#14 Wilfried Zaha - Sayfa 348 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wilfried Zaha

paşam son 15 dakikasında alındığı maçta bile bekine yardım etme zahmetinde bulunmuyor.köhn'nün yanında bir kere bile girmedi kadraja.

ergen ergen insta story atsın anca.

Çok yanlış bir transfer oldu, daha kötüsü bu adam yüksek fiyatlara fenere gidecekti. O kadar kötü bir transfer planlaması yaptı ki yönetim, tatmin edecek 8 almayıp gidip asist kralı olmuş adamın bölgesine zahayı aldılar. hem okan hocaya hem de kereme gereksiz yük bindirdiler. Günün sonunda kerem de zahada kaybetmiş görünüyor. Okan hoca ise gerçek bir winner olduğu için barış alper hamlesiyle bu krizden çıktı. Yönetimin bu sezon yaptığı saçma transferle okan hoca yerine başkası olsaydı, büyük ihtimalle şuan dursun özbek'i yemiş olup, Ali koç ve baki'nin en büyük biziz havalarını çekiyor olacaktık.

Kerem ile ikisi birden berbat durumda şu an.

Sezon içinde biri düşükken diğeri fena oynamıyordu bir şekilde solda öyle bie denklem vardı.

Ama son 1 aydır ikisi birden çok formssuz durumda ve yükselecek gibi de durmuyor.

En sonunda Barış artık başlarım diyerek sol kanat da oynadı ve 2 gol attı.

Bence kalan maçlarda

----Ziyech--------Mertens--------Barış------

-------------------İcardi-----------------------

ön hattı ile devam etmeliyiz.

kafada biz yokuz gibi - aidatı yok gibi bir şey.

o konuda aslında icardi - muslera - nelsson - torreira - mertens haricindekiler de sıkıntılı.

köhn daha yeni diye kenara koyuyorum. Sanchez daha muamma bence.

Zaha - Ndomb - Tete - Vinicius - Aurier bana göre 0 aidatı olanlar.

unuttuğum yabancı olabilir.

Çok yanlış bir transfer oldu, daha kötüsü bu adam yüksek fiyatlara fenere gidecekti. O kadar kötü bir transfer planlaması yaptı ki yönetim, tatmin edecek 8 almayıp gidip asist kralı olmuş adamın bölgesine zahayı aldılar. hem okan hocaya hem de kereme gereksiz yük bindirdiler. Günün sonunda kerem de zahada kaybetmiş görünüyor. Okan hoca ise gerçek bir winner olduğu için barış alper hamlesiyle bu krizden çıktı. Yönetimin bu sezon yaptığı saçma transferle okan hoca yerine başkası olsaydı, büyük ihtimalle şuan dursun özbek'i yemiş olup, Ali koç ve baki'nin en büyük biziz havalarını çekiyor olacaktık.
Aktürk'ün hali ortada, o da bitik durumda. Sol tarafa transfer yapilmasi doguydu, her bölgede 2 oyuncu olmasi gerekiyor ama altina girilen maliyet ve elde edilen verim acisindan bakildiginda Zaha bekleneni veremedi. Ziyech son 6 macta oynarsa kalir ama Zaha ve Tete'nin kalma ihtimali yok.

Aktürk'ün hali ortada, o da bitik durumda. Sol tarafa transfer yapilmasi doguydu, her bölgede 2 oyuncu olmasi gerekiyor ama altina girilen maliyet ve elde edilen verim acisindan bakildiginda Zaha bekleneni veremedi. Ziyech son 6 macta oynarsa kalir ama Zaha ve Tete'nin kalma ihtimali yok.
Kerem geçen sezonu çok iyi bitirmişti. Barış, kerem, hocanın istediği rashica ve bir kanat transferiyle sezona başlamak gerekiyordu. Bize başka bölgelerde acil transferler gerekiyorken, asist kralı bitirmiş keremin bölgesine maliyetli isim almak gereksizdi bence.

Zaha neden kotu transfer anlamadim?

Performansi iyi degil, yeterince caba sarf etmiyor olabilir fakat 10 gol ve 5 asist yapmis bu zamana kadar.

14M EUR’da piyasa degeri var. Imza parasi ve yillik ucret mi bu kadar sorun oldu?

Olumsuz konusanlar icin benim merak ettigim;

-Bu transfer hic mi denenmemeliydi?

-Kimlere kimlere ne kadar para verildi bunu mu dert edelim?

-Yoneticiler muneccim boku mu yedi de bilecek eskisi kadar iyi performans veremeyecegini?

Üst Alt