17/18 H:18 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | MS | 22 Ocak - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:18 | Kayserispor 1-3 Galatasaray | MS | 22 Ocak

Lan ümitsiz vaka futbol ulan bu sen ne biliyorsun acaba engin bilgilerini paylaş bakıyım bizde bilelim.Sahada atom parçacıkları çarpıştırıp evrenin sırrını çözmeye çalışıyorlarda bizim mi haberimiz yok :D

Fatih terim nefreti diyorsun adamın gelmesini bende istedim aç fatih terim başlığını oku eğer okuduğunu anlama gibi bir kabiliyetin varsa! fatih terim gelse daha iyi olur diye en az 50 kere yazdım.

Yok şöyle oyuncu değiştirmiş yok böyle oyuncu değiştirmiş adamlar biz oyuncu değiştirene kadar 1-2 den sonra 4-2 öne bile geçebilirlerdi.Geç kaldı ve maç gidiyordu neredeyse bi daha ki sefere böyle şanslı olamayız.

adama fetocu diyen sen degilmiydin lan

kivirma şimdi

Yok şöyle oyuncu değiştirmiş yok böyle oyuncu değiştirmiş adamlar biz oyuncu değiştirene kadar 1-2 den sonra 4-2 öne bile geçebilirlerdi.Geç kaldı ve maç gidiyordu neredeyse bi daha ki sefere böyle şanslı olamayız.

sinan gümüş o 2 gol firsati degerlendirseydi maçi çoktan kazanmiş olurduk ama işine gelmiyor tabi

fatih terimin bu maçta yaptiklarini küçümsemek yerine biraz durumu anlamaya çaliş. kimse mükemmel şeyler yaptigini söylemiyor ama yaptigi hamleler dogruydu ve maçi kazanmamizda önemli rol oynadi

neyse ben diyecegimi dedim

ii forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
yarasi olan gocunur, ben isim zikretmedim ayrica kaybol gibi laflarla saygisizliga cirkinlesmeye gerek yok, millete burda moderatör olsan bile terbiyesizlik yapamazsin!!!

haddini bil kimsenin galatasaraylılığını sorgulama o zaman anlaşıldımı? Ben burada tartıştığım kimsenin galatasaraylılığını sorgulamadım terimi sevmem ama galatasarayı severim bundan sana ne kardeşim?

Bir adamı sevmiyoruz diye sen bizim galatasaraylılığımızı sorgulayacaksın sonra kalkıp millete çirkinleşme diye sosyal mesaj vereceksin.Sana istatistik vermişim hala kendince selçuk çok iyi oynadı art niyetlisiniz diyorsun elinde hiçbir şey olmadan.

Boş yapma devam et.

Lan ümitsiz vaka futbol ulan bu sen ne biliyorsun acaba engin bilgilerini paylaş bakıyım bizde bilelim.Sahada atom parçacıkları çarpıştırıp evrenin sırrını çözmeye çalışıyorlarda bizim mi haberimiz yok :D

Fatih terim nefreti diyorsun adamın gelmesini bende istedim aç fatih terim başlığını oku eğer okuduğunu anlama gibi bir kabiliyetin varsa! fatih terim gelse daha iyi olur diye en az 50 kere yazdım.

Adamların maç boyu 4 tane pozisyonu yok nasıl düşeceksin?Baskı yedik ama deplasman eksiklerimiz var olur o kadar,baskıya rağmen Kayseri pek de bir pozisyon üretemedi.İlk yarı zaten kaleye bile gelemediler doğru dürüst,1-2'den sonra da 2 pozisyonları var özellikle Muslera'dan dönen topun kaçtığı çok net pozisyondu sonrasında yine pozisyon yok.

Bahsettiğim hainler ortaya çıkıyor işte. Ben Tudor zamanında da hatalarına katlandım, kenetlenme zamanı dedim, o kadar transfer yapıldı boşa gitmesin dedim ama olmadı maalesef. Şimdi ise başında kim olursa olsun Galatasaray camiası kenetlenmişken hala içinde ego kavgası yapanlar gitsin kumda oynasın. Şampiyon olursak da sevinmesin Terim yaptı diye.

haddini bil kimsenin galatasaraylılığını sorgulama o zaman anlaşıldımı? Ben burada tartıştığım kimsenin galatasaraylılığını sorgulamadım terimi sevmem ama galatasarayı severim bundan sana ne kardeşim?

Bir adamı sevmiyoruz diye sen bizim galatasaraylılığımızı sorgulayacaksın sonra kalkıp millete çirkinleşme diye sosyal mesaj vereceksin.Sana istatistik vermişim hala kendince selçuk çok iyi oynadı art niyetlisiniz diyorsun elinde hiçbir şey olmadan.

Boş yapma devam et.

sana bi soru: konu Galatasaray!

fatih terimlemi mutlusun?
fatih terimsizmi?

Beyler kıldan tüyden şeyler yüzünden birbirinizin kalbini kırmayın

Ne şanlıyız ki Galatasaraylıyız.Şu an fabri dünyanın en iyi kalecisi gibi laflarla ortalıkta da dolaşıyo olabilirdik.

Terim de siz de ben de hepimiz geçiciyiz.

Güzel gidişimizin tadını çıkaralım.

Beyler kıldan tüyden şeyler yüzünden birbirinizin kalbini kırmayın

Ne şanlıyız ki Galatasaraylıyız.Şu an fabri dünyanın en iyi kalecisi gibi laflarla ortalıkta da dolaşıyo olabilirdik.

Terim de siz de ben de hepimiz geçiciyiz.

Güzel gidişimizin tadını çıkaralım.

haklisin kardesim, hazmedemedigim olay,
yillardir sürünüyoruz marka degerimiz yerlerde, hatadan hataya git gide basarisizliklardan dolayi borc batagi, ne mutlu bizeki tekrar dogruyu bulduk, yönetimi degisdirdik bizim sahsen benim galatasarayli olmama sebep olan en büyük degerlerimizden en üst siradakilerden biri fatih terimi ki o terim bizim mutlulugumuzun en büyük nedeni, bizim 4 yildizin 1tanesinin tek sahibine tekrar kavusmusken herseyi dogru yapmaya baslamisken ne diye hala atip tutariz anlam veremiyorum, kayseri bu borumu muhtesem bir galibiyet eminim bi cok rakip burdan boynu bükük ayrilir ona ragmen hala birbirimizi kiriyoruz sahsi isimlere kin besliyoruz biz Galatasarayiz kenetlenmemiz lazim.

Adamların maç boyu 4 tane pozisyonu yok nasıl düşeceksin?Baskı yedik ama deplasman eksiklerimiz var olur o kadar,baskıya rağmen Kayseri pek de bir pozisyon üretemedi.İlk yarı zaten kaleye bile gelemediler doğru dürüst,1-2'den sonra da 2 pozisyonları var özellikle Muslera'dan dönen topun kaçtığı çok net pozisyondu sonrasında yine pozisyon yok.

adamların 4 pozisyonu yok öylemi :D 1-2 den sonra 4-2 olabilirdi dedim ve sana pozisyonları sayıcam ve susucaksın tamammı?Belliki maçı izlememişsin

1. Pozisyon Mendesin sağ çaprazdan girişi ve vuruşu.

2. Pozisyon duran topta sapunarunun kafa vuruşu

3. Pozisyon Mendesin boş kaleye kaçırdığı pozisyon.

4.Pozisyon William yine duran toptan bomboş vurduğu top

hmmm pardon maç 5-2 ye bile gelebilirmiş yanlış hesaplama yapmışım hepside %100 net gol pozisyonlarıydı

Maçı seyretmeden gelip burada yorum yapıyorsunuz işsizmisiniz ben anlamıyorum ki.

adamların 4 pozisyonu yok öylemi :D 1-2 den sonra 4-2 olabilirdi dedim ve sana pozisyonları sayıcam ve susucaksın tamammı?Belliki maçı izlememişsin

hmmm pardon maç 5-2 ye bile gelebilirmiş yanlış hesaplama yapmışım hepside %100 net gol pozisyonlarıydı

Maçı seyretmeden gelip burada yorum yapıyorsunuz işsizmisiniz ben anlamıyorum ki.

Maçı staddan izledim merak etme sen,duran toptan kaleyle hiç alakasız auta giden pozisyonları da gol pozisyonu olarak değerlendiriyorsan bizim de var fazladan 2-3 pozisyon.Tehlike anlamında konuşuyoruz.Sırf marjinal olacağım diye asıl sen gelip manasız manasiz yorumlar üretiyorsun

valla benimde endisem o zira alternatif yetismiyor terime bi olasilik hasan sas oda zirdeli :D

Benim öyle bir endişem yok bu klüp bu ülkenin en büyük klübüdür bir kişi ile bugünlere gelmedik biz başarılarımızda katkısı olabilir ancak biz fatih terimden öncede defalarca şampiyon olduk sonrasındada olduk sizinle aynı fikirde değilim bu konuda.

Ve lütfen kimsenin galatasaraylılığını sorgulamayın ben manyakmıyım galatasaraylı olmasam burada gelip sizinle kafa patlatıyım bu saate kadar?

Maçı staddan izledim merak etme sen,duran toptan kaleyle hiç alakasız auta giden pozisyonları da gol pozisyonu olarak değerlendiriyorsan bizim de var fazladan 2-3 pozisyon.Tehlike anlamında konuşuyoruz.Sırf marjinal olacağım diye asıl sen gelip manasız manasiz yorumlar üretiyorsun

bak ciddi ciddi açıp beynine baktırrım senin duran toptan hangisi auta çıktı birini kafayla vurdu adam muslera köşeden çıkarttı diğerinde William bomboş vurdu topa musleranın kucağına gitti auta çıkan top falanda yok sağ çaprazdan mendesin pozisyonu çıktı auta oda duran top değil adama ara pas yaptılar karşı karşıya kaldı açısı hafif dardı topu dışarı vurdu adam.

1. rodriguezin fegulinin markajindaki sutu

2. fegulinin uzaktan doksana sutu

3.fegulinin yanlis pasi bombos kaleye yuvarlatabilirdi

4.rodrigeuin caprazdan yanlis tercihi ki verebilse goldü

5.donkun mükemmel pasiyla sinanin kaleciyle karsi karsiya kacirmasi

6.sinanin arapasini disari yollamasi

evet kayseri fark atardi :D

1. rodriguezin fegulinin markajindaki sutu

2. fegulinin uzaktan doksana sutu

3.fegulinin yanlis pasi bombos kaleye yuvarlatabilirdi

4.rodrigeuin caprazdan yanlis tercihi ki verebilse goldü

5.donkun mükemmel pasiyla sinanin kaleciyle karsi karsiya kacirmasi

6.sinanin arapasini disari yollamasi

evet kayseri fark atardi :D

oğlum 1-2 den sonra kayserinin kaçırdığı golleri söylüyoruz siz ne içiyonuz allah rızası için ben bizimkiler gol kaçırmadımı dedim?Ona kalırsa bizim ilk golde ofsayt o gol olmasa ne olacaktı?

Dediğin pozisyonlardan çok daha netlerinide kaçırdık mevzu sizin herşeyi çok iyi bildiğini söylediğiniz fatih terim bütün bu yukarıda saydığım pozisyonlardan sonra müdahale etmeyi düşünebildi zaten onları yeseydik istediği kadar müdahale etsin bir işe yaramazdı.

Devre arasında yasin ve selçuğu değiştirmiş olmalıydı 35 den sonra kayseri oyunu dengeledi onu orada anlaması gerekirdi.

bak ciddi ciddi açıp beynine baktırrım senin duran toptan hangisi auta çıktı birini kafayla vurdu adam muslera köşeden çıkarttı diğerinde William bomboş vurdu topa musleranın kucağına gitti auta çıkan top falanda yok sağ çaprazdan mendesin pozisyonu çıktı auta oda duran top değil adama ara pas yaptılar karşı karşıya kaldı açısı hafif dardı topu dışarı vurdu adam.

Yav .. git sen beynine baktır.Yazık bu rezil üslubunla mod olmuşsun bir de.

Üst Alt