17/18 H:3 | Galatasaray 3-0 Sivasspor | MS | 25 Ağustos - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:3 | Galatasaray 3-0 Sivasspor | MS | 25 Ağustos

Bence bu maçın 2.yarısı bize Tolga oyundayken yapmamız gereken şeyi daha iyi sundu,Tolga-Ndiaye-Fernandoyu orta üçlüde kullanıp sol kanada yakın şekilde Belhandayı değerlendirince hem Linnesin hemde Tolganın verimi arttı Belhanda ayrıca daha rahat paslar çıkartabildi.Bunu iyi değerlendirmek lazım Feghouli gelince Garry çıkacaksa Belhanda solda Tolga çıkacaksa sol merkezde oynamalı

Bak bir daha yazıyorum. Beyazın siyaha, siyahın beyaza üstünlüğü yoktur. Bundan rahatsız olan varsa bir zahmet kulaklarını tıkasın, gözlerini kapatsın. Nasıl insanlar var arkadaş ırkçılığa hayır diyor insanlar, nesinden rahatsız oluyorsun hala dini alet etmeyin diyor. Sen olayın özünü kavrayamadan böyle konuşuyorsan iyi niyetli değilsin benim gözümde...

BEYAZIN SİYAHA, SİYAHIN BEYAZA ÜSTÜNLÜĞÜ YOKTUR.

HZ. MUHAMMED (S.A.V.)

Elhamdulillah Müslüman olduğumuz için ne kadar şükretsek azdır.

11jvifo.jpg

Ama müslümanlarin dinsizlere veya başka dini olanlara üstünlüğü var dimi

Ama müslümanlarin dinsizlere veya başka dini olanlara üstünlüğü var dimi

Bu gizli kompleksinizi bastırabildiğiniz günler gelecek mi acaba..

Şahsen benim, Ne başka dinin mensubu olanlara, ne de ateistlere karşı kendilerini hedefe koyacak işlere bulaşmadıkları sürece bırakın nefreti bir önyargım dahi yoktur.

Çünkü ben inanırım ki; her dinin veya ruhani inanışın amacının, insanı diğer insanlar içinde kötülük zarar verme ve aykırı davranışlarla nefret sahibi olmama yolunda bir terbiye unsuru olduğunu savunurum. Eğer bir kişi iyi ve çevresine zarar değilde hedef gözetmeden faydalı olmaya gayret içinde ise, o kişinin ruhani motivcasyonu beni ilgilendirmez.
Yani kısaca '' AYNASI İŞİDİR KİŞİNİN DİNİNE, İNANCINA BAKILMAZ ''..

Kendi adıma Güya bişeyleri savunurmuş gibi yaparak aslında kendisini terbiye edecek hiçbir ruhaniyetin sahibi olamamış olmanın ezikliği içinde sağa sola alakasız sataşmalardan medet umanlar topluluğu sadece..

Hİç bir yaralı parmağa faydası olmayan, '' Kargaya b.kun keramet olacak demişlerde , karga kimseye faydası olmasın diye gitmiş denişzin ortasına zıçmış '' tipi yaratıklar gibi, böyle ipe sapa gelmez abuk sabuk sırf nefret kusmak için yaşayanların bazen benim gözümde, Sifonu çekmekle gitmeyenlerden farkı kalmıyor gerçekten..

Maalesef benim fikrim bu. Ve BU FİKRİN OLUŞMASINA SEBEP DE BEN DEĞİLİM ....

11jvifo.jpg

Bu söz Nietzsche'nin ağzından çıkmış olsaydı eğer çok büyük alıntı olacaktı ama Mekke'li bir yetim söyleyince, 'dini alet etmeyin' oluyor. :) İkiyüzlü olmayın bu kadar arkadaş işin dini boyutunu bir kenara koyarak düşünelim. Bu sözde herhangi gibi bir yanlışlık var mı ?

Bein Sports'un yayınları kötü bence bu arada. 2. yarıda net bir penaltı pozisyonu daha vardı, tekrarını pozisyonunun yaşandığı kalenin tersi taraftaki kalenin arkasından gösterdiler 1 kez, daha da göstermediler. Yedek kulübesi sevinçleri yok, yönetmenleri her kimse berbat bile değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt