16/17 H:10 | Galatasaray 1-2 Başakşehir | M.S | 4 Kasım - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:10 | Galatasaray 1-2 Başakşehir | M.S | 4 Kasım

Bir de su eren denen forvet bozuntusu iyice kazmalasti nasil forvet lan bu forvet disinda her yerde duruyor ve cok agir cook faydasiz oynuyor dunku bos kaleye vuramamasindan ne kadar kazmalastigi ortada yeni Burak H.O

Sorun riekerink te degil , daha dogrusu yuzde yuz futbolda da konustular ,mou nun bir sozuyle ... oyunculardaki kazanma istegi azmi tum sistemlerin felsefelerin onundedir diye , 2 gun icinde hem united ta ,hem bizde gorulen o ki 1 numarali eksik bu

united in kadrosu kotu kadro mu ? ama son 8 macta 7 maglubiyet almislar avrupa deplasmanlarinda , ligde chelsea dan 4 yemisler , burnley i yenemediler

dunyanin en buyuk kluplerinden birisi bu , sampiyonlar liginde yoklar , avrupa liginden elenme esigindeler ,ligde 10 uncular

kadrosunu saymak istemiyorum , o denli iyi .. ama olmuyor , cunku heveslerini yitirmisler , beraber oynayamiyorlar

hamza-mustafa-riekerink ... hatta mancini-prandelli .... ne zaman mutlu bir surec yasatti bu oyuncular ? riekerink de gidecek bu kez isimli birini getirecekler , hic bir sey degismeyecek

Dün gece sinirden 11'de uyudum ne tv izledim ne oyun oynadım gerçekten sadece uyumak istedim..
Uyuyamadım bir sağa bir sola döndüm saatlerce tek kelime etmedim sabahı zor ettim..
Ulan ne vardı şu maça ciddi hazırlansaydınızda alsaydınız adam gibi koşup pres yapsaydınız ilk dakikadan..
Gerçekten kahroldum 2 senedir top oynamıyorsunuz!
Geçen seneden beri yatıyorsunuz..

Futbolcuya dayalı düzen var abi kim ne derse desin Sneijder'in hayranıyım dün dağa taşa vuruyor 50 metreden maç sonu çıkıp arkadaşlarını kötülüyor ulan sen ne yaptın?
Saçma sapan ara pasların bir boka yaramadı..
Bir tane diagonal pas atmadın oyunun yönünü değiştirmedin..
Çektiğin hiçbir şut kornerle sonuçlanmadı sadece 1 orta yaptın..
Sola kayıp Bruma'nın bile etkinliğini azalttın çocuk sana mı atayım çalım mı atayım diye kara kara düşünüyor..
Sonra konuşamazsın aga..

Forvet arkası 10 numara dediğimiz adam sol kanatta tek pas yapıyor geçsin bu işi adam gibi takip et Erenle duvar yap 2'ye 1 yap şut at pas at..
Nerelerde top oynuyor..

Bruma'yı durduran her takım bizim hücum opsiyonlarını keser.A.Avcı dün aynısını yaptı.Bruma'nın içeri girip Eren'e çıkardığı pozisyon dışında pozisyonumuz yok.Galatasaray tek bir adamın ayağına bakmamalı.

sezon bitmiş gibi davrananlara çok sözüm var daha Bitmedi!! ama riekerink bana ışık vermiyo 6 puan nedir ki üç puanlık sistemde sen seriye bağlarsın başakşehir ikinci devre tökezlemeye başlar bu hep böyle olmuştur forvete huntelaar kalitesinde adam alsan şu an kaç puan öndeydik mario gomezi alsaydın kaç puan öndeydik eren çok yetenekli bir adam değil bu belli ama yedeği yok bunun vahimlik burada .. ayrıca riekerinkten cacık olmaz taktik hadi neyse de oyuncu değişikliği yapmıyo adam

Riekerink'i başından beri sevdiren saydıran olay, adaletli forma dağıtması ve her oyuncuyu yerli yerinde oynatmasıydı. Tabi medyanın ona karşı takındığı alçakça tavır da kendisine karşı desteğin artmasında etkili oldu. Son 3 maçtır ise yine oyuncular yerli yerinde ama forma adaleti kayboldu. Gençlerbirliği maçının ilk yarım saati bu sezonun zirve noktasıdır bizim adımıza. O futbolu referans alıp üzerine koyarak gitmesi gerekirken, sırf isimlere takılı kalıp iyi giden şeyleri mahvetmiş oldu. Adaleti sağlamadığın anda sonucunu da mutlaka alıyorsun bu şekilde. Adana maçını bile kaybedebilecek noktaya getirmişti sırf o eyyamcı tercihleri yüzünden.

Gelinen noktada da benim gözlemlediğim takımdaki coşku da kaybolmuş. Bunu zaten saha içinde görmek epey mümkün olsa da, Sneijder'in açıklamaları da bunu destekliyor. Sadece takımda değil, taraftarda da coşku bitti. Nasıl oynanan güzel oyun bir anda herkesi heveslendirdiyse, o tribünler bir anda 45000'leri bulduysa, son maçlardaki kötü oyun da aynı şekilde motivasyonu yerle bir etti. Kısacası sen formayı adaletli dağıtmazsan bunun gerisi çorap söküğü gibi geliyor. Oynamayı bekleyen oyuncuların da motivasyonu pek kalmadı gibi duruyor artık. Başkalarına sınırsız kredi verirken, Linnes'i, Cavanda'yı, Josue'yi ilk hatalarında kulübeye çekeceksin, Serdar'a şans bile vermeyeceksin, Tolga'nın cezalı olduğu haftada Hamit'i kadroya bile almayacaksın, ondan sonra takım içinde huzur bekleyeceksin, o iş mümkün değil bir kere. Futbolcu da aptal değil, çifte standartı gördüğü an salıyor kendini.

Ben gerçekten Riekerink'in farklı olacağına inanmıştım, yoktan bir teknik direktör var edebiliriz diye düşünüyordum. Gel gelelim şimdi belki de fb maçı bizdeki kariyerini bitiren maç olacak. Öyle olursa da tamamen kendi kabahatinden dolayıdır, yapacak bir şey yok artık. Ama sezonu tamamlamasını istiyordum doğrusu.

Son düzenleme:
Forma adaletinden baska td yi de asan bir yonetim adaleti de sorgulanmali. Yasine yapilan ,reva gorulen muamelenin kime ne faydasi oldu , geri kalanlar cok mu saygililar simdi ? Al bir tanesi arkadasima sorun kotu sonuclari diyebiliyor (dediyse..)

Bunun bugun sneijder olmasi onemli degil , yarin baskasi da soyler , selcuk da soylemez ama tavirlariyla belli eder . Cunku sen butun bu adamlara yapmissin yagli sozlesmeleri uzun uzun .. parasinin riskte olmadigini bilen cok az adam ahlakli sekilde sana yuzde yuzunu verir

bugun selcuk u gonderebilir misin ? ya oynatirsin parasini alir , ya da kovarsin fifa dan alir . artik spor icin bile futbol oynayacak hevesi kalmamis adamin . zorla bosuna para veriliyor olmasin diye oynatiliyor

o zaman sen yonetim olarak oyunculari yavas yavas canindan bezdirecek islere giriseceksin ,ama onu gucun yeten yasine yaparsan , o gun de yazdim ,daha bu mac oynanmamisti , "bize bunu nah yaparlar" diyen babalari daha da palazlandirirsin ..

Ilk ornek sneijder , yakinda kotu oynadigi bir mactan sonra semih umursamaz aciklamalar yapar , sabri basina giydirir .. cok gorecegiz bunlari bak soyluyorum simdiden

Yıllardır iyi bir Galatasaray goremiyoruz.Hep gucsuz hep zayıf Galatasaray.Kendi evinde hep yenilen puan kaybeden Galatasaray.Yeter artik ya su takima çöpleri doldurmayin !

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herifler keşke Avrupa'da gruplara kalsaydı. Hem yorgun olurlardı hemde maç pazar olurdu ve haftasonumuz mahvolmazdı.

sen kendi sahanda trabzon ve başakşehire yeniliyorsan bunun bahanesi olamaz takım tamamen çöp durumunda demektir poldi şino dahil herkes en ağır eleştirilerden nasibini almalı !! şino ve poldi performanslarını yükseltmezse devre arası kesin şutlanmalı eren ve selçuk derhal yedek kalmalı devre arası adam gibi bir forvet stoper ve orta sahaya mutlaka takviye yapılmalı umarım devre arasına kadar liderle aramızdaki puan farkı 10 olmaz !!

Geçen yıl ligden düşen Sivasspor 48 gol yemiş biz 49 gol yemişiz. Yeni sezona girdik Defansta gram değişme yok aynı tas aynı hamam.

muslera ve tolga haric takımın alayi kovulmali,sıfırdan takım kurulmalı lamı cimi yok,bu takım 2013'teki kopenhag macindan beri top oynamıyor,selcuk,sabri chedjou semih hakan sinan yasin gibi adamlar gsnin topcusu degil,11 in tamamı yabancı olmalı ve karakterli aidiyet duygusu yüksek elemanlara ihtiyacimiz var..

İçerdeki trabzon maçını kaybetmemiz oyuncuların iştahını kaybetmesine neden olmuş.Çok acil bir silkelenmeye ihtiyacımız var aksi takdirde şu dalga geçtiğimiz fenerin puan olarak gerisinde kalıcaz

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt