TFF'nin Yeni Başkanı Mehmet Büyükekşi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TFF'nin Yeni Başkanı Mehmet Büyükekşi

Güzel iş.

TFF Başkanı Mehmet Ekşioğlu: TFF bünyesinde görev yapmakta olan tahkim, disiplin, temsilciler, UÇK, MHK ve etik kurulları gibi tüm kurulların istifasını talep ediyorum. Bu yola çıkarken bembeyaz yeni bir sayfa açarak bu yolda ilerlemek istiyoruz.

çok mantıklı hamle. o kurumlarda çalışan çaycısına kadar güveni kalmadı. baslangıc isteniyorsa bu böyle olmalı.

İlk icraatı fener'in şampiyonluk ve yıldız saçmalığına son vermek olmalı. Nihat fenerli diye saçmalığa göz yumdu.
Aynen Fener buradan magduriyet cikariyor halen cevap almadik bilmem ne diye ama ilk gunden reddedilmemesi bile Fener'in lehine karardir. Gundemin kirlenmesine suyun bulanmasina hep izin verildi artik verilmesin

Mehmet Büyükekşi: "Yabancı sınırının kaliteyi artırdığına inanmıyorum. önümüzdeki aylarda ne yapılacaksa buna birlikte karar vermeliyiz. gerekirse yabancı konusunda sınır da getirmeyebiliriz. önemli olan doğruyu bulmak..(TV100)

Bjk ve Fb iyi yabancı oyuncu aldıkça yabancı sınırı bir anda kalkma noktasına geldi.. Her zaman diyorum bu ülkede Galatasaray kaliteli yabancı oyuncu getirirse anında yabancı sınırı gelir. Bjk ve Fb getirirse yabancı sınırı kalkar.

Bir hamlede şu çapulcuların yıldız ve şampiyonluk sayısı dümeni için rica edeceğiz sayın Büyükekşi.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Beni şaşırtıyorsun Mehmet bey. Mert Müldüre falan para gömmeden açıkla da bu sene kör topal sağbekle idare edelim 5-6 bayılmayalım

Mehmet Büyükekşi: "Yabancı sınırının kaliteyi artırdığına inanmıyorum. önümüzdeki aylarda ne yapılacaksa buna birlikte karar vermeliyiz. gerekirse yabancı konusunda sınır da getirmeyebiliriz. önemli olan doğruyu bulmak..(TV100)

Bjk ve Fb iyi yabancı oyuncu aldıkça yabancı sınırı bir anda kalkma noktasına geldi.. Her zaman diyorum bu ülkede Galatasaray kaliteli yabancı oyuncu getirirse anında yabancı sınırı gelir. Bjk ve Fb getirirse yabancı sınırı kalkar.
yabancı sınırı kaldırırsa desteklerim bu adamı. aşşşşırı rahatlarız

yabancı sınırı kaldırırsa desteklerim bu adamı. aşşşşırı rahatlarız
Sorun yabancı sınırının kalkıp kalkmaması değil.. Takımına göre muamele yapılması. Galatasaray'ın elinde Yunus - Kerem - Emre Akbaba - Berkan - Emre Kılınç gibi ilk 11'de oynayan yerli oyuncular varken ne hikmetse yabancı sınırı kalkıyor. Çok iyi niyetli bir yaklaşım TFF başkanından (!)

Sorun yabancı sınırının kalkıp kalkmaması değil.. Takımına göre muamele yapılması. Galatasaray'ın elinde Yunus - Kerem - Emre Akbaba - Berkan - Emre Kılınç gibi ilk 11'de oynayan yerli oyuncular varken ne hikmetse yabancı sınırı kalkıyor. Çok iyi niyetli bir yaklaşım TFF başkanından (!)
Rakip takımların daha yararlı türk oyuncuları var alakasız olmuş mesajınız Mustafa bey

Rakip takımların daha yararlı türk oyuncuları var alakasız olmuş mesajınız Mustafa bey
Hocam buradaki mevzu yerli oyuncuların kaliteli olup olmaması değil.. Anlatmak istediğim şey; Galatasaray bu kadroyu yabancı sınırı gelecek diye kurmadı mı ? Berkan-Taylan-Ömer-Kerem-Emre Kılınç bu oyuncuların hepsi ilk 11 oynayan oyuncular.. Yani sırf yabancı sınırı gelecek diye kurulan, iskeletin yerli oyunculardan oluştuğu bir kadro.. Rakip takımlarda ise böyle bir zorunluluk yok.. Çünkü kadroyu yabancı sınırına göre kurmadılar. Ne hikmetse (!).. Galatasaray böyle bir kadro kurup takımı buna göre ayarlamışken ne tesadüf yabancı sınırı kalkıyor.. Anlatmak istediğim mevzu bu

Tolga Candaş IŞIK'ın programında Geçmiş(Alavere dalavere ) şampiyonluklar gündemimizde değil demiş. Bence uygun bir T.F.F başkanı bulunmuş.

yahu zaten seçimlerden sonra hükümet değişir ve güzelim ülkeyi bir damla dahi hukuk emaresi gelirse suyun öte tarafındaki yalı koç bu hukuksuz şeyden bahsedebilecekmi sanıyorsunuz

o sebeble hep söylüyorum erdoganın gitmesini istemeyenler bu yalı koç ve gibi büyük para babaları gittigi an görelim bakalım efeliklerini

,Hocam buradaki mevzu yerli oyuncuların kaliteli olup olmaması değil.. Anlatmak istediğim şey; Galatasaray bu kadroyu yabancı sınırı gelecek diye kurmadı mı ? Berkan-Taylan-Ömer-Kerem-Emre Kılınç bu oyuncuların hepsi ilk 11 oynayan oyuncular.. Yani sırf yabancı sınırı gelecek diye kurulan, iskeletin yerli oyunculardan oluştuğu bir kadro.. Rakip takımlarda ise böyle bir zorunluluk yok.. Çünkü kadroyu yabancı sınırına göre kurmadılar. Ne hikmetse (!).. Galatasaray böyle bir kadro kurup takımı buna göre ayarlamışken ne tesadüf yabancı sınırı kalkıyor.. Anlatmak istediğim mevzu bu
Hocam onlar daha çok kurdu diyorum bende işte.

katildigi tv programinin *yazili seklini okudum, bir cok onemli konuya deginmis, su asagidaki kisim ozellikle ilgimi cekti ;

"biz yayıncı kuruluşla anlaşma yaparken, iki tane şey önerdim; 1- bazı anadolu kulüplerinin kendi aralarındaki maçlarını haftanın maçı yapalım. jeneriklerine o anadolu şehrinin; tarihi, turistik güzelliklerinden çekimler yapalım. 105 ülke demek, ne demek? bizim gerek endüstri olarak, gerekse turizm olarak yabancı yatırımcı ihtiyacımız var. dövize ihtiyacımız var."

.

avrupa liglerinden kimi ligleri ozellikle her hafta yillardir izlerken dikkatimi hep cekerdi bu durum,...<>
misal, epl, serie a *mac onu acilis & jenerik~tanitimlari en begendiklerim arasinda mevcut liglerde...

sayin baskanin bu dedikleri *oneri babinda *vizyonel bir tespit & olasi uygulama sekli. temennim yeni sezona yetisir.
hatta salt anadolu ile degil tum ulkeyi kapsayan denklemde olursa daha renkli ve ses getirici olur.

katildigi tv programinin *yazili seklini okudum, bir cok onemli konuya deginmis, su asagidaki kisim ozellikle ilgimi cekti ;

"biz yayıncı kuruluşla anlaşma yaparken, iki tane şey önerdim; 1- bazı anadolu kulüplerinin kendi aralarındaki maçlarını haftanın maçı yapalım. jeneriklerine o anadolu şehrinin; tarihi, turistik güzelliklerinden çekimler yapalım. 105 ülke demek, ne demek? bizim gerek endüstri olarak, gerekse turizm olarak yabancı yatırımcı ihtiyacımız var. dövize ihtiyacımız var."

.

avrupa liglerinden kimi ligleri ozellikle her hafta yillardir izlerken dikkatimi hep cekerdi bu durum,...<>
misal, epl, serie a *mac onu acilis & jenerik~tanitimlari en begendiklerim arasinda mevcut liglerde...

sayin baskanin bu dedikleri *oneri babinda *vizyonel bir tespit & olasi uygulama sekli. temennim yeni sezona yetisir.
hatta salt anadolu ile degil tum ulkeyi kapsayan denklemde olursa daha renkli ve ses getirici olur.
ya bunları düşünmek için müthiş zekaya sahip olmana gerek yok aslında. büyük liglerin uyguladıkları sistemi uygula bu kadar basit. geliştirilebilir kültürel alanları sen ekle çıkar neyse artık. hiçbir şey yapmadan futbolun değerlenmesini bekliyordu gecmis tff. biz hala yabancı sınırı konusunu konusuyoruz. sınır bunların işbilmezliklerinde. ins yeni tff ile boş işleri atlar önümüze bakarız.

Üst Alt