Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 342 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumun tum kuralarini biliyor degilim ama mantiken Hoca veya yonetim veya herhangi birisi komisyon yiyor mu yemiyor mu burada tartisilmamali bence

Taktigi, oyuncu degisikliklerini, oyuncu tercihlerini, antrenman temposunu, kondusyonu, oyuncu maasini, odenen bonservisi, bir oyuncunun alinmamasini, bir oyuncuya verilen cezayi, kadro disi birakmayi ve buna benzer seyler bence elestirilebilmeli

Ammaa hele isim vererek komisyon yiyor mu, hainlik mi yapti, takimi menfaat ugruna satmak falan gibi seyler bence burada tartisilmaz
Zira bunlar ciddi suc ve burada kimsenin bunlari yargilayacak veya kanitlayacak bir durumu yok
Ahlaken de birisi hakkinda bu tur seyler konusmak bence dogru degil

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ulen ne adamlarsanız,fatih terim insandır hata da yapmıştır yapacaktır da yok efendim serdar aziz neden kadro dışı kalmıs hoca oyuncunun piyasasıni oldurmusmus cart curt sanki bilmiyordu hoca sonuclarini.Ama adam dediki calisma kulturumuze uymuyorlar dedi bakin üçün beşin hesabını yapmadı çünkü bir şey planlıyor o kadar bariz ki bunu goremiyorsaniz sektir gidin kanarya sevin kartal sevin.Kendi olusturdugu altyapi kusaginin yavas yavas palazlanmaya baslamasi genc oyunculara yonelinmesi hocanin polemigi girmemesi hep bir seyler idare etmesi kafasinda derin dusunceler olduguna delalettir.Umarim yonetim ona ayak uydururdu zihnimizde var olan utopyaya bizi ulastirir.Bu surec yanlislari gene olacaktir ama en nihayetinde zafer bizimdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ulen ne adamlarsanız,fatih terim insandır hata da yapmıştır yapacaktır da yok efendim serdar aziz neden kadro dışı kalmıs hoca oyuncunun piyasasıni oldurmusmus cart curt sanki bilmiyordu hoca sonuclarini.Ama adam dediki calisma kulturumuze uymuyorlar dedi bakin üçün beşin hesabını yapmadı çünkü bir şey planlıyor o kadar bariz ki bunu goremiyorsaniz sektir olup gidin kanarya sevin kartal sevin.Kendi olusturdugu altyapi kusaginin yavas yavas palazlanmaya baslamasi genc oyunculara yonelinmesi hocanin polemigi girmemesi hep bir seyler idare etmesi kafasinda derin dusunceler olduguna delalettir.Umarim yonetim ona ayak uydururdu zihnimizde var olan utopyaya bizi ulastirir.Bu surecte yanlislari gene olacaktir ama en nihayetinde zafer bizimdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt