Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #15 - Sayfa 428 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak: "Umut Meraş ile Beşiktaş'tan önce görüşme yapmıştık. Rıdvan Yılmaz'ı çok istedik ama Sergen Yalçın bırakmadı, hahahaha" (gülerek)

madem transferin sonuna geldik kilit soruyu soralım

bu kadro ile şampiyon olur muyuz ?

bana göre güç açısında 3-4. sıra civarındayız. şampiyon olmamızı zor görüyorum. hocaya veda ederiz sene sonunda

Herkes ataberk diyor bence teknik heyet yeni gelen yillmaz aktasi oynatacak. Cocuk daha 18 ve simdiden bizim alt yapidan cikan kalecilerden fazla degeri var, 500 bin €.

madem transferin sonuna geldik kilit soruyu soralım

bu kadro ile şampiyon olur muyuz ?

bana göre güç açısında 3-4. sıra civarındayız. şampiyon olmamızı zor görüyorum. hocaya veda ederiz sene sonunda

Önümüz kesilmezsse ve ikinci yarıya potada başlarsak kısmetse en güçlü aday biz oluruz bu durumda.budefa taraftarımızda kısmetse olacak İNŞALLAH

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ocak ayında görüşmek üzere arkadaşlar benim gibi transfer taraftarlarının pistten ayrılma vakti geldi. Ara ara girer maçları yorumlarım yine de.

Çok güzel bir transfer dönemi geçirdik ah bir de Gedson gelseydi..

Son olarak Benfica Allah belanı versin, ocağına ateş düşsün, fener gibi burnun boktan kurtulamasın inşallah… Aminnn

Kapatabiliriz adminim.

Fevkaladenin fevkinde bir transfer sezonu geçmişe bakarsak, camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Kışın görüşmek üzere - götsevgisi

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt