16/17 H:7 | Gençlerbirliği 0-1 Galatasaray | M.S | 15 Ekim - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:7 | Gençlerbirliği 0-1 Galatasaray | M.S | 15 Ekim

Bu şikayetini adminlere ileteceğim.
Yalakalikta üstüne yok. FIFA olmuyor, sunu bunu alamiyorum kendime PC icin aglayarak özelden mesaj atmasini biliyordun isin düsünce.

Ne bos cocuksun be :)

Üstüne ayni mesajda kendinle celiskiye düsecek kadar akillisin heralde.

Taraftar çok iyiydi. Hiç susmadık. Şu an feci boğazım ağrıyor. Ses TV'ye nasıl yansıdı bilmiyorum.

Ha bu arada, neredeyse tribünün yarısı bağırmadı oturdu. Gıcık oldum.

Bizde ciddiye alip yazisiyoruz sununla :D Kime koyarsam kuduruyor ya. Keske yazmasaydim celiski oldugunu :D

Son düzenleme:
Yalakalikta üstüne yok. FIFA olmuyor, sunu bunu alamiyorum kendime PC icin aglayarak özelden mesaj atmasini biliyordun isin düsünce.

Ne bos cocuksun be :)

Üstüne ayni mesajda kendinle celiskiye düsecek kadar akillisin heralde.

Bizde ciddiye alip yazisiyoruz sununla :D Kime koyarsam kuduruyor ya. Keske yazmasaydim celiski oldugunu :D

Ya sen ne biçim bir adamsın? Cümle alem biliyor senin ne olduğunu. Bak bakalım yazdıklarını ciddiye alan birisi var mı forumda?

Ben sana ne zaman şunu alamıyorum dedim? Sadece PC için bir soru sormuştum FIFA'dan, ama çok büyük bir hata yapmışım senin gibi bir angutla muhattap olarak.

İstanbul'dan Ankara'ya gittim deplasman için, maçtan çıktığım an yazdığım için çelişkili olmuş olabilir. Sen yazdığımı alıntılayıp "çelişkili olmuş" yazarak gelip bana salça oluyorsun.

Forumda kimse seni iplemediği için önüne gelene sallıyorsun. Dediğim gibi, herkes senin ne olduğunu biliyor.

Son lafım, bana bulaşma. Bir dahaki sefere böyle ılımlı yaklaşmam haberin olsun.

Ya sen ne biçim bir adamsın? Cümle alem biliyor senin ne olduğunu. Bak bakalım yazdıklarını ciddiye alan birisi var mı forumda?

Ben sana ne zaman şunu alamıyorum dedim? Sadece PC için bir soru sormuştum FIFA'dan, ama çok büyük bir hata yapmışım senin gibi bir angutla muhattap olarak.

İstanbul'dan Ankara'ya gittim deplasman için, maçtan çıktığım an yazdığım için çelişkili olmuş olabilir. Sen yazdığımı alıntılayıp "çelişkili olmuş" yazarak gelip bana salça oluyorsun.

Forumda kimse seni iplemediği için önüne gelene sallıyorsun. Dediğim gibi, herkes senin ne olduğunu biliyor.

Son lafım, bana bulaşma. Bir dahaki sefere böyle ılımlı yaklaşmam haberin olsun.
Genelleme yaparak yine kendini mi tatmin ediyorsun? Zerre umrumda degil bu isler ya ne bos adamsin arkadas. Kendini savun kendini. Sacma sapan konusma.

Orda celiski oldugunu belirttim diye ne hüngür hüngür agliyorsun lan? Belki 'taraftar simdi iyi mi yoksa kötü mü' tam anlamak icin yazmisim onu, nerden biliyorsun?

Demek ki egon o kadar tavan yapmis ki, birileri o kadar senin biryerini kaldirmis ki, ona bile sinirleniyorsun. Gülünecek halin var ya, ama merak etme seni indiririz iste.

Sen 'yeaaa senin ne oldugunu biliyorlar' diyip dururken, ben sana tek tek soldan sagdan tokat atmasini bilirim argümanlar kullanarak. En basit'i celiski olayi yukarda.

Bulasmam merak etme, seviyen zaten insanlarin annesine küfür edecek kadar düsük. (oc yazarak)

Ama son zamanlar ben bana uygulanan ayni tavirlari sizlere uyguluyorum, bundan dolayi ceza alsam cifte standart olur. Eger sizlere müdahele edilmiyorsa, bana da edilmez heralde.

Ondan sen bana nasil oc diyorsan, bende senin anneni s ile baslayan m ile biten olayi yazsam ve arkasina anneni severim ellerinden öperim yazsam tepkin ne olur?

Haddini bileceksin bir kere.

Yildiz muhabbetlerinin boyle ayyuka ciktigi donemde 3 uncu yildizi taktigimiz sezondaki bu gol unutulur mu

21/22 Genclerbirliği-Fenerbahce dakika 9 gol Ahmed Hassan Ligtv.com.tr

2014-2015 senesinde 4 ncü yıldız mücadelesi verilirken gene bir gençlerbirliği'nin fenere attığı çelme hem de en kritik haftalardan birinde 24 ncü hafta da 3 puan aldılar fenerin 0 puan alması her şeyi değiştirmişti
214-215 Genclerbirliği 2-1 Fenerbahce mac ozeti Ligtv.com.tr

2007-2008 senesi gene bir ankara takımı Ankaraspor bu golden sonra liderliği almıştık sonra şampiyonluk gelmişti
27/28 Ankaraspor-Fenerbahce dakika 9 gol Mehmet Yılmaz Ligtv.com.tr

Herkes kötü oynadık ucuz yırttık diyebilir ama geçmişte gördüğümüz gibi ankara deplasmanından 3 puan her zaman önemlidir hatta şampiyonluk yolunda büyük avantajdır :uyy:

2007-2008 senesinde en kritik gollerden biri bence şampiyonluğun kilidinin açıldığı maçlardan biri daha Ankara da öyle bir berbat zemin vardı Lincoln dk 88 de çok kritik bir gol atıyor ki sonrasında zaten seri ve şampiyonluk gelmişti ankaradan 3 puan'ın değeri işte burada en yakın örneklerden biri;
27/28 Genclerbirliği-Galatasaray dakika 88 gol Lincoln Ligtv.com.tr

Ankara deplasmanı sadece 3 puan olarak bakılmaz Ankaradaki tüm maçlar 6 puan değerindedir o yüzden aldığımız bu puanın değerini şampiyon olursak dönüp de şöyle bakarız ve iyi ki kazanmışız deriz :gsbayrak:

Son düzenleme:
Bok yeniliriz. Beşiktaş maçı gibi oynarsak en az beraberlik alırız o maçta.

Ben berabere biteceğini düşünüyorum hele hele Fenerin halini görünce. Riek hocam Dick'in eline verecektir.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Ben malum konuda buyuk konusmayi Barosun topu son dk cataldan donunce biraktim . O maci kazanmaya ihtiyacimiz yok zaten. Fener rakibimiz degil. Kazanirsak tadindan yenmez tabii orasi ayri ama ben kazanacagimiza ihtimal vermiyorum.

Takımın problemleri ;

-Öne geçtiğimiz her maç aynı sıkıntı topu rakibe teslim edip hangi savunmacımızın hata yapacağını bekliyoruz..Çekirge her zaman sıçramaz

- Yasin dene futbol fakiri selçuk-sabriden daha kötü ve hoca hala bunu göremiyor..Adam her atağın içine etti

-Beklerimiz çok kötü..Daha doğrusu sabri çok kötü carole istikrarsız..Bir maç ligin en iyi sol beki diyorsun sonra öyle hatalar yapıyor ki en kötüsü oluyor

-Duran toplarda ligin en zaafiyetli takımı olma ihtimalimiz var.. Yandan kullanılan frikiklerde ofsayt taktiği başımıza bela oluyor her pozisyon 3 rakip bomboş kafaya çıkıyor.

- hoca hamlelerde geç kalıyor. podolski-cavanda skoru korumak adına değil aksine gol ararken girecek adamlar..Önce orta sahaya birini alsa bunlar olmayacaktı..son 5dk hamit bile girince takım düzeldi ..

-chedjou serrgio almaguer performansları sergiliyor her maç sayısız hata..İlla kendi kalesine gol atması gerekmiyor adam daha duracağı yeri bilmiyor tahammül edemiyorum sahada görmeye şu serdar aziz çöpü iyileşse de onu izlesek

Üst Alt