17/18 H:10 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 29 Ekim - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yalnız 11 yabancıyla çıktıktan sonra bundan sonra üstümüze felaket gelecekler demiştim. Tudor mallık yaptı eyvallah da aleni doğranmaya başladık. Geçen hafta net penaltı, bu hafta net kırmızı pas geçildi.

DNVEbUrW4AELtjZ.jpg

DNVEgd4WkAA-v3H.jpg

Resmen iki haftadır kıyıma uğruyoruz fernandonunda dediği gibi hic bir ligte ilk 15 dakikada bu kadar basit kart çıkmaz bize kartlar çok kolay çıkarken rakiplere kartlar zorlama çıkıyor bizi ilk dakikalardan itibaren sindirip resmen agresifligimizi elimizden aldılar devletin cumhurbaskani başkanı spor bakanı bile senin liderliğini içine sindiremiyorken hakemleride yenmeliyiz lafları komik kaçıyor

Yalnız 11 yabancıyla çıktıktan sonra bundan sonra üstümüze felaket gelecekler demiştim. Tudor mallık yaptı eyvallah da aleni doğranmaya başladık. Geçen hafta net penaltı, bu hafta net kırmızı pas geçildi.

Mac icinde ben tam görmedim ondan sari kart verilmeliydi diye kizmistim. Demin tekrarini izledim de Fernando'ya yapilan foul net bir sekilde kirmizi.

Orada Allah korumus bacagi falan bile kirilabilirdi. Bir de pozisyon karisik oldugu icin arada kaynadi ama Olcay-Ndiaye olayi yasandiginda bizim Maicon Olcay'in suratina vurdu yanilmiyorsam.

Tamam kendimizi eleştirelim ama yöneticilerin yaptığı da doğru. Fenere bunlar olsa ortalığı yıkarlar.
Bir Allahın kulu açıklasın o pozisyonda hajem cebinden çıkardığı sarı kartı neden değiştirdi?? Çünkü Olcayın zaten sarısı vardı. İkisine de kırmızı göstererek eyyamın kralını yaptı. Ki Olcay zaten direkt kırmızıyı haketmişti. Hadi onu geçtim. İkisine de sarı gösterecek cesareti bulamadı. Trabzonu bir kişi eksik bırakamadı. Ne kadar kötü olursak olalım bunları konuşan eden hiç yok. Fernando'ya yapılan insanlık dışı faulü konuşmuyorum bile.

Neyse, sağlık olsun. Olaya pozitif yaklaşalım, yoksa sinir krizi geçirmek üzereyim. En azından trabzon deplasmanın da kaybettik ve aradan çıkarttık, umarım iyi bir tokat olur, herkesin ayakları yere basar ve kargaları ve basak sehiri yeneriz.

Neyse sağlık olsun.Bu seri bir yerde bitecekti.Ama tudorda artık birşeylerden ders alması gerek.Macera arıyor adam hep.Biri bu adama buranın Galatasaray olduğunu hatırlatmalı.Büyük maçlarda beraberliğe oynayamazsın.Geçen seneden beri aynı hatayı yapıyor.

Ayrıca ne kadar kötü oynarsak oynayalım hep hakemler üzerimize oynuyor.2 haftadır bu olanlar tesadüf değil.Bize faul verilmesi veya rakibe kart verilmesi için bizden bir futbolcunun sakatlanmaktan öte ölmesi falan mı lazım ? Feghouli orada olcaya az bile yaptı.Ağız burun kırsa hakkıydı adamın.Geçen hafta belhanda bu hafta ndiaye feghouli gelecek hafta gomis muslera ? Faullere düdük çalmayarak sarı kart kırmızı kart derken hep bizi sindirmeye çalışıyorlar.Artık yönetimin sesini çıkartması lazım.Şikecilere olsa şu durum ortalığı yıkmıştı.Tudor ne kadar suçluysa yönetimde en az tudor kadar suçludur.Haksızlığa ses çıkarmazsan ezmeye çalışan çok olur.

Bakin eger badou nun atildigi gibi 3 kirmizi gorseydik tamam , cunku badou 2 tane sert faul yapti atildi , ama benzerlerini yapan fb liler , ts liler kart gormediler , burada ne desek hakliyiz

ama belhanda ile fegouli nin kartlarinin muadili seyler yapmadi ne fb li ne ts li oyuncular

bu adamlardan biri rakibin suratindan ittirdi , oteki yere topu vurdu , rodriguez de 90 inci dakikada yerde yatan adami kundeyle kaldirmaya kalkti , korktum sarisi vardi atilacak diye

fb li bir oyuncu topa yumruk atti da kart mi gormedi , ya da ts li bir oyuncu bizden birini iteledi de gormedi filan ?

kabul edin ki bizim oyuncularda luzumsuz bir sertlik var .. gereksiz islere giriyorlar , bu da yonetim ve teknik heyet zaafidir

Denayer kiz gibi oynuyor.
Arkasina geciyor rakibin bekliyor.
Yemedigi calim vurdurmadigi kafa kalmadi.
Hizi fln da hikaye bugun gorduk.
Okay kazmasini tutamadi.
Bize cirkef topcu lazim en azindan stoper icin.

Serdar ne kadar saatli bomba olsada
Denayerle kiyaslanamaz bile.

serdar'ı ilk 11'e yazmak bir oyuncu değişikliğini çok erken yapma riski demek .
maicon'la uyumu güzeldi ama ligi götüremeyeceği çok açıktı adam kronik sakat. devre arası bir stoper bir forvet bir sol bek acil lazım .

Adamlar orta sahada ezdiler resmen isabetli ilk şutumuz 86da geldi o da gol oldu. Takımda disiplinsizlik var çok net bu görülen kartlar geçen hafta Belhanda bu hafta Feghouli ve NDiaye.

Bjk fb bunlari deplasmanda yener direk -3 puan yazdik hanemize.gecen haftanin kaybini burdan cikarmaliyiz derken yine zararla kapadik suan lider degiliz net olarak.
kazanmayi degil beraberligi bile hakettigimizi dusunmuyorum.

Tudor sanırım her hafta orta saha soslu, fiziki güçlü oyuncularla oyun üstünlüğünü kurabileceğini zannetti.
Belhanda yokken Selçuk'u oynatmak ve bu oyunla etkisiz kaldığımızı çok uzun süre göremeyerek hata yaptı.
Üstüne Gomis gibi her an tehlike yaratabilecek bir golcüyü çıkarması, Garry gibi futbolcunun Belhanda yokken 11'de başlaması gerekirken 2.yarı oyuna girmesi.
Nasıl bu kadar bariz olması gereken değişiklikleri yapmaz ki bir teknik adam anlayamıyorum.

Üst Alt