Yunanistan Super League Maçlar Başlığı - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yunanistan Super League Maçlar Başlığı

FT hocam miadını doldurmuş
2018 şampiyonluğundan sonra emekli olması gerektiğini, o zamandan beri söyleyegeldim. Şampiyonluğa rağmen aurasının iyice düşmeye başladığını gözlemlemiştim ki sonraki sezon da şampiyonluk gelse bile kadro kalitesinin çok altında futbol oynatıp rakiplerin yetersizliğiyle hedefe ulaşmıştı. Hele o sezon sonunda kesinlikle zirvede bırakmalıydı...

Doğru zamanda bırakmayı bilmek de önemli bir erdemdir...

Terim in artık miyadi doldu....Kulübün yaşayan efsanesi ama hersey gibi o da zamana yenildi.. Siyasette,sporda bir türlü kabullenemiyor bu durumu insanlar maalesef ülkemizde..

Ayrıca Terim panathinaikos da kazayla şampiyon falan olsa en ufacık basarisizlikda Terim de Terim,son bir şarkı hocam,ah bu kadro Terim de olsa diyip yine okan in ayağını kaydirmaya çalışacaklar.. Başarısız olması bizim için iyi bir durum şu noktada..

2018 şampiyonluğundan sonra emekli olması gerektiğini, o zamandan beri söyleyegeldim. Şampiyonluğa rağmen aurasının iyice düşmeye başladığını gözlemlemiştim ki sonraki sezon da şampiyonluk gelse bile kadro kalitesinin çok altında futbol oynatıp rakiplerin yetersizliğiyle hedefe ulaşmıştı. Hele o sezon sonunda kesinlikle zirvede bırakmalıydı...

Doğru zamanda bırakmayı bilmek de önemli bir erdemdir...
Pandemiden önce doludizgin gidiyorduk ama,toparlamıştı takımı

Hocam bodrumda mis gibi evin var. Ne gerek var böyle şeylere. Kendi değerini düşünüyorsun boş yere.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt