16/17 H:10 | Galatasaray 1-2 Başakşehir | M.S | 4 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:10 | Galatasaray 1-2 Başakşehir | M.S | 4 Kasım

Her türlü olur Fener yarışta. Adamların yarışta kalma refleksi > winnerlığımız. Ama bitirmeleri çok zor finishte.

Bizi geçip 2. veya 3. olabilirler ama pek ala. Ne onlar abartıldığı kadar kötü ne de biz ve Beşiktaş iyiydi.

Başakşehir belli etti bu sene en kötü 2. olacak. Ben bizi 2009-2010 RİJKAARD'lı sezona benzetiyorum.

Rijkaard kabızlığı -> Riekerink
Mustafa Sarp romantikliği -> Tolga Ciğerci
At Keita'ya oyunu -> At Bruma'ya taktiği
Elano Kabızlığı -> Sneijder'in son 1 sene ki hali
Baros dışında forvetsizlik -> Eren dışında forvetsizlik
Kewell temposuzluğu -> Podolski temposuzluğu
Hakan Balta vasatlığı -> Carole vasatlığı

tek fark Muslera o takımdan.

O refleksi göstermeleri için 5-6 maç daha firesiz kazanmaları lazım.Açılışta çok fazla puan kaybettiler ki,hepsi kazanmaları gereken maçlardı neredeyse.Fener bu kadar kötü başlamamıştı hiç sezona.6-7 senede bir yarıştan uzak kalıyorlar.En son 2009'da uzak kalmışlar Aragonesli sezonda.Bu sene de bir benzeri olur.

Bizim neye benzediğimiz 25. haftadan sonra netleşir tamamen.Ama yarışı kovalarız sonuna kadar.

O refleksi göstermeleri için 5-6 maç daha firesiz kazanmaları lazım.Açılışta çok fazla puan kaybettiler ki,hepsi kazanmaları gereken maçlardı neredeyse.Fener bu kadar kötü başlamamıştı hiç sezona.6-7 senede bir yarıştan uzak kalıyorlar.En son 2009'da uzak kalmışlar Aragonesli sezonda.Bu sene de bir benzeri olur.

Bizim neye benzediğimiz 25. haftadan sonra netleşir tamamen.Ama yarışı kovalarız sonuna kadar.

Osmanlı (D)
Konya (D)
Başakşehir (D)

aradan çıkardılar.

Bursa bu sene bizi içeride dışarıda yense şaşırır mısın. Alanya'yı burada yenemesek şaşırır mısın şu anda. O maçları gereksiz kaybettiler diye söylüyorum ama bizim takımda da istikrar yok. Bu sene Başakşehir ve Beşiktaş daha organize gidiyorlar ama Fenerbahçe hakem desteği, dibi görmenin rahatlığı ile asılma ile bir yerde toparlayıp biz de böyle taraftar olarak teknk direktör olarak rehavete girersek geçebilir bizi.

Her türlü olur Fener yarışta. Adamların yarışta kalma refleksi > winnerlığımız. Ama bitirmeleri çok zor finishte.

Bizi geçip 2. veya 3. olabilirler ama pek ala. Ne onlar abartıldığı kadar kötü ne de biz ve Beşiktaş iyiydi.

Başakşehir belli etti bu sene en kötü 2. olacak. Ben bizi 2009-2010 RİJKAARD'lı sezona benzetiyorum.

Rijkaard kabızlığı -> Riekerink
Mustafa Sarp romantikliği -> Tolga Ciğerci
At Keita'ya oyunu -> At Bruma'ya taktiği
Elano Kabızlığı -> Sneijder'in son 1 sene ki hali
Kewell temposuzluğu -> Podolski temposuzluğu

tek fark Muslera o takımdan.

Fener'in yarışta kalması ile ilgili yorumuna katılıyorum.Başakşehir'in ilk 2'de olacağını sanmıyorum.En iyi ihtimal 3. olacaklarını düşünüyorum.

Rijkaard'lı sezona benzetmene katılıyorum ama maddelerin hepsine değil.

O sezonun ilk yarısında Nonda,2. yarısında Jo vardı.Bu sene Eren dışında forvet yok.Podolski'yi saymıyorum.

Carole takımın iyilerinden bence.

Osmanlı (D)
Konya (D)
Başakşehir (D)

aradan çıkardılar.

Bursa bu sene bizi içeride dışarıda yense şaşırır mısın. Alanya'yı burada yenemesek şaşırır mısın şu anda. O maçları gereksiz kaybettiler diye söylüyorum ama bizim takımda da istikrar yok. Bu sene Başakşehir ve Beşiktaş daha organize gidiyorlar ama Fenerbahçe hakem desteği, dibi görmenin rahatlığı ile asılma ile bir yerde toparlayıp biz de böyle taraftar olarak teknk direktör olarak rehavete girersek geçebilir bizi.

Fener hakem desteğinin kralını 2014-2015'te aldı,ilk yarıda sadece haksız penaltılarla 7 puan daha fazladan aldılar.Ne oldu sonuç?Öyle olacak hali yok tekrardan.Fenerbahçe'nin orta sahası şampiyon olacak takımın orta sahası değil.Bence olaylara çok karamsar bakıyorsun sen.Dursun'a olan bakışın takıma olan bakışını etkilemesin bence. :)

Rehavete taraftar girmeyecek görünen o ki.Futbolcularla hocanın da gireceğini zannetmiyorum.

x cavanda nin yerine oynarsa yine yanariz.

Cok etkili kontr atak oynayan bir takim, ve Tolga yok. Tolga ciktiginde oyunumuzdaki bosluklar herkesin malumu olmalidir. Adana bile iyi gitti oralardan, son 15 dakika. IBB ile ligin bu bosluklari, en verimli degerlendiren takimi var. Bir dönersin, durum 0:2 olur...

Bu mac cok zor olacak. Riek´e büyük görev düsüyor.

Muslera
Linnes Chedjou Serdar Carole
Jong Selçuk
Podolski Sneijder Bruma
Eren

Cenk-Hakan-Cavanda-Hamit-Yasin-Josue-Sinan.

Şu 3 Hafta içinde ya Tepetaklak olacağız yada Şaha kalkacağız umarım 2.si olur.

Maça gelecek olursak tek farklı bir galibiyet bekliyorum.

Asil tehlike eger basakcity'i yenersek Selcuk-DeJong orta sahasi ile Tolga'nin ilerideki haftalarda yedek bekleme intimali

Iste o zaman topu Aslan intihari olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

--------------------Muslera
Cavanda Chedjou Serdar Carole
--------------------DeJong
---------------Selçuk Sneijder
-----------Josue Poldi Bruma

{taptap}

Selçuk oynamasın ortada snejider oynasın dejong ile daha verimli geçer diye düşünüyorum tolganın olmayışı farketmez herkes abartıyor sıradan bir topçu

Üst Alt