Turkish Airlines Euroleague Takip Başlığı - Sayfa 486 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gtü göbeği salmış dayıların, 50 kilo zarganaların maç içinde her düdükte ayağa fırlamaları çok kötü görüntü oluşturuyor ya, üstüne herkese atarlanıyorlar falan. Maç izleme keyfi kalmıyor insanda.

Ben üçüncü taraf olsam tşak geçerdim bu insanlarla. Türk insanının imajı maalesef çok kötü dünyada. Her zaman haksızlığa uğradığını iddia eden, çuvaldızı kendine hiç batırmayan saçma bi kafa yapısına büründü bunlar, rezil ediyorlar bizi dünyaya.

Gtü göbeği salmış dayıların, 50 kilo zarganaların maç içinde her düdükte ayağa fırlamaları çok kötü görüntü oluşturuyor ya, üstüne herkese atarlanıyorlar falan. Maç izleme keyfi kalmıyor insanda.

Ben üçüncü taraf olsam tşak geçerdim bu insanlarla. Türk insanının imajı maalesef çok kötü dünyada. Her zaman haksızlığa uğradığını iddia eden, çuvaldızı kendine hiç batırmayan saçma bi kafa yapısına büründü bunlar, rezil ediyorlar bizi dünyaya.
aziz yildirim baslatti, yali cocugu arsa cikardi bu malligi

bu kulüp yok olup gitse cok daha basarili ve sakin 1 yarisma ortami saglanir ülkede

@sportstv
EuroLeague Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Beko-Monaco maçının ardından yaşanan olaylar neticesinde Fenerbahçe Beko'ya 30 bin avro para cezası verirken, Monaco'dan Jaron Blossongame ihtar cezası aldı.

Arada 2 metre falan var adam bir adım atıp tokat sallasa bunun şekli şemalı kayacak 1.5 metre kol boyu kürek gibi elleri olan adama atarlanmak da tam babasının aklını klonlaması

Üst Alt