Transfer Nöbeti #11 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Taylan'dan umudu keseli çok oluyordu ama Berkan için biraz daha bekliyordum. Hazırlık maçları gösterdi ki Berkan kendine hiç bakmamış. Geçen senede teknik yönden sıkıntı yaşıyordu ama bunu dinamizmle karşılıyordu. Bu sene fiziki görüntüsü o diriliğin kalmadığını gösteriyor. Teknik zaten sıfıra gelmiş.

Oynadıkları her maç rakip lehine çalışıyorlar. Bu kadar kötü olabilmeleri ilginç. Umudu kestim ben umarım yanıltırlar bu sene çünkü bol bol göreceğiz kendilerini.

berkan'ı hocanın takımda tutacağını zaman zaman 3 yerliden dolayı süre vereceğini düşünüyorum yalnız taylan çok apayrı bi dünya.

ve zannediyorum onu da gönderemeyiz bi yere, okan hoca da fırsat buldukça kullanır taylanı. çok zor durum allah yardımcımız olsun

gecen sene ilk 11 oynayan adamlarin aslinda bizde yedek bile olamayacagini gösterdi ikisi de. süper lig'de hangi takimlarda ilk 11 oynayabilirler onu düsünüyorum. bizim yedeklerin anadolu takimlarinda ilk 11 oynayacak seviyede olmasi gerekir.

Sergio forvete yakın olsada olur 6 ve 8 e dinamik top yapabilen kesebilen 2 oyuncu hatta 3 oyuncu lazım. Orta sahayi kontrol altina alırsak bu takım çok iyi iş yapar zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt