GSC Haber - Süheyl Batum: "Bundan önceki yönetim projelerin büyük kısmını yapamadı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Süheyl Batum: "Bundan önceki yönetim projelerin büyük kısmını yapamadı"

GMqZcH7XgAAawQT.jpg

Galatasaray Başkan Adayı Süheyl Batum:

"Bundan önceki çok değerli başkan ve yönetim kurulu adaylık lansmanında söylediği projelerin büyük kısmını yapamadı. Kemerburgaz, spor salonu, arsa gayrimenkul fonunun kurulması, dijital vaatler gibi hiçbirini yapamadı."

"Sayın Alp Yalman ve Sayın Ünal Aysal. Allah kısmet ederse seçimleri kazandığımız takdirde Sportif A.Ş'nin başında bizimle birlikte yoluna devam edecektir."

"Dursun Özbek’in projeleri, gelecekte ‘acaba adayı satsak mı?’ projeleridir. ‘İlk aşamada Bankalar Birliği’nden çıkacağız’ diyorlar. Herkes memnun. Biz değiliz. Biz, Galatasaray’ın geleceğini düşünüyoruz. Bu olay, yarı yarıya zarara uğratacak Galatasaray’ı. Biz rakamları önünüze koyacağız. Bu, Galatasaray’ın geleceğinin ipotek altına alınması demek."

"Galatasaray'ın değerli itibarı, bağımsızlığı ve geleceği için buradayız. Yarınki gençlerin "Borçsuz, Türkiye'nin en borçsuz takımıyız" demelerini sağlamak için buradayız. Biz varız. Hep birlikte Galatasaraylıyız."

@Can Erden hani bu adamlar öylesine aday oluyordu?
bence hala öyleler - kadro resmine bir bakar mısın - karikatür gibi açıkçası.

elle tutulur ne dedi Süyehl?

1) İhalalerin canli yayaını süreci nerede ? Villamız var dendi, nerede ? Camiaya anlatığının dışına çıkılmayacak.

2) ikinci madde yok . tek vurgu üstteki .

ben hala bu kadroyu ve içerdiği isimleri ciddiye almıyorum.

şu an tek ama tek endişem Erden Timur pozisyonu.denklemde yoksa ve Dursun tarafı Albayrak getirirse işler çok değişir. Ki bu ihtimal üzerinede alelacele bir gruplaşma olmuş olabilir bilemem o kadar detayını.

yok hala Sportif AŞ den devam ise Erden Tİmur - zaten tam gaz devam eder yönetim - %85-90 aralığında alır oyları ki bunun gerçekleşmesi çok daha iyi tek adaylıktan . Full + full camia desteği göstergesidir.

Üst Alt