GSC Scout - # Yusuf Sarı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Yusuf Sarı

250111149.jpg

Olimpik Marsilya kadrosunda bulunan yetenekli kanat-forvet. Serdar Gürler'in estirdigi ligde cok is yapar. Cok kolay adam gecen, Sinan Gümüs'ten daha yetenekli ve bitiricilik konusunda da her gecen gün iyiye giden bir oyuncudan söz ediyoruz. Dogal olarak A Milli Takimimizi tercih etti ama henüz kendini gösterebilecegi bir mac oynatmadilar.

Sezon başı Ligue 2 takımlarından Clermont'a kiralanmıştı.

Dün akşam la brasserie'de gördüm geri dönmüş Marseille'e. Pascal'a sallıyordu "çok istedi beni kiralık gittim, oynatmadı boeuf" diyerekten ;D

Sevdiğim bir kardeşimdir kendisi. Yeteneklidir.

Trabzonspor isini biliyor bilmem kac tane genc yerli oyuncu aldi bir ikisi tutsa yeter genelde bedava geldi bunlar, biz hala adem deniz gibi oyuncular alalim, sonrada ya yabanci transfer yapmak isterdik ama ffp yakamizda eksideyiz demeye baslarlar

Bizim sorunumuz altyapı oyuncularına çok güvenip, yerli potansiyel gençleri takip edememek. Oysa altyapımız yetersiz ve hala bunun farkna varamadık. Sabri ve Çolaktan sonra bir Ozan çıktı. Yaklaşık 5 yılda bir altyapıdan adam çıkıyor. Dorukhan, yusuf sarı vs gibi genç oyuncuları takipedip çok ucuza alabilirdik.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yillardir söylüyorum, Trabzon'un bu yaz yaptigi gibi 5-10 tane genc alacaksin. Biri tutsa bile yeter karli is cikarirsin, ne diye Sener ile Adem ile Deniz ile Ertugrul ile falan ugrasiyorsun ki. Tam cildirmalik.

Bunlari Yusuf Sari özelinde de degil genel olarak söylüyorum denk geldigi icin.

Üst Alt