Suarez'e Tarihi Ceza - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suarez'e Tarihi Ceza

Ulan yurusun gitsinler ne serefsiz kurulus mac icinde verdigi reaksiyon farkli olablr gidip dirsrk atanada versinler. Cana kasir var sanki.

Ayrice meireless 0 ceza veren el hareketinden sonra fifanin carkina tukuriyim. Uruguay liverpool adamin arkasinda durmazlarsa onlarda adam degil

Stada bile alinmamasi, 4 ay men cok agir cezalar. Fifa'nin Afrikali uyeleri kendisine zaten gicik oluyorlardi bu olayi da firsat bildiler bence.

Ben,bugüne kadar futbol dünyasında bu kadar pislik bir oyuncu görmedim.Her türlü küfürü hak eden biri. Araştırıp bakın ısırmadığı futbolcu kalmamış.

Sağlam ceza yedi çok iyi oyuncu ama böyle huyları olmasını anlayamıyorum. Ne gereksiz işler en büyük zararı hep kendi gördü.

İlk vukuatı olsa tamam yanlışlıkla oldu denebilir.Bu hayvanın yaptığı bir değil iki değil üç değil.FİFA nın yerinde olsam bunu emekliye sevk ederim,futbol hayatını bitiririm,doktorlar buna çare bulamazlar.

Belli ki adam sürekli bir şeyleri ısırma ihtiyacı hissediyor.Verin ağzına plastik top gibi bi şey ısırın dursun maç boyunca.

Onun gibi yeteneği izlemek isterdim açıkçası.

Bana ceza çok abartı geldi rakibine kasten tekme atan ya da kasten kafa atan futbolcular oldu (Zidane bile yaptı bunu) ısırma bunlardan ne kadar ağır olabilir nihayetinde tekme ya da kafa atmakta en az ısırmak kadar çirkin ve zarar verecek bir davranış.Ceza illa ki verilmeliydi ama çok ağır olmuş.

Kulup bazinda olsun milli takim bazinda olsun damga vurucu bir form yakalamisken boyle bir harekete ne gerek vardi anlam veremiyorum. Rahatsiz heralde.

GT-S7500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çok ucuz yırtmış..

Rehabilite edilene kadar men edilmeliydi ve ancak tedavi sonrası çok yetkili bir psikiyatri heyetinin onayıyla futbola dönüşüne şartlı izin verilmeliydi..

Herif piranha gibi önüne geleni ısırıyor..

Üst Alt