17/18 H:1 | Galatasaray 4-1 Kayserispor | MS | 14 Ağustos - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:1 | Galatasaray 4-1 Kayserispor | MS | 14 Ağustos

fernando ve ndiaye ye bayıldım nazar değmesin çok iyi başladılar.
takım genel olarak beni eski coşkulu günlerimize götürdü.Tolga gol dışında da fena değildi, yenilen golde Musleranında çıkması gerekirdi ancak tolganın tuttuğu adam bomboş kafa vurdu.
Hatta Linnesi bile beğendim son golde Gomise pası harikaydı.İyi futbol iyi takımda oynanır.Takımda 1-2 yıldız oyuncu olup gerisi vasatsa o iyi oyuncularıda aşağıya çekerler.Ben Fernando-Ndiaye-Belhanda-Feguili ve ileride Gomisten oluşan bir takıma Tolganın da Selçuğunda katkı verebileceğine inanıyorum.Ki bunu geçen sezon beğenmediğimiz Gerry de ve Linnesde gördüm.
Tabiiki ilk maç yinede ihtiyatlı olmak lazım feguili bi gelsin asamoah olursa arda bakalım nasıl şekillenecek ve en önemlisi bireysel yetenekleri ve mücadelesi üst düzey olan bir takımı Tudor makina gibi işleyen bir "takım" yapabilecek mi.Benim bu takımdan çok umudum var.O ışık fazlasıyla göründü.Güzel günler bizi bekliyor inşallah.

maça BEDAVA bilet buldum... ve koyuldum yollara. bindik metroya, dişi aslana metroda yer verdik... geldik stada, güney üstteydim renktaşlar 422 blok. takıma önyargılıydım ama daha ilk saniyelerden belli etti bir şeyler kendini koptuk adeta.... yanımdaki abide digiturkplay vardi pozisyonları ondan izledik adamsın abi.... 4 diye bağırdık 4 geldi sonda ve lider olduk. ÖZLEMİŞİZ BE ÖZLEMİŞİZ. BURASI GALATASARAY usta

maça BEDAVA bilet buldum... ve koyuldum yollara. bindik metroya, dişi aslana metroda yer verdik... geldik stada, güney üstteydim renktaşlar 422 blok. takıma önyargılıydım ama daha ilk saniyelerden belli etti bir şeyler kendini koptuk adeta.... yanımdaki abide digiturkplay vardi pozisyonları ondan izledik adamsın abi.... 4 diye bağırdık 4 geldi sonda ve lider olduk. ÖZLEMİŞİZ BE ÖZLEMİŞİZ. BURASI GALATASARAY usta

sivas maçı için beleş bilet bulursan paslasana bana heis

Fernando nun defansa katkısı ile Defansın zaafları azaldı farkettiniz mi?

Sadece gelen topları süpürmek kaldı.teke tek çok kalmadılar :)

Serdar bu sistemde çok iş yapar umarım.

[FONT=&quot]Melo giderse orda Hamit var,Bilal var hatta Hakan Balta var denilen günlerden Ndiaye-Fernandolu bugünlere geldik[/FONT]

ABİ NE MUTLU YA HALA İÇİM KIPIR KIPIR AĞZINA TÜKÜREYİM ULAN CAAAROOOOLLLEEEEE

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt