16/17 H:30 | Galatasaray 1-3 Kasımpaşa | MS | 6 Mayıs - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:30 | Galatasaray 1-3 Kasımpaşa | MS | 6 Mayıs

Tudor str gıt hemen.Seneye bu takımın Muslera harici 10 tane transfere ihtiyacı var.Oda olmayacagı için bu abbas şerefsizinin bir an önce defolması lazım.

İntiharı düşünen biri varsa forumda Point Hotel'de falan kendini yaksın, bu ne ya? Takım bitti 65 maçta 34 mağlubiyet nedir? Nasıl bir midesizlik, şerefsizliktir bu?

takım apartman yönetemeyecek bir adam tarafından yönetilirken, bu adam taraftarla dalga geçerken, gelenden geçenden tokat yediğimiz bir ortamda bu kulübe gelmiş geçmiş en büyük yıldızlardan birinin maaşı mıdır yani göze batan ? sizin gibiler yüzünden bu halde olduğumuzu düşünüyorum, problemin aslını göremeyenler sayesinde başımızda bu çapsızlar.
Türkiye = Galatasaray

Başımızdakilerin kötü olmaları Sneijder Selçuk ve Podolski gibi manyak para kazanan ancak beklenen performansı göstermeyen milyonluk eşekler olduklarını değiştirmiyor.

9fb8e02a4d3243b6d46d50443a56589a.png

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Tolga ciğerci denen adam hem bonservi hemde yıllık 2 milyon euro verdiler.
sakat serdar transferinin maliyeti .
Erene verilen bonservis ve yıllık
Bu kadar rezillik boyutuna ulaşan hataya rağmen hiç akıllanmayıp Ahmet çalık çöpüne verien bonservis ve yıllık.
Cavanda rezilinin transfer edilmesi
De jong bitiğine 2,5 milyon euro yıllık verip transfer etmek.
Tüm bunlara rağmen hala yasine zam düşüncesi beni benden alıyor.
Heleki sabri, hakan, selçuk gibi bitik adamların kalma ihtimali beni kahrediiyor.

Kadroda bu kadar çöp varken, bu kadar beceriksizlikler yaşanmışken senin getirdiğin teknik adamın uğraştığı adamlar Bruma ve sneijder.Belkide şu an 4. sıradaysan bu adamlar sayesindedir. Böyle bir acınası durum olabilir mi...Böyle bir çapsızlık olabilir mi.

Dursun maçtan sonra soyunma odasına gitmiş.Heralde yarın mangalda ne yapalım diye soruyor futbolculara onun bunun evladı.

Üst Alt