16/17 H:28 | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | MS | 23 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:28 | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | MS | 23 Nisan

Dünkü Basaksehir maçını Dick Advocaat da izliyordu. Maçın sonlarına dogru bir ara kameralar Advocaatı gösterdi. Adam pis pis sırıtıyordu.. Takımın durumunu düşündüm, Fener maçını düşündüm ve fena kufrettim.. Bu maçtan umudum yok.. Zaten bu sene hangi buyuk maçı kazandık ki? :((((

Sağlam tepki vermeye gitmeyeceklerse kimse gitmesin. Oturup maç izlemeye giden de Dursun ve onu ibra edenler kadar net haindir bu saatten sonra.

90 dakika boyunca yönetim istifa diye bağırılacaksa gidilebilir.

25022.jpg

Cenk-Koray-Cavanda-Jong-Yasin-Sinan-Eren.

Insallah 0-6 biter.​

Ligde ilk 5 sıradaki herhangi bir takımı yenemeyen takım Galatasaray olamaz olsa olsa Dursun denen herifin kurduğu takımdır bu ...

Bu maç için şunu demek istemezdim ama bu maçı yenersek dursun özbek denen karaktersiz maçtan sonra keyifli açıklamalar yapacaktır ve gelecek adına konuşacaktır zaten 2 nci olamıyoruz en güzeli 52 bin kişi önünde yenilirsek stad dursunun üzerine çöker ve büyük ihtimal florya basılır o yüzden bu maç için hiçbir skor vermeyecem en güzel sonuçta ne yazık ki yenilmemiz olacaktır feneri yensek ne değişecek ha direk UEFA ya gitmişiz ha 1-2 ön eleme de çöp takımlarla oynamışız batacaksak okyanusta batalım ne yazık ki bu riske girelim yoksa seneye kurulacak kadro da komisyonun dibine vuracaklardır mesela mahmut, serdar, tunay transferleriyle çöpe atacaz

Son düzenleme:
Nostalji Maclar | Milan 2 - 2 Galatasaray ( 21.11.2000 ) - YouTube

Boşverin derbiyi bu rezalet sezonu Dursun'u falan,nostalji yapalım biraz.12.30'dan sonra Güntekin Onay Avrupa'nın Fatihi'sin Galatasaray Avrupa'nın Kralı'sın diyor ya,harbi öyleydik değil mi bir aralar?Milan deplasmanında devreye 0-2 önde giren bir Galatasaray,hey gidi Avrupa devi olduğumuz günler...

geçmişe mazi ***ilmişe gazi derlermiş. 15-20 sene önceki başarılara yenilerini eklemek yerine takılıp kaldık orda...
daha da çok bakarız

Galatasaray tarihinde cok kotu oldugu bir sezonda fenerbahceyi lig macinda yenmis mi merak ediyorum. Ben 2000 e kadar ki tarihi iyi bilirim hatirlayamadim.

Eger karambol duran top golu olmazsa 0-0 biter bu mac

1995-1996 sezonunda cok kotuyduk , tek ornek bu aklima geliyor 2000 oncesi dedigin icin

o sezon cok soguk ruzgarli bir havada fb yi samiyende iki darbecinin golleriyle 2-0 yenmistik

hatta ts yi sampiyon yapmaya cok yaklasmistik ama van ve fb ye kendi sahasinda yenilerek firsati tepmislerdi

soyledigin kriterlere uygun mac bu cikar . Ama o sene fb lig sampiyonu oldu , bu sene fb de kotu , anlik performanslar belli eder sonucu

----------------Muslera
--------Ahmet---- Balta--- Chedjou
Yasin---Selçuk-------Sneijder----------Linnes
Garry-------Podolski----------Bruma

Balta bu maça sakatlığı falan yoksa 11 başlamalı hem Fb'ye şansı tutuyor hem Semih malından daha tecrübeli.
Forvette Eren çıkarsa Kjaer-Skrtel ikilisi adım attırmaz zaten Eren'de bariz form düşüklüğü var son 30 dk falan girmeli.
Selçuk&Josue ikilisi olacağına en azından oyunu açma becerisinden emin olduğumuz S10 oynamalı.

Üst Alt