Transfer Nöbeti #7 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 428 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diawara konusunda kaynak romanın sportif direktörü Tiago Pinto

Demin yaptığı konuşmada diawara için Galatasaray ile görüştüklerini söylemiş

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu sene de orta saha almazlar ve Taylan Berkan’la başlarsak sezona erden Timur Cenk Ergün dursun Özbek dahil hepsinin özel şahsi telefonlarını bulup WhatsApptan yangın emojisine boğacağım hepsini

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Sami Karakoç diawara konusunda bi kac kez yorumum olmustu..gecen donem ve bu donem.bu donem> hatta biri senin ekledign link'e yanit idi.
kendisii ozelindeki onceki mesajlarda yeterince deginmistim kendisine. ozetle; ben mesafeliyim.

@fiorentina ,dogru isimlere gidiyor. shaktar dan dodo .
salernita keza, lille den bradaric'i 5'e aldi alacak...
@torre icin roma, juventus ilgili,, @dzeko juve'yi reddetti,bekledigim gibi.

@Sami Karakoç diawara konusunda bi kac kez yorumum olmustu..gecen donem ve bu donem.bu donem> hatta biri senin ekledign link'e yanit idi.
kendisii ozelindeki onceki mesajlarda yeterince deginmistim kendisine. ozetle; ben mesafeliyim.

@fiorentina ,dogru isimlere gidiyor. shaktar dan dodo .
salernita keza, lille den bradaric'i 5'e aldi alacak...
@torre icin roma, juventus ilgili,, @dzeko juve'yi reddetti,bekledigim gibi.
Bradaric lillde oynuyordu baslarda sonra atleticoya giden topcunun gerisine dustu. Yedege dusunce bize yazmistim burada(pva yokken) bence iyi topcu ince bilekleri var.

Bradaric lillde oynuyordu baslarda sonra atleticoya giden topcunun gerisine dustu. Yedege dusunce bize yazmistim burada(pva yokken) bence iyi topcu ince bilekleri var.
psg'ye giden *hoca kendisinin bug'i idi kanimca.
takim oyuncusu profiline uygun bir ornek. kendisi nazarimda tipik bayer levarkusen kanat beki tipolojisinde. keza dedigin isim mozambik aslani reinildo'yu da bayer levarkusen'e yakistirdigim tur kanat bek oyuncularindan- 2000lerin basi estikleri donem yildiray,ballack vsvs.

bence de iyi topcu. gosterissiz isini yapan familya dan.

@roma,

roma ozelinde gozlemim ; merkeze oyuncu alacaklar. diawara dusunulmuyor kadro da. bir sekilde bir yere gonderecekler.

Şu 6 no muhabbeti hayıyrlısıyla sonuçlansa da sinir bozucu saçmalıklardan kutulsak artık...

Onca adam konuşuluyor, azı beğeniliyor, çoğuna kulp takılıyor. Sonra biri çikıp 'tartışmaya kapalı gerçeklik' modunda Lemina' dan bahsedebiliyor!..
Mustafa benim dediğime niye kızdin ki Leminayi ben yazdığım için doğal olarak üzerime alındım faydalı olacağına inandığım için söyledim aradığımız tip hareketli bir 6 numara

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mustafa benim dediğime niye kızdin ki Leminayi ben yazdığım için doğal olarak üzerime alındım faydalı olacağına inandığım için söyledim aradığımız tip hareketli bir 6 numara

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kusura bakma da evet senin mesajına binaen yazdım. Hiç beğenmediğim bir futbolcu; değil 6 numara, hiçbir numara olmaz ondan!..

Detaylarına girmek istemiyorum bu saatte...

Lemina sakatlık sorunları olmasa harika topçuydu bence bir renktaş galtier 65 dk mı 70 dk mı ne oynatıyor onu öyle 30 maçamı ne çıktı demişti o şekilde arkasına birini alarak oynatırdık bizde ama nice vermez gibi.

Yazik ya hergün farkli isimlere teklif götürüyoruz, bu yönetimin transfer yapmaya niyeti yok haydi dursundan beklenir hareket de erden timur demiyormu cok gec kaliyoruz transfer konusunda diye?

Simdi de evandere teklif götürmüs yönetim, bilmiyormusunuz sanki bu arkadas icin en az 7-8 milyon bonserviz istiyeceklerini? Bilerek taraftari heycanlandiracak oyuncuya ilgi göster, bir iki hafta pazarlik yap , sonra cok pahali vaz gectik de. Hikayenin sonu, gidecekler son günlerde ise yaramayan oyunculari kiralik getirecekler sonrada gecen sezonu aynisini yasiyacagiz.

Sirf bunun icin yabanci bir hoca isterdim.cünkü yangin tayfalik yapardi. Bakiyorum okan bize transfer lazim diyor demesine de ama hic bir agirli yok.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yazik ya hergün farkli isimlere teklif götürüyoruz, bu yönetimin transfer yapmaya niyeti yok haydi dursundan beklenir hareket de erden timur demiyormu cok gec kaliyoruz transfer konusunda diye?

Simdi de evandere teklif götürmüs yönetim, bilmiyormusunuz sanki bu arkadas icin en az 7-8 milyon bonserviz istiyeceklerini? Bilerek taraftari heycanlandiracak oyuncuya ilgi göster, bir iki hafta pazarlik yap , sonra cok pahali vaz gectik de. Hikayenin sonu, gidecekler son günlerde ise yaramayan oyunculari kiralik getirecekler sonrada gecen sezonu aynisini yasiyacagiz.

Sirf bunun icin yabanci bir hoca isterdim.cünkü yangin tayfalik yapardi. Bakiyorum okan bize transfer lazim diyor demesine de ama hic bir agirli yok.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Şimdi evanderi tanımıyorum ama eğer gercekten iyiyse para harcamamız gereken yerde harciyacaz demişti Erden timur göstermesi lazim bı an önce bitmesi lazım transferlerin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt