16/17 H:22 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 27 Şubat - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:22 | Galatasaray 0-1 Beşiktaş | MS | 27 Şubat

Dün ki maçta tudorun taktiğine sallayan basın ve buradaki renktaşlarıma bu sözüm

"oyuncular azıcık ciddi ve şuurlu top oynasaydı maçı kazanırdık, Selçuk-balta-tolga-bruma resmen berbattı. Çok övülen sekiztaş da son dk lardaki pasları dışında boştu. Yönetim ilk yalandan beri istifa etmeliydi ve buradaki çoğu renktaş bunu çoktan görüyordu ama şuursuzca yapılan tudor hamlesi bence mükemmel bir hamle oldu ve ben dün taktik olarak çok beğendim"

Geçen maç yaptığı hatalardan dolay kendisini eleştirsem de ağır bir şekilde dün almış olduğu karar doğruydu.

Bjk kapanacağını biliyordu ve iki kafa topunda güçlü forvet, hızlı kanat oyuncularına döndü bol orta açılsın diye ama bizde orta açmaktan aciz onca futbolcu var bunu hesap edemedi ne yazık ki.

Burada benim beynimi kemiren soru, futbolcular aldıkları direktiflere uyuyorlar mı saha içerisinde? Yok değil ise, ciddi bir sorun bu.

Uymuyorlar . Belli ki yumusak td de gelse , astigi astik da gelse bir sey degismiyor.

Makul olculerde nasil atiba, adriano ,marcelo bulunabiliyorsa sen de adim adim sabredip bulacaksin , yanina GS de oynamaz diye simariklik etmeyip necip, oguzhan, kerim ,olcay bulacaksin

sonra da q7 talisca gibi kaymak koyacaksin .

yoksa tolgalara 2 , selcuklara 3 , podolskilere 3 verir sonra ilk 4 e girebilir miyiz dersin

Beşiktaş önümüzdeki 2-3 seneyi daha domine eder.Şenol Güneş bırakmadan veya bizde yada fenerde yönetim değişikliği olmadıkça bu devran devam eder.Hele ki şu borç batağında kadroların bir anda temizlenmesinin mümkün olamayacağını da göz önüne alırsak 3-4 sene üst üste şampiyonluklarına kendimizi alıştıralım şimdiden.Allah'tan adamların borç kapatabilecek taşınmazı yok bizim gibi.Yoksa şu yapılarıyla borçları falan da kalmazdı.Biz arazileri peşkeş çektik ama 3-5 sene sonra yeniden borç aynı noktaya gelecek.Adamlar borcu kontrol edilebilir noktaya getirdiler yaptıklarıyla

Son düzenleme:
Konya
Karabük
Kayseri
Rize
Beşşektaş

Arada atlamış olabilir 1 maçı ama yukarıdaki maçlardan 1 galibiyet çıkarttık. Resmen şaka gibi.
Şampiyonluk rize maçında gittiydi aslında.
Hadi kayseri iyi bir takım oldu iyi oynamaya başladı diyelimde o rize nedir? 9 senedir galibiyet yok orda. Adamlarda biraz utanma olur da oynar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkes biz degil ki egolqr karissin araya isler iyi giderken takimi dagitsin.besiktas bu sayede belki seneye de iyi gidebilir ama cogu kritik oyuncusu 33 yasinda artik takim kaldirmaz o kadar cok oyuncuyu..bir de senolu milli takima itelersek bi yol olmaz onlardan

Orta sahaya kadar top onlardaydi, fazla pozisyon bulamadilar ama sans iste.. dun resmen elim ayagim titriyordu sinirden. Bize Melo gibi atesleyici herifler lagzim. Ha bide unutmadan Tolga, ananin kulaklarini dun saatlerce cinlatirdim, kodumun yeteneksizi

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Üst Alt