17/18 H:23 | Galatasaray 5-0 Bursaspor | MS | 23 Şubat - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:23 | Galatasaray 5-0 Bursaspor | MS | 23 Şubat

Bursaspor'un biraz aklı varsa gider Tudor'u alır. Bu sene takımı kümede tutar, seneye de ilk 5'e sokar. Yerli hocaların hepsi kaşarlaşmış,ne yaptığı belli isimler.

Hiç kendimi geliştireyim derdinde değiller. Boşta olan en iyi isim Ersun bile 15 senedir aynı futbolu oynatıyor. Artık tutmuyor bu futbol.
:asd22:

Cuma maçı, geçen hafta umutlar yara almış ve 40000 sayısına yakın taraftar.

Helal olsun bu devamlı laf sokulan taraftara. Tribünleri doldurarak attıkları tokatlar yetmiyor, Belhanda gibi bir oyuncuyu bile, daha bir önceki iç saha maçında yediği halta rağmen alkışlıyorlar.

......... Fernando.... Melo........
Garry............................... Bruma
.......... Gomis.... Drogba.........

Orta biraz defansif oldu ama melo nun ilk seneki yine 8 numarayı götürürdü çok rahat

Bursaspor'un biraz aklı varsa gider Tudor'u alır. Bu sene takımı kümede tutar, seneye de ilk 5'e sokar. Yerli hocaların hepsi kaşarlaşmış,ne yaptığı belli isimler.

Hiç kendimi geliştireyim derdinde değiller. Boşta olan en iyi isim Ersun bile 15 senedir aynı futbolu oynatıyor. Artık tutmuyor bu futbol.
:asd22::asd22:

17 kişilik bir kadromuz var artık bu çok belli onun dışına pek çıkmıyor hoca
Muslera
Maicon-Serdar-(Donk)
Mariano-Linnes-Nagatomo
Fernando-Selçuk-Donk-Tolga
Feghouli-Belhanda-Garry-Yasin
Gomis-Eren-Sinan

Son düzenleme:
Herkes oynanan oyundan memnun galiba.Elestiri okumadim hic.
Dun arenadaydim.Bursa 10 kişi kalana kadar rezil bir top oynadik.Selcuk denen hain herif sorumluluktan kacip bursalilarin arasina saklandi rakip 10 kisi kalana kadar.E donktan da oyun kurmasini bekledik.Donk serdar ve maiconda debelenip durdu top.Salak sacma uzun toplar deneyip bir sekilde golu bulduk.
Rakip 10 kisi kaldiktan sonra iyicene dagildi analize gerek yok.
Feghouli daha istekliydi
Garry herzaman ki gibi.

Bi ara belhanda ve feghouli 8 numara oynadi.Ikinci yarida ne oynadik kim nerde oynadi anlamadim.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt