17/18 H:12 | Başakşehir 5-1 Galatasaray | MS | 18 Kasım - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaş bunu haftalardir görüyorum aklım almiyor tudor nasıl görmüyor diye çıldırıyorum mariano adama tamamen sag kanadı vermissin adam topu alıyor sürüyor ya göbeğe pas veriyor yada topu sisiriyor ama bu adamin sucu yok ki onünde bir tane bindiren adam yok bir tane alan açan adam yok rodriguezle oynarken nasil bindiriyordu ulan sen ıyi giden sistemi nasıl bozarsin nasil bi korkaklık bu savunmayı düzgün yap puan al seninde istedigin bu ama onuda yapamıyorsun.
trabzon denen kepaze takima osmanli 3 attı akhisar 6 attı alanya 4 attı ulan sen pozisyon bulamadin sen Galatasarayin büyüklüğünü anlamamissin arkadaş.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaş bunu haftalardir görüyorum aklım almiyor tudor nasıl görmüyor diye çıldırıyorum mariano adama tamamen sag kanadı vermissin adam topu alıyor sürüyor ya göbeğe pas veriyor yada topu sisiriyor ama bu adamin sucu yok ki onünde bir tane bindiren adam yok bir tane alan açan adam yok rodriguezle oynarken nasil bindiriyordu ulan sen ıyi giden sistemi nasıl bozarsin nasil bi korkaklık bu savunmayı düzgün yap puan al seninde istedigin bu ama onuda yapamıyorsun.
trabzon denen kepaze takima osmanli 3 attı akhisar 6 attı alanya 4 attı ulan sen pozisyon bulamadin sen Galatasarayin büyüklüğünü anlamamissin arkadaş.

Mariano ve Feghouli ikilisini sağ kanatta doğru düzgün izleyemedik.Elimizde böylesine iyi bir ikili var.Ancak Tudor hiç ediyor.Gerçekten şaka gibi...

Normal taraftarın düşündüğünü koskoca Galatasaray teknik direktörü düşünemiyorsa orada bir sıkıntı var zaten. Bu takımın kanatsız dizilişlerle oynayamayacağını 10 yaşındaki çocuk bile anladı ama Tudor hala anlayamadı. Başak maçında dizilişi görünce bu maçtan da bir halt olmaz dedik ve nitekim öngörümüzde de haklı çıktık. Daha 20.dkdan itibaren bu sistemin işlemeyeceği belli oldu. Fakat Tudor beyinsizi hala idrak edemedi. Ta ki 4. golü yiyene kadar. Üstüne maç sonunda skoru Adebayor'a bağlaması tamamen bir faciaydı.

Ben bu maci kaybedecegimizi hissediyordum ama bu kadar farkla hic zannetmiyordum ama Allahin cezasi Tudor yuzunden su skora bak cidden utanc verici.

Ben bu maci kaybedecegimizi hissediyordum ama bu kadar farkla hic zannetmiyordum ama Allahin cezasi Tudor yuzunden su skora bak cidden utanc verici.

1 haftadır içim içimi yiyor Allahın belası tırt yüzünden. Hadi skor iş kazası vs diyelim değil tabi ama diyelim yine de, Galatasaray bu kadar kötü futbol oynayamaz. En rezil kadrolarımızla bile büyük maçlarda böyle değildik.

1 haftadır içim içimi yiyor Allahın belası tırt yüzünden. Hadi skor iş kazası vs diyelim değil tabi ama diyelim yine de, Galatasaray bu kadar kötü futbol oynayamaz. En rezil kadrolarımızla bile büyük maçlarda böyle değildik.

Riekerink zamaninda bile boyle degildik yenemesek bile baskili coskulu bir futbol oynuyorduk buyuk maclarda. Tudor elindeki malzemeleri dogru kullanmiyor eger kullanmis olsaydi suan puan farki kapanmayacak bir sekilde olurdu abi. Adamin elinde Rodriguez diye bir dikine oynuyan bir oyuncusu var adam yedek oturtup kazmalari oynatiyor yemin ediyorum mantiga sigmiyor. Kadroyu ilk gordugumde sinirden oldum.

Üst Alt