Türkiye Sigara Kullanımında 1. Sırada! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türkiye Sigara Kullanımında 1. Sırada!

60 lira olsa da vazgeçilmiyor galiba
İçmediğimden bilmiyorum
Her gün 1 paket içsen ayda 900 lira gidiyor zaten
Yazık, günah.
Günümüzde 900 lira da hiç oldu yani.
sigaranın fiyatının sürekli artması kullananların oranını düşürmemekle birlikte tütüne yönlendirdiği için halk sağlığı için daha tehlikeli bir hal alıyor. insanların bi kısmı sarma sigaraya yöneliyor gözlemlediğim kadarıyla

sigaranın fiyatının sürekli artması kullananların oranını düşürmemekle birlikte tütüne yönlendirdiği için halk sağlığı için daha tehlikeli bir hal alıyor. insanların bi kısmı sarma sigaraya yöneliyor gözlemlediğim kadarıyla
Evde sigara yapan arkadaşlar da gördüm. Böyle bitki olarak dalından alıp kağıda sarıp içiyorlardı. Evde içkiyi yapanı görmüştüm ama evde yapılan sigara garip gelmişti.

Birakmak isteyen varsa umutsuzluga kapilmasin. Emin olun 3 gunde biter.
Ben, ara ara 6 yasimdan 15 yasima kadar ictigimi bilirim. 15 yasinda kesintisiz icmeye basladim. Nasil tiryakiydim ornek vereyim, mesela beklemeyi hic sevmem, eger 15 dakika bekleyeceksem her sigara 5 dakika surerdi ve 3 tane sigara icerdim, Senegal Turkiye macinda altin gole kadar çıtımı cikarmadim ama 1 paketi bitirmisimdir.
Bitirmek icin de evden cikmadim, ne kadar film varsa kiraladim, cips, cerez ile 3 gun icmedim. 4. gun cenaze vardi, 2 gun de ihtiyarlarla gecirdim. Sonrasi zaten zorluk cekmedim.
Birakacak olan isterse rahat birakir.

Günde iki paket sigara içiyorum. Çünkü çok seviyorum. Zararlarını tabiki biliyorum ama şimdilik keyfim kerinde.:)

Üst Alt