16/17 E:4 | Tuzlaspor 3-2 Galatasaray | MS | 28 Aralık | ATV | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 E:4 | Tuzlaspor 3-2 Galatasaray | MS | 28 Aralık | ATV

5c573ztk.png

70078171.png
c80ecv.png
1871.png

Ziraat Türkiye Kupası 2016/17 E Grubu 4. Maç
Tuzlaspor - Galatasaray
Fatih Terim Stadı
28 Aralık Çarşamba
20.30

Son düzenleme:
TT arena'da tuzlayı zorlaya zorlaya yendik. Ben kolay 3 puan alacağımızı zannetmiyorum.

İddaa oynayacaklar için güzel 1 maç tuzla demek sürpriz demek.

3-2'lik Elazığspor galibiyeti ile 24 Erzincanspor'da potaya girdi.

1. 24 Erzincanspor 7 Puan
2. Tuzlaspor 6 Puan
3. Galatasaray 5 Puan
4. Elazığspor 1 Puan

Yarın 3 puan şart 8 puan ile zirveye yerleşiriz.

bu kupadan mümkünse en kısa sürede elenmemiz lazım . hatta yarın onur kırıcı bir skor olmamak kaydıyla yenilsek gruptan çıkamasak iyi olur. tamamen lige odaklanırız yönetim ve topçular avrupa olmadığı için olası başarısızlıkta kupanın peşine düşüp taraftarı uyutabilir. bu mazeretleri de elden alınmalı . hem kupada maça çıkan çöp kadroya boş yere maç başı ücretler vermemiş oluruz.
alsak da almasak da bu kupanın hiçbir espirisi yok ne maddi ne manevi.

bu kupadan mümkünse en kısa sürede elenmemiz lazım . hatta yarın onur kırıcı bir skor olmamak kaydıyla yenilsek gruptan çıkamasak iyi olur. tamamen lige odaklanırız yönetim ve topçular avrupa olmadığı için olası başarısızlıkta kupanın peşine düşüp taraftarı uyutabilir. bu mazeretleri de elden alınmalı . hem kupada maça çıkan çöp kadroya boş yere maç başı ücretler vermemiş oluruz.

bu galatasaraydir
galatasaray her kupaya taliptir!

gecen yil bu kucumsedigin kupa olmamis ya da bahsettigin gibi erkenden elenmis olsaydik avrupa cezamizi nasil dolduracaktik ?

Bu nasil Galatasaray'li yaw

stepne gibi dusunmek lazim ama 3 kez ust uste kazaninca 4-5 diye devam da edebilir . ligde bana cok degil 1 puan bile ekstrasi olacagini bilsem yarin elenmeye razi olurum ,ama avrupada oynamamanin , kupadan elenmenin lig yarisina bir faydasi oldugunu takimlarimizda pek de tecrube edemedik

bu soylem hep bir temenni noktasinda kaliyor , bana ne kadar cok kulvar o kadar faydali gibi gelmistir hep , fakat bunu da destekleyecek bir istatistigim yok

Üst Alt