16/17 H:28 | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | MS | 23 Nisan - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:28 | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | MS | 23 Nisan

Tudor: "Bazı maçlarda iyi performans göstermediğimiz doğru ama Beşiktaş ve bugünkü Fenerbahçe derbisinde kaybetmeyi hak etmedik."

:red:

fener kötü oynadı diyenler var, evet doğru ama adamların taktiği buydu zaten. sağlam olan stoperlerinin üzerine oynadılar, topu bize bıraktılar yan veya duran toptan nasılsa gol buluruz mantığıyla oynadılar. biz üstün taraftık ama net pozisyonun kaç tane. hücum oyuncularımız yetersiz zaten. bu maçın skorunu hoca belirlemedi. tudor o aptal değişklikleri yapmasada yenemezdik. çünkü takım yetersiz gerçek bu. başkanı, hocası, takımı hepsi yetersiz. zor maçların hepsinde yenildik gol atamadan yenildik çünkü takım kötü. savunmamız berbat gerçekler bunlar. fener daha erken gol bulsa maç 3-4 ede giderdi.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Isim dogrulari söylemek. Dursun baskanin borc ödüyordu hani, savunuyordun bir aralar.

Ben de sana bunu hatirlatiyorum. Bu kadar naif bu kadar iyimser olma diyorum, niyetim kötü degil aslinda.

Bende forumda senin kadar negatif dusunen adam gormedim onu ne yapacagiz

Her konu'da negatifsin, hic olumlu tarafindan bakmiyorsun, bir tane pozitif yorumunu gormedim nedense, "ben hakliydim" dusuncesindesin galiba

içten içe sogumaya başladım futbola
Siyasetin içine girmesi
Tff gibi kurumun bir halta yaramaması
Gs Genel kurul yapısı küçük olsun bizim olsun zihniyeti
Son zamanlarda gelen başkan ve yöneticilerin cebini doldurması

Bende forumda senin kadar negatif dusunen adam gormedim onu ne yapacagiz

Her konu'da negatifsin, hic olumlu tarafindan bakmiyorsun, bir tane pozitif yorumunu gormedim nedense, "ben hakliydim" dusuncesindesin galiba

Olumlu düsünmek icin bir neden var mi Allah askina? Tek bir adam akilli neden söyle de olumlu düsünelim. Romantizm ve Hayal icermeyen bir neden.

Dursun defolup gitmedigi sürece hic bir is yolunda gitmez bu kulüpte. Tek sorun Dursun mu? Hayir degil ama en büyük sorun o. Ondan sonra da o geri kafali genel kurul üyeleri geliyor. Onlara da lanet olsun.

Çok savundum ama kendi oyuncularından korkan, ki bu devamlı oynayan oyunculardan, yaptığı değişikliklerden belli ve rakibinden korkan bir teknik direktör Galatasarayın başında duramaz.

Tudor: "Bazı maçlarda iyi performans göstermediğimiz doğru ama Beşiktaş ve bugünkü Fenerbahçe derbisinde kaybetmeyi hak etmedik."

:red:
İşte sorun orda sevgili Tudor Bey.Sen kazanmak için değil yenilmemek için sahaya çıktığın için böyle maçlarda 1 tane bile gol atamıyor takımın.Kazanmak için çıktık ama 10 tane yüzde yüz gol kaçırdık diyebilmelisin sen bu takımın hocası olarak ama sen çapını daha ilk Rize maçında belli etmiştin.Hiç mi hiç yanıltmadın

Üst Alt