#10 Gheorghe Hagi - Sayfa 329 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
I Love You Hagi !!!

Çocuktuk mahalle maçlarında, okul turnuvalarında Hagi olurduk, sonra birgün Aslan oluverdi inanamadık. Genç renkdaşlar bilsinler ki bugün Icardiler, Zahalar ne bileyim diğer niceleri bize geliyorsa bunun sebepi taaa bu imzaya kadar uzanır. Bu imza ile bizde ve Türk futbolunda bir çağ kapanıp (sökük mafya düzenli fenev ve ağlak mafyatik bejeke çağıdır bu) yeni bir çağ açılmıştır (Avrupa seviyesinde başarılar, kupalar, tanınırlık ve globalleşme). Ayak uyduramayanlar marşımızda ima edilmişti; “Dün seninle yarışan şimdi hepsi perişan”

Hoş geldin Hagi, tekrar. Biz o gün çocuktuk şimdi bugünlerde seni oğluma, çocuklarımıza anlatıyor nasıl bir yetenek ve zeka olduğunu. İyisi izledik seni !

Hagi bambaşkaydı bize gelen hickimseyle kıyas yapılamaz çok büyük bir karekter çok büyük bir lider sahanın içinde 2.bir fatih terim vardi ve onu canlı heleki stadta izlemek rüya gibiydi

Efsaneye selam olsun, yaş yetmediğinden maçını izlediysem bile hatırlayamıyorum ama sonradan çok kez izledim, anlatılanların fazlasını gördüm, bambaşka bir şey izletmiş.

10 numaramizi o gittiginden beri kimseye yakistiramadim. Hadi Sneijder ve Lincoln gibi adamlar neyse de, Belhanda’ya bile verdik bu formayi malesef. Ustelik forumun buyuk bi kismini ikna edemedik 10 numarayi her futbolcunun dolduramayacagina. Hagi’yi izlemeyenler icin uzuluyorum. Gunumuzde oynuyor olsaydi 150 milyona isteseler vermezdik kimseye. Dunyanin en iyi takimlari dahi karsimiza favori cikamiyordu hicbir maca, icerde disarda. Daha iyisi mumkun degil gelmez.

F2rkjyYXAAAXEZV

Ben de dahil bir nesli Galatasaray aşığı eden adam. Trabzon maçından sonra hıçkıra hıçkıra ağlamıştım 10 yaşında travma geçirdim bu adam yüzünden düşünün etkisini.

Rumen olmasa başka anılırdı muhtemelen.

net dünyanın en iyi oyuncularından biriydi.

Sneijder için de benzer düşünüyorum ama Hagi yoğun idman yapamayacağını düşündüğü için futbolu bırakan bir adamdı, 35ken kimse 35 demezdi muhtemelen hele de o dönem.

Üst Alt