THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

THY Antalya Cup Yarı Final | Galatasaray 2-1 Ajax | M.S | 10 Ocak | Kanal D

Aykut Erçetin: inanılmaz şekilde iyi oynadı, banko 2. kaleci gibi görünüyo.

Albert Riera: bugün beğenmedim ama top ayağına yakışıyo. kontenjan sorunu olmasa kalabilirdi.

Ceyhun Gülselam: olmadı malesef, ancak yerli kontenjanından kalırsa kalır.

Semih Kaya: ilk yarının bence en iyisiydi. defans kötü de olsa çok kritik müdahaleleri vardı.

Hakan Balta: ismi var kendi yok

Emre Çolak: oynadı mı ki?

Selçuk İnan: kötü oynamaya devam ediyo, biriki maç kulübeye gitsin diyenlere hak vermeye başladım.

Wesley Sneijder: sıkmadı

Bruma: acil güçlenmesi lazım, fizik kondisyon olacak güçlenmesi ve oynama şansı bulması için doğru takıma kiralanmalı

Burak Yılmaz: adam atıyo her maç, 22 yaşında olsaydı zor tutardık takımda.

Umut Bulut: bugün beğenmedim ama standardı olan adam, kulübede mutlaka olmalı.

Ufuk Ceylan: kötü, sahanın en kötülerinden

Sabri Sarıoğlu: o_Oo_Oo_O

Dany Nounkeu: güle güle diyelim kendisine

Izet Hajrovic: ilk maç için heyecanlı ama kumaşı iyi. heyecandan kötü de vursa böyle kaleyi görünce vuran adam olması güzel.

Emre Can Coşkun: iyi kötü denecek bi durum yok

İbrahim Coşkun: güzel gol attı, bi kumaş var. şans bulamayacaksa kiralanabilir.

Felipe Melo: topu aldığında bile farkını belli ediyo. şu fiziğin yarısı brumada olsa ah ah

Yekta Kurtuluş: kesinlikle kalmalı hatta 11 oynayabilir şu an selçuk yerine

Emmanuel Eboue: istediğinde oynuyo, istediğinde bol bol yatıyo. kalsa bişey demem, gitse bişey demem

Nordin Amrabat: bu maçta kendini göstermek için yırttı kendini ama umarım gider

Aydın Yılmaz: bu adam kadar güzel pozisyon bulan, topu iyi yerde alan adam yok. ama bunun kadar harcayan da yok.

Birdaha Chedjou ve Zani elestirmiyecegim,bu nasil bir defansti öyle,rakipte bitirici forvetler olsaydi bes alti tane yemistik,Hayrinin topu alisindan verisinden kaliteli oldugu belli oluyor,Burak Selcuk hazir degil,Balta Eboue Dany Ambrabat rezil

Hakan anlama sorunun mu var gece vakti, ben Galatasaray'ın topçusu mu dedim? :D

Adam doğru düzgün oynamadı, bir öyle bir böyle. Düzenli oynayabilseydi mutlaka katkı verirdi diyorum. Herhangi bir katkı derecesi belirtmedim, az veya çok şu zamana kadar verdiği katkıdan fazlasını verirdi. Bu da benim düşüncem gerçekleşmeyeceği için bilemeyiz. Adamın zekası da problemli, tekniği de, oyun görüşü de problemli bunun farkındayım zaten. Adam kalsın falan da demiyorum, o kadar para verdik, yabancı sınırı olmasa bir şekilde yararlandırdık bu zamana kadar diyorum.

Yanlis anlamis olabilirim. Amrabat Galatasaray'in futbolcusu dedigini de iddia etmedim zaten. Bu benim tezim.

Sadece kesin anladigim bir nokta var, Amrabat az olsada övüyorsun ve takima katki saglayabilir diyorsun. Bende 100 mac oynasin 1 macta bile katki saglamaz diyorum.

Kondisyon eksikligi vardir illaki yoksa suratliymis

Süratina bir sey demiyorum renktas benim kastim Paslasmalar olsun verkaclar olsun Takim ici Hizlica hareketlenme olsun Kisacasi Ingiltere liginde oynanan futbol tarzi .HER SEY ICIN ERKEN BILIYORUM .

Bekleyip görücez .Ama Bosnalilar inatci savasan insanlardir Ben Hajrovicin bize faydali olacagina inaniyorum.

BdpVcXqCEAAjBGC.jpg
BdpVlejCUAEj78v.jpg

harjoya laf edenlere gelsin bu sözüm.

harjo bruma gibi çok hızlı değil. bunu kafanıza sokun.

bu adam ayaklarına hakim sol ayağı sağlam şutlar çıkaran ve beyniyle oynayan biri.

bruma bu adam gibi paslar çıkaramaz. topu ayağına dolandırır çünki bildiği en iyi şey top sürmektir.

hayro ise oyunu okuyan pas atmasını bilen tipik solak oyuncudur. bize çok faydalı olacak joker bir oyuncu kazandık. frikik ve korner atışlarında ki tehlikeli vuruşları da ayrı bir + özelliği.

futboldan ve futbolcudan anlamayan arkadaşlar lütfen yorum yapmayın artık. bazen düşünüyorum cehaletinizi ifşa etmekten utanmıyor musunuz hiç

neyse bu size ders olsun. saygılar. :)

Süratina bir sey demiyorum renktas benim kastim Paslasmalar olsun verkaclar olsun Takim ici Hizlica hareketlenme olsun Kisacasi Ingiltere liginde oynanan futbol tarzi .HER SEY ICIN ERKEN BILIYORUM .

Bekleyip görücez .Ama Bosnalilar inatci savasan insanlardir Ben Hajrovicin bize faydali olacagina inaniyorum.

Ha anladim evet hareketlenmelerinde ki pasifligi benimde dikkatimi cekti ama sana katiliyorum eminim guzel bir oyuncu olacak en azindan ben kotu dusunmek simdiden sallamak goy goy yapmak istemiyorum :)

Hayrovic'e ilk maçında bu kadar laf söyleyen futbol cahilleri, siz her gün dünyayı mı kurtarıyorsunuz? Adam iki şut attı dışarı vurdu diye adamı düdüklemediğiniz kaldı çok iyi biliyorsanız futbolcu olaydınız.

Yanlis anlamis olabilirim. Amrabat Galatasaray'in futbolcusu dedigini de iddia etmedim zaten. Bu benim tezim.

Sadece kesin anladigim bir nokta var, Amrabat az olsada övüyorsun ve takima katki saglayabilir diyorsun. Bende 100 mac oynasin 1 macta bile katki saglamaz diyorum.

Ben Amrabat'ı övmedim, hangi cümleden çıkardın bilmiyorum ama övmedim. Beğenmediğim bir adamı niye öveyim ki. Biz bu adamdan geçen sene Cl maçları dışında hiç katkı alamadık, yani ligte katkı alamadık. Yabancı sınırı olmasaydı katkısı olur muydu? Bence olurdu, sence olmazmış. Yani cevabını da net verebileceğimiz bir soru değil aslında.

harjoya laf edenlere gelsin bu sözüm.

harjo bruma gibi çok hızlı değil. bunu kafanıza sokun.

bu adam ayaklarına hakim sol ayağı sağlam şutlar çıkaran ve beyniyle oynayan biri.

bruma bu adam gibi paslar çıkaramaz. topu ayağına dolandırır çünki bildiği en iyi şey top sürmektir.

hayro ise oyunu okuyan pas atmasını bilen tipik solak oyuncudur. bize çok faydalı olacak joker bir oyuncu kazandık. frikik ve korner atışlarında ki tehlikeli vuruşları da ayrı bir + özelliği.

futboldan ve futbolcudan anlamayan arkadaşlar lütfen yorum yapmayın artık. bazen düşünüyorum cehaletinizi ifşa etmekten utanmıyor musunuz hiç

neyse bu size ders olsun. saygılar. :)

Gelde cahillere laf anlat. Bunların hepsi Hıncal vol 1112256666. Hepsi futbolu fm den sanan tipler.

O benim dediğimi tam anlamamış ki, özetlemesi bir şey değiştirmez. Söylemediğim şeyler üzerinden yorum yapıyor.

Valla senin düsüncen tam olarak ne oldugunu bilmiyorum Suha..Senin Burak üzerine fikirlerini ögrendikten sonra hak vermistim sana ,bende Burak Yilmazi neden müdafaa ettigimi anlatmistim sana..Ambramat maalesef müdafaa edilicek seviyede bir adam degil..

Üst Alt