16/17 H:23 | Antalyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 6 Mart - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:23 | Antalyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 6 Mart

Palabiyik köpeğine tokadı vurduk. Mutluyuz yatiyoruz !!!

İYİ GECELER GSC AİLESİİİİİ !!!

RDJ_Woah.gif

Şu Mbilla bize zor anlar yaşattı yalnız

Anadolu takımları içinde yukarı sıralarda bir futbolcu fizik gücü inanılmaz yüksek eto olsaydı büyük ihtimal serdar yerine sol çizgide oynayacaktı ama bizim stoperler de feda değildi 2-3 ufak tefek hatayı çıkarsak bizim bu sene ki stoper performansının üstünde oynadılar zaten hakan olsaydı büyük ihtimal mbilla'ya karşı kaçarak mücadele ederdi Ahmet bu konuda fena değil bundan sonra da hakan'a umarım formayı vermez :D

bugun tolga oynadımı oynamadımı bellı degıl keza josue ve selcukta benzer haldeydı.

ahmet calık transferı kesınlıkle ıyı transfer bıraz boyu kısa sayılır stoper ıcın ama hava topları kotu degıl. keske sezon bası serdarın yerıne alsaydık ve o parayla forvet yada forvet arkası alsaydık.

yasın ıyı mucadele ettı pozısyonunu hep korudu, boyle oynarsa tudorun vazgecılmezı olur.

Şunu da geçmemek lazım hem güçlü bir rakibi deplasman da yendik hem de hakemi yendik şu görüntü her şeyi açıklıyor Galatasaray'ın büyüklüğünü gösteren bir fotoğraf :D
C6Ra5GmWgAEyPDQ.jpg:large

bugün hakemi, kendi sabotaji oyuncumuzu yendik ve sanimizi kirdik.
ulan mehmet topal icin emek hirsizi diyorlar ozaman o chedjouya ne demeli.
herif resemen bitmis maci tekrar canlandirdi.
hakeme birsey demeye gerek yok zaten.
ilk yari bu sezonun en iyi takim oyunu vardi !!!

edit: gecen hafta o penalti verilse yinede sampiyonluga oynayacagiz.
ama gel görki bu hakemler medya tarafindan hic konusulmuyor.

Son düzenleme:
Bugun Tudorun oynatmak istedigi sistemden esintiler gordum. Hosuma gitti.

Bana gore yine ciddi bir hata yapti Josueyi cikartarak yalniz. Josue macin en iyilerindendi. Selcuk yada Tolga kazmasi cikabilirdi.

Iyi bir yonetim ve iyi bir transfer politikasi ile Tudor cok basarili olabilir. Bu takima 2 cok iyi stoper, bir ileri geri calisacak Left Wing Back, 2 ust duzey orta saha, 1 tane de 1.sinif santrafor lazim. Bu yonetim mumkunati yok bu transferleri yapamaz. Seneye kesinlikle yine husran olur.

Bana gore yine ciddi bir hata yapti Josueyi cikartarak yalniz. Josue macin en iyilerindendi. Selcuk yada Tolga kazmasi cikabilirdi.

Iyi bir yonetim ve iyi bir transfer politikasi ile Tudor cok basarili olabilir. Bu takima 2 cok iyi stoper, bir ileri geri calisacak Left Wing Back, 2 ust duzey orta saha, 1 tane de 1.sinif santrafor lazim. Bu yonetim mumkunati yok bu transferleri yapamaz. Seneye kesinlikle yine husran olur.

bende yazacaktim, josue ciktiktan sonra atak yapmaya zorlandik.
adamda pas atma kabiliyeti var iyi oyuncu.
bence suan icin en iyi kadro josue yanina bir box to box daha yani mecbur selcuk ve arkalarinda tolga.
tolga cünkü de jong ondan kötü.

gelecek sezon icin josue kalsin bence bir sakincasi yok.
yanina iyi bir box to box alinmali.

Son düzenleme:

19 yaşında ki Hırvat Filip Benkovic, E.Khacheridi(bedelsiz) şu 2 stoper alınsın stoper sorunumuz kalmaz.

Benkovic,Khacheridi,Serdar Aziz (Revirden çıkarsa fena değil),Ahmet Çalık,Koray Günter bu rotasyonla savunma sorunu çözülür.

Bir tane oyuncuya bonservis harcayarak 2 kaliteli transfer yapmış oluruz ve rotasyon tamam

Benkovic baya bir komple stoper eğer bir hırvat alınacaksa keşke onu alabilsek valla çok iyi olur.

Orta saha seçimleri de çok kritik olacak en kilit mevki orası o yüzden çok önemli.Hatasız geçmek şart orayı

Neyse bu seneyi inş 2. tamamlarız yada en kötü 3. falan olalım da diğer sene avrupada olalım yeniden

Transferleri Tudor ve scout ekibi yaparsa iyi kadro kurulur, yönetim karışırsa eğer bu seneden daha beter duruma düşeriz.

İnşallah akıllanır ve karışmaz bu çapsızlar

Son düzenleme:
Üst Alt