17/18 H:26 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 17 Mart - Sayfa 137 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler,Erman Toroğlu ve diğerleri ilk yarıdaki fenerin faulleri için ne dediler?
Ekici maçın başında kırmızı görmeliydi

Soldadonun bir pozisyonunda penaltı yok diğerinde var

Valbuena'nın Maicon'a hareketi kırmızı verilebilir

Fernando'nun hareketi kırmızı kart

Feghouli Belhanda Neustadter sarı görmeliydi

Dirarın sarısı alakasız

Serdar Aziz oscar oyuncusu

Aşağı yukarı böyle

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ekici maçın başında kırmızı görmeliydi

Soldadonun bir pozisyonunda penaltı yok diğerinde var

Valbuena'nın Maicon'a hareketi kırmızı verilebilir

Fernando'nun hareketi kırmızı kart

Feghouli Belhanda Neustadter sarı görmeliydi

Dirarın sarısı alakasız

Serdar Aziz oscar oyuncusu

Aşağı yukarı böyle

Ekiciye kırmızı diyorsa iyi.Dün trtspor delirtti beni.2 penaltı 1 kırmızı aleyhimize ama ilk yarıdaki yorumlarını kaçıdm.Ekici için ne dedi merak ettim.Bu arada maçta penaltı filan yok.Onlar penalıysa Gomise alası yapılıyor.Adam iri diye Shaq muamelesi görüyor.Neyse cevabın için teşekkürler.

Ekiciye kırmızı diyorsa iyi.Dün trtspor delirtti beni.2 penaltı 1 kırmızı aleyhimize ama ilk yarıdaki yorumlarını kaçıdm.Ekici için ne dedi merak ettim.Bu arada maçta penaltı filan yok.Onlar penalıysa Gomise alası yapılıyor.Adam iri diye Shaq muamelesi görüyor.Neyse cevabın için teşekkürler.
Kasımpaşa maçında aleyhimize çalınan uyduruk penaltıya falan baksınlar yani. Balina gibi atladılar resmen yerlere. Ayrıca Ekici kırmızı görse maçı farklı alırdık. Mağduriyet yaratmasınlar.

1 puanın değeri bugün resmen görüldü. Başak maçında belki beraberlik bile bizim için iyi olacak. Kaybetseydik eğer dün Başak maçonda mutlak kazanmamız gerekebilirdi.

U17 ve U19 Ligi'nde Galatasaray ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. İki karşılaşmada da sarı-kırmızılı takım sahadan farklı galibiyetlerle ayrılmayı başardı.

Elit U17 Ligi'nde, Galatasaray U17 takımı, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, Fenerbahçe U17 takımını ağırladı. Galatasaray U17 takımı, Fenerbahçe U17 takımını 5-1 mağlup etmeyi başardı. Elit Lig U17 Ligi 26. haftasında, Galatasaray'lı ve Fenerbahçe'li gençler, Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri'nde karşı karşıya geldi. Galatasaray'da, Fırat Güllü, attığı 4 gol ile karşılaşmada yıldızlaşırken, 1 gol de Ali Yavuz Kol'dan geldi. Galatasaray Elit U17 Ligi'nde aldığı bu sonuçla liderliğini sürdürdü.

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANILDI

Karşılaşma öncesinde Galatasaray ve Fenerbahçe 17 yaş altı takımları Türk Bayrağı ile verdikleri pozda Çanakkale Şehitleri'ni andı.

U19 Ligi'ndeki karşılaşmada da Galatasaray U19 takımı, Fenerbahçe U19 takımını 5-2 mağlup etti. Galatasaray'a galibiyeti getiren golleri Recep Gül (2), Ahmet Sivri, Ozan Kabak ve Yunus Akgün kaydetti.

Neler dedi ? Genelde ortadan konusanlardandir

ilk yarıdaki maçta, Hasan Ali'nin yerde el ile kesitiği pozisyon'a penaltı demedi.
Yine bu maçta Jansen Serdar pozisyonun da, golün nizami olduğunu söylüyor.
Geçen hafta Konya maçında Belhanda'nın pozisyonunda rakip oyuncunun ayağını sokarak Belhanda'yı bozmasına "futbolda bu kadar temas olur" diyerek penaltı değil dedi.
Bu hafta Serdar'ın ceza alanındaki temaslı iki pozisyona da penaltı diyor.

Bu poziyonların kiminde lehimize kiminde aleyhimize yorum yapan yazar veya eski hakemler var ama Çulcu Ortada olan bütün bu kararlarda bizim aleyhimize bir tavır takınıyor.

ilk yarıdaki maçta, Hasan Ali'nin yerde el ile kesitiği pozisyon'a penaltı demedi.
Yine bu maçta Jansen Serdar pozisyonun da, golün nizami olduğunu söylüyor.
Geçen hafta Konya maçında Belhanda'nın pozisyonunda rakip oyuncunun ayağını sokarak Belhanda'yı bozmasına "futbolda bu kadar temas olur" diyerek penaltı değil dedi.
Bu hafta Serdar'ın ceza alanındaki temaslı iki pozisyona da penaltı diyor.

Bu poziyonların kiminde lehimize kiminde aleyhimize yorum yapan yazar veya eski hakemler var ama Çulcu Ortada olan bütün bu kararlarda bizim aleyhimize bir tavır takınıyor.

Hasan ali pozisyonuna butun hakem hocalari penalti , sonrasina ise "ama" demek zorunda kaldilar , bu da fifa nin malesef bu ise bir karma karisik eklentiler yapmasindan kaynakli

yere dusen oyuncunun destek eline gelen toplara calmayin demisler , ama oyuncu kasten yere kendini yatirip elle istedigini yapsin demek icin de konmadi bu kural , pozisyonun ruhu penaltiydi onda

janssen in hareketi de fauldu , orada da yaniliyor

belhanda pozisyonunu cozemedim . Benzer bir pozisyonda belhanda dusmus , hakem penalti calacakken fegouli golu atmis , hakem de el hareketi ile penalti ama avantaj demisti

serdar in iki pozisyonunda da yorumum , ilkinde yuze bir mudahalesi var ise burada kural cok net , penalti diyor , fakat ben itis kakis gordum , yuze bir sey gormedim

ikincisinde serdar faulu disarida yapiyor , sonra o faul calinmayinca bu kez soldado kundeliyor , karsilikli bir hareket var , illa serdar ilk faulu yaptiysa da pozisyon disarida

fernando ile valbuenayi esitledi , ikisi de kirmiziya donebilirdi

ekici ve soldado sari kartsiz cok iyi idare ettiler

fb lilerin hakli oldugu bence tartismasiz tek pozisyon ilk yarinin baslarinda fegoulinin ceza alaninda gereksiz yuklenip yukseltmedigi bir fb li oyuncu var , cok aptalcaydi , iyi ki verilmedi

Ek olarak , ilk yaridaki macta belhanda atilmayi haketmemisti , pozisyonu penalti degildi , abartili da atti , hatta aldatmaya yonelik de olabilir , ama kameni ile temasi da vardi

aut verip devam ettirmesi , illa belhandanin bir itirazi varsa ona gore kart kullanmasi lazimdi .. mimlendi diye haybeden atildi orada , 20 dk eksik oynadik

o macta da denayer bir pozisyonda cok gaddar girmisti, tek lehimize karar o olabilir 90 dk da

Savunmada cok aptalca isler yapiyoruz, hakemler de canak tutuyor veya firsat kolluyor ama biz de cok dikkatsiziz

fegouli fb macinda omzuna yuklenip penalti yapiyor , baska macta kaleci ile dalasip sari goruyor ceza aliyor , ts macinda zaten atilacak adama saldirip kirmizi goruyor

lato nun viscaya yaptigi luzumsuz mudahale , belhandanin hem fb macinda topu yere vurup sari aldigi , hem de yakin zamanda 90+ da iki sari ust uste aldigi pozisyonlar

serdar in kasimpasa , denayerin sivas macinda yaptirdigi sacma sapan fauller (faul diyorum cunku denayerinki disaridaydi)

gecen yil carole un senere maskara olup iki fb macini kaybettirmesi , bjk macinda yenen sacma goller , biri chedjonun , ikinci macta taliscanin , serdar in top kaptirip fb macinda yaptirdigi penalti

say say bitmez . Hele maicon un bu fb macinda kaptirdigi top , yine bu adamin ostersund ilk macinda yedirdigi gol

en pahali savunmacilari aliyoruz yine kurtulamiyoruz bu anlamsiz savunma hatalarindan , yenen onca duran top ve korner golu de cabasi

Üst Alt