16/17 H:5 | Beşiktaş 2-2 Galatasaray | M.S | 24 Eylül - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:5 | Beşiktaş 2-2 Galatasaray | M.S | 24 Eylül

josue topu iceri durtebilseydi , simdi denecekti ki , riekerink tam oyun dengelenip takimlar yoruldugunda buldugu pozisyonu bitirebilecek josue yi sahaya surerek onemli bir satranc hamlesi yapti

denebilirdi

q7 atsaydi da , senol gunes icin , o denli pili bitmis goruntusune ragmen macin kaderini degistirecek bir oyuncuyu son duduge dek sahada tutarak antrenorluk becerisi gosterdi

denebilirdi

simdi josue mi alinir , q7 cikmaz miydi lar konusuluyor

Ne anlatmaya calisiyorsun?

Tam podolskilik maçtı kaleye iyi zımbalardı ama olsun oyunu beğendim ben defans hattı komple değişmeli ancak chedjou yu devre arası yollanmalı oraya 2 transfer şart de jong da takıma yavastan monte edilmeli sadece tolga toparlıyo defansif hattı selçuk yoklara oynuo

Son düzenleme:
dogru chedjounun aniden durmasi hakani suclu yapiyor. Bu nasil bir nefret. Adam herifin beyinini mi okuyor (beyin diyorumda Chedjou da o yok dahada zor iste) . Hakan bu takimin (maalesef) en iyi stoperidir. Normalde Yedek oyuncu abi olacak oyuncuyu ilk 11de zorla oynatiyoruz. Yinede en iyisini yapiyor .

bende onu diyorum en fazla yedek olmali. bizde ilk 11 oynuyor.
ilk golde oda seyirediyor.

Hala bu maci nasil berabere bitirdik anlayamiyorum. Olacak is degil. Ikinci yarida biraz futbol oynasak daha fazla zaman kazanirdik. Resmen Besiktas'a gelin üzerimize atak yapin biz karismiyoruz dedik.

Arkadas bu ülke'de nasil serefsiz ve köpek bir medya var anlayamiyorum.

Stadyum'u izledim, konusturuyorlar Fenerli Oguz Cetin'i ötüyor.

- Galatasaray profesyonellik disi oyun sergiledi, rakibi tahrik etti
- Kaya C. ardindan Sneijder yazi tura atiyor diyor
- Galatasaray 1. yari 2 mucize gol buldu diyor Oguz
- Oyunla degil, bu tavirlarala Besiktas'i yiprattilar diyor

Ulan mal oglu mallar konusun bakalim o paranin saha icinde ne isi var diye he? Kim atmis parayi bakalim oraya?

Son düzenleme:
Şu futbolu Kadıköy'de oynayamadık bir.Orada da bunu yapalım,her türlü alırız hiç kaçışı yok.Ched de oynamazsa tabi.

Sarper reis, Beşiktaş maçını görev icabı izleyemedim ama Fenerbahçe deplasmanında 2-0 geriden gelip son dakikada Baroş ile 3-2'yi kaçırdığımız maç benim görüp göreceğim en kaliteli Fener deplasmanı maçıydı. Müthiş bir performans göstermişti takım.

Sarper reis, Beşiktaş maçını görev icabı izleyemedim ama Fenerbahçe deplasmanında 2-0 geriden gelip son dakikada Baroş ile 3-2'yi kaçırdığımız maç benim görüp göreceğim en kaliteli Fener deplasmanı maçıydı. Müthiş bir performans göstermişti takım.

İlk 25-30 dakika kötüydük o maçta,elimiz ayağımız birbirine dolanmıştı.O yüzden 2-2 berabere kalmıştık.İlk 30 dakika o kadar ezilmesek o maçı da alırdık.

İlk 30 dakika hayati önem taşıyor.Şu futbolu yine sergilersek kazanmamak için hiçbir sebep yok.

Yemin ediyorum hala içim acıyor ya ,bu kendini matah bir bok zannedenlere tokat gibi cevap verecektik,tadından yenmeyecekti ama chedjou ve oyuna temas etmekte geç kalan hoca-yardımcıları sağ olsun verdik gitti maçı. Yahu o ikinci golde sen neyi bekliyorsun götünü kaldırmak için embesil herif,senin tek görevin o alanda top barındırmamak.

Bir de kalkmış instagramdan özür diliyor , hadi artık ya .. Yaşı geçmiş, her kritik telafisi maçta hata yapan, hata yapmaya yatkın olan bu kabiliyetsizi barındırmak saçmalık.

İlk yarı hiç beklemediğim şekilde Avrupa takımları gibi oyun disiplinine ve sisteme sadık, ek olarak da gayet rahat bir oyun sergiledik. Herşey çok güzeldi, soyunma odasına girerken 2'yi bulmak da pastanın üzerine sürülmüş krema gibi oldu. Ama 2. yarı 11 kişi kapanıp çok baskı yiyeceğiz ve 1. golü yediğimiz an panikleyip 2'yi de yiyeceğiz diye düşündüm ve öyle de oldu maalesef. Burada Riekerink'in hatalı olduğunu düşünüyorum, oyun sistemi ve planlaması ne kadar başarılıysa oyun içinde müdahale anlamında bir o kadar sınıfta kaldı. Eren-Sinan, Yasin-Jouse değişiklikleri oyunu dengelememizi ve baskıyı kırmamızı sağlayabilirdi ama hoca hiçbirini yapmadı. Sonuç olarak da büyük fırsat teptik, yine de herşeye rağmen rakibinin sahasında kaybetmemek iyidir.

Böylesine onemli bir macta Chedjou bütün takımın emeklerini çöpe attı.Bu bir degil iki degil artik yetti formayı gostermeyeceksin boylelerine.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt