 2 tane deplasman kazanmak sart oldu
GS sözlükte yazılanları oku,beyin kanaması geçirirsin.insana agızlarını ve yorum yazan ellerini pompalı tüfekle tarama hissi veriyor.dün ozan başlıgına yazan bi dingil vardı.sırf ona küfür etmek için GS sözlük hesabımı kullanmak istedim.twiterı zaten kaale almıyorum ama twitterı zor hale getiren bjk taraftarı.keşke twittera Türk taraftarlara belli bi süre futbolu konusama yasagı gelse..şöyle 5-6 ay.kafa dinlerdik.

serdar kirilgan , sakatliga musait ama kondusyon ve fizik problemi yasamiyor , yani kosu kapasitesi , fiziksel mucadelesi dusmuyor

sakatlik veya hatali mudahale gibi baska sorunlari var ama maicon ahmet filan dusununce en gerekli stoperimiz

Bir ozet skandali yasiyoruz Bein grup maclari aldi alali . Zaten disariya verilen 2-3 dakikalik ozetler rezaletin son perdesi o ayri , hic deginmiyorum bile ama kendi hazirladiklari ozetler de hep eksik

Mesela izledim ozeti , eren in ikinci yarida diregin yanindan auta giden pozisyonu konmaz mi ? Veya sol caprazdan bursali oyuncunun onundeki adama yuvarlamak yerine dibine girip daga tasa vurdugu

1-0 dan sonra bursa 2 hatta 3 u kacirdi diye yorum yapiyorlar TV de , fakat ozete baksan bursanin ikinci yari atagi yok .. Onun yerine macin bitisindeki hic bir kiymeti olmayan sutu koymuslar

Bu sene iyice kotulesti ozetler , gecen seneki ekibi mi degistirdiler ne yaptilar anlamadim .. Macta gordun gordun , ya tamamini tekrar izleyeceksin ya da aklindan silinip gidecek

Takim tat vermiyor, bu sezon cok kotu. Istikrar yok takimda, fatih hoca her mac farkli kadro suruyor. Bukadar rotasyon takima zarar veriyor. Bazi oyuncular 2 mac oynuyor sonra 5 Mac yok lar. Peki boyle olunca o oyuncular Mac eksikligi yuzunden iyi performans vereceklermi. Takim cok agir oynuyor, bunun en buyuk nedeni uyumsuzluktan. Maicon ve feghuili yapilan muamele cok kotu, bu oyuncular elimizdeki en iyi secenekler. Ozan ve sinan yerine daha verimliler.

Bu sezon fatih hocanin egosu ve inadi yuzunden sampiyonluk kacabilir.

Not: rakipler cok kotu

Yok sakatliklar ve Forvet yok diye mizmizlamayin. Sonucta bu kadro gecen sezon sampiyon oldu

Esas tehlike Schalke maçında tabelanın değişecek olması

Maalaef görünen o

Takim tat vermiyor, bu sezon cok kotu. Istikrar yok takimda, fatih hoca her mac farkli kadro suruyor. Bukadar rotasyon takima zarar veriyor. Bazi oyuncular 2 mac oynuyor sonra 5 Mac yok lar. Peki boyle olunca o oyuncular Mac eksikligi yuzunden iyi performans vereceklermi. Takim cok agir oynuyor, bunun en buyuk nedeni uyumsuzluktan. Maicon ve feghuili yapilan muamele cok kotu, bu oyuncular elimizdeki en iyi secenekler. Ozan ve sinan yerine daha verimliler.

Bu sezon fatih hocanin egosu ve inadi yuzunden sampiyonluk kacabilir.

Not: rakipler cok kotu

Yok sakatliklar ve Forvet yok diye mizmizlamayin. Sonucta bu kadro gecen sezon sampiyon oldu

Ne kadar klişe ve saçma br söz sanki her topçu robot zerre değişmiyor performanslar ve rakipler de hep aynı yani her şey aynı değişen bir şey yok.

İlk 20 dakika sonrasında şu maç hakkında tüm enerjim gitmişti sonrasında Fernando sakatlanınca hamle yapamayacaktık gerçekten de 0-1 geriye düşüp 1-1'i yakalayıp 1 puan aldık 2 puan kaybetmedik çünkü bu maç sezon içinde olabilecek tüm olumsuzluklar gerçekleşti belki sakatlıklar olmasa kaybedilen 2 puan denebilirdi ama bu kadar olumsuzluk ve tersliğe rağmen sene sonunda bu 1 puanın etkisini mutlak ama mutlak göreceğiz

Bu kadar terslik varken kaybetmememiz bile mucize diyebiliriz 0-1'ken 0-2'de olabilirdi ama bir şekilde golü bulduk ve 1-1 yaparak 1 puan kazandık.

Artık insanların 2015 ve öncesindeki Türkiye ligi beklentilerini kenara bırakması gerekiyor her geçen gün Anadolu takımları da güçleniyor büyük takımlarda FFP gibi dertler olunca da aradaki o fark çok daha düşük kalıyor. Bugün hangi takım olursa olsun deplasmana giderken biz kesin kazanırız diyemiyor bunun da başlıca sebepleri bir çok şehirde 25-30-35-40 bin kişilik modern stadlar var ve bir çoğu büyük maçlarda ciddi rakamlara oynuyorlar bir de yabancı sınırının kalkmasıyla beraber en azından mücadeleci bir kadro yapıları oluşturdular.

Bursaspor maçındaki terslikler iç sahada Beşiktaş, Fener ya da Başakşehir'e denk gelse muhtemelen onlarda puan kaybedeceklerdi mesela dün Beşiktaş'da 2 tane stoperi(Pepe, Vida) yoktu ve Göztepe resmen o noktadan vura vura yendi.

Haftanın en karlı takımı başakşehir'den sonra biz olduk çünkü Beşiktaş'la 1 maçlık farkı 2 maça çıkarmış olduk muhtemelen bu fark daha da açılarak gidecektir çünkü adamlar ciddi anlamda kaosa sürükleniyor

Bu sene bizden sonra en iyi futbolu oynayan takım yine Başakşehir.

Kasımpaşa Mustafa Denizli'den sonra tekrar düzeldi, atağa geçti ancak fazla gidemezler en fazla 5.liği zorlarlar.

Trabzon çok gel-gitli.

Önümüzdeki Malatya deplasmanı ve Fenerbahçe maçları ligin kaderini belirleyecek. İki maçta en az 4 puan almalıyız. Bizim Fenerbahçe ile maçımızın olduğu hafta Beşiktaş da Başakşehir ile oynuyor.

Bu sene bizden sonra en iyi futbolu oynayan takım yine Başakşehir.

Kasımpaşa Mustafa Denizli'den sonra tekrar düzeldi, atağa geçti ancak fazla gidemezler en fazla 5.liği zorlarlar.

Trabzon çok gel-gitli.

Önümüzdeki Malatya deplasmanı ve Fenerbahçe maçları ligin kaderini belirleyecek. İki maçta en az 4 puan almalıyız. Bizim Fenerbahçe ile maçımızın olduğu hafta Beşiktaş da Başakşehir ile oynuyor.
Biz futbol oynamıyoruz ki en iyi top oynayan biziz demişsin. Başakşehir ve Kasımpaşa iyi oynuyor, keza bursa ve konyada iyi işler yapıyor. Bizim ne oynadığımız hiç belli değil.

Biz futbol oynamıyoruz ki en iyi top oynayan biziz demişsin. Başakşehir ve Kasımpaşa iyi oynuyor, keza bursa ve konyada iyi işler yapıyor. Bizim ne oynadığımız hiç belli değil.

Başakşehir top mu oynuyor Fb bile tempo yapınca etkisiz kaldılar düşün o kadar kazma dolu Fb.

Tek yaptıkları iyi şey takım savunması.

Visca etkisiz olunca kalıyorlar öyle ortada.

Ha biz çok iyiz demiyorum ama Başşak'da bir halt yok.

Başakşehir top mu oynuyor Fb bile tempo yapınca etkisiz kaldılar düşün o kadar kazma dolu Fb.

Tek yaptıkları iyi şey takım savunması.

Visca etkisiz olunca kalıyorlar öyle ortada.

Ha biz çok iyiz demiyorum ama Başşak'da bir halt yok.
Başakta yine bir sistem var aga. Adamlar gol yemiyor. Hücum işinide çözerlerse zaten zor tutarız. Adebayor bu sene çok etkisiz en büyük eksikleri o

Üst Alt