16/17 H:27 | Medipol Başakşehir 4-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:27 | Medipol Başakşehir 4-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan

Vay be bugün Galatasaray maçı olduğunu dahi unutmuşum :red: Ha unutmasam ne olur yine izlemezdim o ayrı konu ama 4-0 nedir aga ya? Bir futbolcu topluluğunda biraz utanma duygusu, haysiyet ve karakter olur ya bu nedir? Bir gol atsınlar bari şeref golü atmışız diyelim ama o bile yok. Kesin pozisyona bile girememiştir bu takım adım gibi eminim.

Neymiş; Garibim Adana'ya 4 atmakla ne iyi takım ne de iyi hoca olunurmuş.

Son düzenleme:
Kanka ben demiştim sana.Takımımın ciğerini bilirim.3 yiyeceğiz demiştim son dakikada 4 oldu,aynı beklediğim gibi gelişti maç baştan sona.Bak derbiyi de kaybedeceğiz görürsün.Taraftar giderse sulu derbi kadar olmasa da olayların çıkma ihtimali yüksek.

En baştan beri 2. olacağız 2. 2. diyenler de yanlış yapıyorlardı,Kayseri maçından ve Bjk maçından sonra ligi ilk 2 dışında bitireceğimiz kesinleşmişti çoktan.Galatasaray hiçbir zaman 2. liğe oynamaz bunu anlamamız lazım.Ya şampiyon ya değil.

Winner özelligimiz var ama yarista kalma gibi bir huyumuz yok ne yazik ki

La fontenden masallar :) Bu kulüp içten çürümüş artık dikiş tutmaz. Son genel kurulda gördük rezilleri! Bir rus veya çinli milyarder satın alır umarım başka şansımız yok.

Bu kulüp için dikiş tutmaz lafı son 17 senede en az bir 38630300 kez söylenmiştir.İyi bir yönetim gelirse bal gibi düzelir.Bu aristokrat oligarşik yapı dağılmaz onu unutun.Toparlanmaktan kasıt ligde 2-3 sene şampiyon olmak ŞL'de çeyrek final oynamaksa bal gibi toparlanırız.

Winner özelligimiz var ama yarista kalma gibi bir huyumuz yok ne yazik ki

Bu yerine göre iyi bir şey yerine göre kötü bir şey.İyiliği şu,umutlanma yok öyle çok fazla yıkım olmuyor taraftar için,az çok sonuçlarını bildiğin maçlar oynanıyor.Kulüp 10 sene yıpranacağına 1-2 sene yıpranıyor.Kötülüğü ise,kısa sürede çok fazla yıpranıyorsun saçma maç oynuyorsun bu da büyük takıma yakışmıyor.Fener gibi habire 2. olup avuçlamak iyi değil ama bizim de 2-3 sene şampiyon sonraki sene 6. sonraki sene 4. falan bu da iyi değil.Ortası en iyisi.

Vay be bugün Galatasaray maçı olduğunu dahi unutmuşum :red: Ha unutmasam ne olur yine izlemezdim o ayrı konu ama 4-0 nedir aga ya? Bir futbolcu topluluğunda biraz utanma duygusu, haysiyet ve karakter olur ya bu nedir? Bir gol atsınlar bari şeref golü atmışız diyelim ama o bile yok. Kesin pozisyona bile girememiştir bu takım adım gibi eminim.

Neymiş; Garibim Adana'ya 4 atmakla ne iyi takım ne de iyi hoca olunurmuş.
Pozisyon? Pozisyon ne arar la bizde. Kaleye sutumuz bile yok. Hatta rakip kaleciyi ya 1 ya 2 kez gormusuzdur. Ondada Basak kaleciye oynamistir :asd:

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Maci kaybedersek ben avatar degistirecegim demistim sanirim

oneri gumusdag resimleri kabul edilir
58963b9018c773181428cbce.jpg

Üst Alt