16/17 H:16 | Galatasaray 5-1 Alanyaspor | MS | 25 Aralık - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:16 | Galatasaray 5-1 Alanyaspor | MS | 25 Aralık

İcerdeki 9 macida kazanip deplasmanda en az 4 galibiyet kovalamak lazim sampiyonluk mumkun bu durumda ,ulan bana bile sampiyonluk hesabi yaptiriyon kank adamsin������

İçerde 9/9 yapmak şart çünkü puan kayıplarını beraberlik değil mağlubiyet olarak yaptık içerde.2 beraberlik alsak mağlubiyet yerine,1-2 maç kredimiz olurdu ama şu an için yok bence,deplasmanda ekstra bir maç alırsak (Başakşehir deplasmanı gibi.) belki 1 beraberlik hakkımız olabilir.

2014-2015'te forumda aktif olsan o sene de yapardın.

Sneijder bu sene ilk defa gercek Sneijder gibi oynadı ve bu netice geldi.
Ama bu bizi aldatmasın. Takım hiç guven vermiyor. Defans çok kötü.
Bu iş Sabri, Semih, Selçuk ile olmaz.

Öyle bakacak olursak 17 deplasmanın hepsi zor reis. :D
Şimdi doğruya doğru bi osmanlı fener bjk gençler adana deplasmanlarını atlattık kötünün iyisi diyebiliriz. Fikstür avantajı bizde ikinci yarı diğerlerine bakıcak olursak.
Ancak mesela trabzonla keşke dışarda oynasaydı bitseydi o maç akyazıda yaz oraya en iyi ihtimalle 1 puan. Bursa'da bu oyunla hayatta 3 puan alamayız yaz oraya beraberlik. Konya
Karabük
Rize
Bunların hiç birini şu an ki konumumuz da yenemeyiz çok açık.
Başakşehire 1 puan bile çıkmaz. Fb bjk yi evimizde yeneceğimiz bu oyunla garanti değil.
Evt bi fikstür avantaj var ama bunu bu takımla şu an transfersiz bu hocayla kullanamıycaz gibime geliyo.

NKGSDVBS
TapaTalK

C0iy6KMXgAEVWED.jpg

Sezonun geride kalan kısmı için benim gözümde kırılma anı Adanaspor deplasmanı.
Eğer Bruma'nın attığı tek golle kazandığımız o maçı da kaybetmiş olsaydık(Ki Adana yenebilirdi) 4 maç üst üste mağlup olmuş olacaktık.
Daha sonra Fenerbahçe deplasmanının ardından 5 maçta 13 puan alıp zirveye tutunduk.

Son düzenleme:
Bence skordan çok Bruma'nın sarı gördüğü pozisyonun üzerinde durmalıyız. Net kırmızı karttı, orada kırmızıyı verse bu maçı alamazdık. Maçın başlarında bu iğrenç hareketi yapan adamın iyi bir sopaya ihtiyacı vardır. Çok can yakar ilerde bu adam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bruma kırmızı kart görse her şey çok daha farklı olabilirdi. Bunun dışında sezon başından bu yana kadar süren berbat takım savunması ve bunun üstüne defans 4'lüsünün de bireysel hataları takımı kaosa sürüklüyor. Bu takıma acil olarak 2 tane taş stoper alınması gerekir. Onunda dışında sağ bek, orta saha veya forvet vs. ekstra işler. Net 2 stoper şart. Bu hamle gerçekleşirse 2. veya 3.'lük iddiamız çok daha yüksek olur. Şampiyonluk için ise biraz zor.

Şimdi doğruya doğru bi osmanlı fener bjk gençler adana deplasmanlarını atlattık kötünün iyisi diyebiliriz. Fikstür avantajı bizde ikinci yarı diğerlerine bakıcak olursak.
Ancak mesela trabzonla keşke dışarda oynasaydı bitseydi o maç akyazıda yaz oraya en iyi ihtimalle 1 puan. Bursa'da bu oyunla hayatta 3 puan alamayız yaz oraya beraberlik. Konya
Karabük
Rize
Bunların hiç birini şu an ki konumumuz da yenemeyiz çok açık.
Başakşehire 1 puan bile çıkmaz. Fb bjk yi evimizde yeneceğimiz bu oyunla garanti değil.
Evt bi fikstür avantaj var ama bunu bu takımla şu an transfersiz bu hocayla kullanamıycaz gibime geliyo.

NKGSDVBS
TapaTalK

Başak Rize Bursa anlarım da,Konya Karabük falan alırız abi yapmayın o kadar da değil.

Başak Rize Bursa anlarım da,Konya Karabük falan alırız abi yapmayın o kadar da değil.
Sarper biz tuzlaspor'a bile zorlanan bi takımız ligin dibinde ki takım kimse onunla deplasmanda oynayalım yine zorlanırız. Ki karabük ne oynadığını bilen taş gibi takım. İlk devre tt arenada zar zor yenmiştik diye hatırlıyorum. Konya desen aykut kocamanın takımı kapanmayı sever gelde gol at o takıma.

NKGSDVBS
TapaTalK

Sarper biz tuzlaspor'a bile zorlanan bi takımız ligin dibinde ki takım kimse onunla deplasmanda oynayalım yine zorlanırız. Ki karabük ne oynadığını bilen taş gibi takım. İlk devre tt arenada zar zor yenmiştik diye hatırlıyorum. Konya desen aykut kocamanın takımı kapanmayı sever gelde gol at o takıma.

NKGSDVBS
TapaTalK

Tuzla'ya zorlandık bugün 5 attık.Bu doğru bir mantık değil bence,her maçı farklı değerlendirmek lazım.Tuzla maçını baz alacaksak 1 tane maç alamayız ligde.

Tuzla'ya zorlandık bugün 5 attık.Bu doğru bir mantık değil bence,her maçı farklı değerlendirmek lazım.Tuzla maçını baz alacaksak 1 tane maç alamayız ligde.
Doğru yalnış söyledim. Tuzla demeyelim direk takım değerlendirmesi yapıyım karabük ve konya TAŞ gibi takımlar ikisini üst üste yenersek ben şampiyonluğa inanırım bi mucize lazım şu an ki halimizle.

NKGSDVBS
TapaTalK

Üst Alt