Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KAP ne zaman açılıyor?

Fransa daki turnuva boyunca farklı açılış ve kapanış saatler olacak mı?

Hadi Dembele Hadi Song, gelin de 2016/17 şampiyonu Galatasaray yazdıralım. Bu kadro bizi şampiyon yapmaya yeter. Önümüzdeki sezon ait olduğumuz yer CL'ye dönerken sözleşmesi biten Dzemaili yerine genç iki yönlü zenci, Sneijder'e alternatif olması ve 17/18 sezonunda muhtemelen pili bitmeye başlayacağından selefine akıl hocalığı yapabilmesi için yeni bir genç 10 numara ve Chedjou yerine kaliteli bir stoper alıp yolumuza devam edebiliriz.

Muslera
Linnes-Chedjou-Neudstadter-Telles
Song-Dzemaili
Podolski-Sneijder-Bruma
Dembele

Sinan, Carole, Selçuk gibi hamle oyuncularımız da olacak olması olumlu bir nokta daha.

Hadi Dembele Hadi Song, gelin de 2016/17 şampiyonu Galatasaray yazdıralım. Bu kadro bizi şampiyon yapmaya yeter. Önümüzdeki sezon ait olduğumuz yer CL'ye dönerken sözleşmesi biten Dzemaili yerine genç iki yönlü zenci, Sneijder'e alternatif olması ve 17/18 sezonunda muhtemelen pili bitmeye başlayacağından selefine akıl hocalığı yapabilmesi için yeni bir genç 10 numara ve Chedjou yerine kaliteli bir stoper alıp yolumuza devam edebiliriz.

Muslera
Linnes-Chedjou-Neudstadter-Telles
Song-Dzemaili
Podolski-Sneijder-Bruma
Dembele

Sinan, Carole, Selçuk gibi hamle oyuncularımız da olacak olması olumlu bir nokta daha.

Carole'un yerine Telles'i tercih etme nedenini ogrenebilirmiyim? Sirf 6.3m bonservis odedigimiz icin mi? Telles'in oyun zekasi haric hic bir ozelligi carole'dan daha iyi degil.
Bide kadro yaparken, selcuk'u ilk olarak 11'a yazmalisin, gelecek olan yeni teknik direktor takimin kaptanini yedek birakmaz.

Jose nin oynadigi maclari tekrar izledim kIsa kIsa, resmen haksizlik edilmis hatalari olsa bile.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Carole'un yerine Telles'i tercih etme nedenini ogrenebilirmiyim? Sirf 6.3m bonservis odedigimiz icin mi? Telles'in oyun zekasi haric hic bir ozelligi carole'dan daha iyi degil.
Bide kadro yaparken, selcuk'u ilk olarak 11'a yazmalisin, gelecek olan yeni teknik direktor takimin kaptanini yedek birakmaz.
Sneijderle daha iyi anlaşıyormuş agha ondan koyuyorlar 11e

Bu adamin Yasin'den üstün bir tarafi yok

Barış'cım nasıl yok Allah aşkına? Bi kere fizik gücü olarak bile Yasin'den en az 3 kat üstün. Zamanında Dortmund'un radarına girmiş bir oyuncu. Ayrıca Yasin gibi iki günden bir bana zam yapın diye de ağlamaz. Mersin'de en fazla 400 bin euro kazanıyordur. 600 bin euro versek öpüp başına koyar.

Gelecek ilk alıntıda öncelikle neden Sinan yerine Bruma sorusunu bekliyordum ama Telles'e cevap vereyim, Carole'ü de beğeniyorum Telles'i de. Aslında seçim yapmakta inanılmaz zorlanıyorum diyebilirim. Zaten sezon içerisinde form durumları, kart cezaları, sakatlıklar yaşanabildiğinden tercih yapmak daha kolay olacak ama aynı form seviyesindeki Telles ve Carole'den Telles %50.1 olarak çok az daha ağır basıyor bende çünkü oyun stili olarak Telles gibi oyuncuları izlemekten daha çok zevk alıyorum. Ama dediğim gibi Carole oynasa da olur onu da beğeniyorum.

Selçuk konusunda haklısın. Selçuk'un kesik yemeyeceğini ben de biliyorum ama benim olmasını istediğim bu. Allah hiçbir oyuncuya vermesin ama belki Selçuk sakatlanırsa ve dönene kadar Dzemaili-Song ikilisi iyi uyum sağlarsa Selçuk formayı geri alamayabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt