ZTK 13/14 5.Tur | Galatasaray 4-0 Balıkesirspor | MS | 18 Aralık | ATV - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 5.Tur | Galatasaray 4-0 Balıkesirspor | MS | 18 Aralık | ATV

Bruma potansiyeli için alindi, doğrudan katki vermesi için değil. Hala gelişimini devam ettiren bi oyuncu ve kanat oyuncusu için bitiriciligi oldukça normal. Ayrıca ligde de 2 asisti var yanilmiyorsam 6 maçta. Gaziantep BB macinda da 2 asist yapmamis miydi yoksa yanlis mi hatirliyorum emin değilim. Tecrübesi çok olmayan bi oyuncu için 8 maçta (CL dahil degil) 1 gol 5 asist pek fena durmuyor.

N5

abi eğer 5 asist yaptıysa zaten harika sayarım ben bunu, önemli olan direk gol atması değil zaten, direk skora katkı sağlaması..

abi eğer 5 asist yaptıysa zaten harika sayarım ben bunu, önemli olan direk gol atması değil zaten, direk skora katkı sağlaması..

Antep BB macindan emin değilim sadece ama en az 1 asisti vardi sanirim orda.

Dediğim gibi, verilen paranin daha garanti bi oyuncu için harcanmamis olması eleştirilebilir ama Bruma'nin oyununda pek eleştirilecek bisey olduğunu düşünmüyorum. 19 yaşındaki bi oyuncu için yeterli bence yaptiklari.

N5

Maci izleyemedim lakin umut, riera ve bruma'nin gol atmalarina sevindim

Emre kiz gibi sutlaria nasil gol atmis hayret

Kesin karambolden kalenin dibinde falan atmistir baska turlusunu dusuneniyorum :)

Antep BB macindan emin değilim sadece ama en az 1 asisti vardi sanirim orda.

Dediğim gibi, verilen paranin daha garanti bi oyuncu için harcanmamis olması eleştirilebilir ama Bruma'nin oyununda pek eleştirilecek bisey olduğunu düşünmüyorum. 19 yaşındaki bi oyuncu için yeterli bence yaptiklari.

N5

aynen abi ben paraya taktım kafayı, ama baktım 5 asisti varmış cidden, gerçi 2 tanesi enginin bireysel yeteneği ama yine de şaşırttı beni:9

Üst Alt