Transfer Nöbeti (ARŞİV 18) - Sayfa 553 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 18)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnjury prone Jeme kendi takimi bile mac basi anlasalim derken, 600 bin euro, Fransa 2.liginden gelen Carolea 800 bin euro. Bu rakamlar cok yüksek rakamlar. Teklifi bile olmayan Jeme 200 bin euro verseler hayir mi diyecekti? Önce haketsinler, sonra maas zamlarini yaparsin. Kalitelerine göre yüksek ücretler veriyoruz, sonra gönderemiyoruz. Ontivero cöpüne 550 bin dolar verdik, simdi gönderemiyoruz.

Resem dalga geciyolar sponsor bile belli degil gs tv de reklamlarda 4 yildiz yan yana ama formada 3+1 sanki emlak sirketiyiz formalars gelince parcali hos olmus sma yakasinda ki o detaylar kotu olmus bence hayırlı olsun yine de basiretsiz yönetim iste ne beklersiniz

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bugünün transfer açıklanmıcağı belliydi forma olduğu da çok belliydi neyin protestosu.zaten süper yıldız açıklasalar dünya duyar bu yönetimden gizli yürütülen bir iş beklemiyorum çok acemiler aşırı

İnjury prone Jeme kendi takimi bile mac basi anlasalim derken, 600 bin euro, Fransa 2.liginden gelen Carolea 800 bin euro. Bu rakamlar cok yüksek rakamlar. Teklifi bile olmayan Jeme 200 bin euro verseler hayir mi diyecekti? Önce haketsinler, sonra maas zamlarini yaparsin. Kalitelerine göre yüksek ücretler veriyoruz, sonra gönderemiyoruz. Ontivero cöpüne 550 bin dolar verdik, simdi gönderemiyoruz.
İşin ilginci bazı arkadaşlar transfer için FFP var diyerek destan yazıyor ancak bunu diyen arkadaş Sabri'nin Bilal'in aldığı parayı normal buluyormuş neymiş Galatasaray markasını, kalitesini böyle belli edermiş. Ya kadronda Sabri var Jem var neyin markası neyin kalitesi kim takımın oyunculara verdiği paralara bakarak "hmmm bunlar gerçekten büyük takım" der olsa olsa enayi der.

adamlar daha sponsor bulamıyorlar koskoca Galatasaray ş.ligine direk katılacak 30 milyon taraftarı olan Galatasaray sponsor bulamıyor

modlar kusura bakmayin vallaha gicikligina yapmiorum ama artik kendimi tutamiyorum yeter artik harbiden hayatdan biktirdilar
lansman icin bile para kalmamis büyük gün diye internet üzere forma tanitimi kekeleyen yönetimin allah bin türlü belasini versin geberin laaaan yavsaklar
dursun senin amina koyim adi götveren kesin bu sidikli kilikli maymunun süper einstein fikriydi onun bunun cocugu
parcali sorta gel ya sümük gibi duruyor rezalet seni baskan secenin de ebenin de pic evladiiiiiiii
sinirden gülme krizi geciriyorum amina kodumun cocugu dursun sonra dünkü jpk aklima geliyor üzerine bunu transfer edenin komisyonlari indirenin allah bin türlü
belasini versin insallah

Helal :)) ama az sövmüssün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt