16/17 H:8 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | M.S | 22 Ekim - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:8 | Galatasaray 0-1 Trabzonspor | M.S | 22 Ekim

Adem aziz sike yapmamistir denemez , o sezon sampiyonluk calinmamistir da diyemez kimse , bu ayri .. ama bir anadolu takimi, ligin bitmesine bir kac hafta kalmis ve fb ile gs nin onunde tarih yazmak uzere

bu takim ikisine de yenilip ligi ucuncu bitiriyor . bu maclardan ilkinde neredeyse sampiyonluk macini o veya bu sebeple rakibine verecek olsa devreyi 3-0 onde mi bitirir , ne diyeceksin yabancilara mesela ?

ayrica boyle seylerin sonrasinda muhabbeti oluyor , ersun-aziz muhabbeti nasil acik edildi o sezonki , onlardan dem vurabiliriz mesela ama fb antep maci 100 yilda bir kere olacak bir sekilde ilerledi , rahatlikla 4-0 a , 4-4 e gelebilecek pozisyonlarin oldugu bir macti

bizim de boyle maclarimiz var , ardanin manisada oldugu donemki vestel manisa macimiz mesela , 0-2 di , rahatlikla 3 e 4 e giderdi , ittire ittire 4-2 ye cevirdik

fener o sezon o maci berabere de bitirse buyuk olasilikla kendisine yetecekti cunku 3 puanla sampiyon oldular zaten . saydigim 3 macta kaybettigimiz 9 puan bizi bitirdi . hadi fener maglubiyetini anlarim da yozgat ve ankaragucunden 0 puan cekip kaderimizi hazirladik

o sezonki sampiyonlukla ilgili hincalin guzel bir sozunu hatirlarim .. ona her teknik direktorluk degisimi gundeme geldiginde lucescu hatirlatilip , lucescu gs ve bjk de 2 sampiyonluk yasadi dediklerinde

ama fenerde daha basarili , cunku fenere de 2 sampiyonluk kazandirdi derdi .. o sezon ve bjk nin basindaki ikinci sezonunda gercekten goz gore gore oyuncularin garip tavirlarini dizginleyemeyip altin tepsiyle fenere sampiyonluklari sunmustur

bjk nin hukmen yenildigi samsun maci , bizim ankaragucu macindaki okanin aymazligi ... gibi

Bir kanit olmadan böyle ifadeler bos. Yoksa youtube da, bizim de onlarca sike diye youtube videomuz var. Kanitlamamak ayni seviyeye düsmek demektir. Fenerbahce sike yapa yapa 76 puan mi toplayabildi ? 80 üzeri puanimiz olmasi gerekiyordu o sezon, sampiyonluk yarisi daha 28. hafta felan bitmeliydi.
Ve aziz yildirim hic bir zaman toy degildi, nasil baskan oldugunu bir arastir, adam piranha gibi.
Yazdığımı anlayamadın galiba adem. Antep'e gibi kritik maçda ve haftalarda şike yaptı dedim. Tüm sezon boyunca yaptığını söylemedim ki ben. Ayrıca 76 puan şike için az diyerek 2011 sezondaki 82 puan mı şike için ideal puan oluyor? Bende söyleyim o zaman senin gibi şike yapsaydı niye bukadar az puan toplasın adam?
Bide Trabzon ile aynı puan tutturmuş. 2001 yılında benim için net şike yapmıştır aziz. Diğer başka sezonlarda da yaptı ki bjk in 2003 şampiyonluğu bile azizin parmağı var ki bunu Sinan Engin itiraf etmiş gizli kameraya yakalanarak.

Bosver kafani takma yav, obur sitelerde ne yaziyorlarsa yazsinlar onlari baglar, biz kendimize bakalim :)

.... maçtan sonra taraftara ts'nin amblemini gösterip gelin hadi işareti yapıyor, Stadyumda olmayı planlıyordum da koridora girerken söylediği sözleri duysam mustafa denizliye dalan amigo gibi dalardım sanırım:atess:

Bir de bu Uğur denen şerefsiz bizim eski futbolcumuz.

Sonra vefa vefa diye ağlarlar ulan önce siz saygılı olun eski kulübünüze şerefsizler.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Çok efendiyiz çok. Ulan bu ne rahatlık adamdaki koridora gidene kadar bağıra bağıra sövüyo taraftara atar yapıyo sen kimsin zibidi. Şu adi köpeğe tekme tokat dalasım geldi.

T@patalk ????

Ne acın varmıs lan uğur zibidisi
Anana babana mı sövdük şerefsiz. Bundan sonra her yerde tepki yiceksin değdi mi sipastik herif.

T@patalk ????

Üst Alt