17/18 2. Ön Eleme M:1 | Östersunds 2-0 Galatasaray | MS | 13 Temmuz | Kanal D - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 2. Ön Eleme M:1 | Östersunds 2-0 Galatasaray | MS | 13 Temmuz | Kanal D

70602b167ffa330996e0a52d2681f779.jpg

sent via GSC

Ruyamda bile şu dandik takımla olan maçın rövanşını gördüm bizim çöp sürüsüne taktik falan veriyodum. Psikoloji falan gitti daha temmuzdan

avrupanın üst liglerinde bizim kadar yetenek fakiri bir takım olmadıgını dün kanıtladık malesef.

yasin-rodrigez-selcuk-carole-sinan bu adamlar ptt 1'de oynayamaz. tek kelime ile rezaletler. maicon-ahmet keza hallaç pamuguna döndü, yazıklar olsun ikisinede.

Maç yazısı olmayacak belki ama eleştiri bazında bir kaç futbolcuyu eleştireceğim.

Yasin bu oynadığı futbolla zam isteyen oyuncular arasında.Bu futbolla bırak zamı Avrupa'da X bir takım kapı önüne koyar.

Selçuk İnan için artık ne yazılır ne çizilir bilemiyorum.Biz bile halı sahada daracık alanda çalım atmadan maç bitirmiyoruz, dikine top sürüyoruz.Selçuk Bey koca sahada bir tane çalım atmadan,dikine top sürmeden maçı bitiriyor.Orta saha oyuncusu olarak insanın canı sıkılması lazım bir tane çalım atmayınca, topla dribbling yapmayınca. Pirlo o ağır haliyle vücut çalımı atar sonrasında da öldürücü paslar atardı üst düzey maçlarda, Selçuk efendi bunu üst düzey maçları bırakın hiç bir maçta yapamıyor.

Sinan Gümüş için pazarlık yapmayın, kim ne veriyorsa satın gitsin.

Carole'ü ıslak odunla dövün.Atletik olarak bu kadar iyi bir oyuncunun bu kadar vurdumduymaz tavırları acaba yukarıda saydığım oyunculara özenmesinden mi kaynaklanıyor bilemedim.

Rodriguez de takım oyuncusu olmalı yoksa bu kadroda en fazla 15-20 dakikalık topçu olur. Ha büyük takım oyuncusu mu ? Elbette değil ama el mahkum oynuyor işte.

Oha mac sonucunu daha yeni gordum haha. mac oldugunu bile bilmiyordum bu salaklar izlenir mi yahu adamin enerjisini alir bunlar.

Üst Alt