Transfer Nöbeti #4 | 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 473 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Abdülkerim'i beğeniyorum bana göre stoper özellikleri olarak Kaan Ayhan'dan falan daha iyi oyuncu bence. Oyun tarzı olarak Marcao'ya en çok benzeyen yerli stoper olması sebebiyle de beğeniyorum.
Bu beğenmek değil.

Marcao'nun yerini rahatlıkla doldurur diyorlar mesela.

Sen Marcao ile mi çalıştın?
Sen kaç tane Avrupa maçına çıktın?

Kimsin sen de bu iddiada bulunuyorsun yani

Beğenirsin, iyidi falan dersin ama hayatında görmediğin seviyede sırıtmamış adamla da kafana göre kıyaslamazsın.

Şuana kadar 1 tane transfer yaptık dimi biz. O da rotasyon oyuncusu. Geçen senenin muhteşem kadrosunun en iyi oyuncusunu da satmaya çalışıyoruz.en potansiyelli forvetimizi itin bilmem neresine skuyoz, Orta sahaya transfer yasağımız devam ediyor. Acelemiz yok rahatız, ince eleyip sık dokuyoz. 1,2 milyonun çingeneliğini yapıyoz. Demekki sağda solda cüzdan sallamakla olmuyor bu işler.

Bu beğenmek değil.

Marcao'nun yerini rahatlıkla doldurur diyorlar mesela.

Sen Marcao ile mi çalıştın?
Sen kaç tane Avrupa maçına çıktın?

Kimsin sen de bu iddiada bulunuyorsun yani

Beğenirsin, iyidi falan dersin ama hayatında görmediğin seviyede sırıtmamış adamla da kafana göre kıyaslamazsın.

selam admirim

Izin verirseniz www.kerofieldgs.com websitesine acmaya dusunuyorum.

fikirleriniz nedir bu konuda

Ekli dosyayı görüntüle 165417

Araplar bize bu sponsorlukta bunu monte eder gibi. Alışığız bunlardan kazıklanmaya

3b05590968ea300e20f21ba3461649e7.jpg

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burak elmas zamanında şunu diyordu '' forma konusunda problem var halledince sponsoru açıklayacağız'' :D bu aptallıklara inanan var mı gerçekten ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt