17/18 Son 16 M:2 | Bucaspor 0-3 Galatasaray | MS | 18 Ocak | A Spor - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mevzu Belhanda degil ki..

Forumda bazi üyelerin ciddi derece karakter sorunu yasayip asil hedefi ortaligi karistirmak olmasi.

Ne demeni istiyorum diye sordun, soruyla cevap vereyim. Ne oldu birden ayni üyelerin kücük mac veya kupa mac görüsü degisti? Hayirdir, hani ciddi almiyorlardi ya, sayilmazdi fln.
Bazılarının Belhanda'ya karşı aşırı sempatisi var. Artık bunu Wesley'e mi bağlarsın başka bi konuya mı bağlarsın bilemem ama. Wesley daha olası bana göre.

Bak 10 sayfa gecti, hala soruma cevap veremedin. Bu bile senin kisiligini gösteriyor. Kendinle gurur duyabilirsin. Sorunca Sneijder mevzusu sIkmIs oluyor, ama cevap verip kapatmak yerine 10 sayfa geveze yapiyorlar.
Konuyu açan sensin dostum benim sneijder diye bir sorunum yok iyiydi kötüydü diye

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Lig takımıyla hazırlık maçı yaptık gibi düşünüyorum. Tur atlatamamız zaten garantiydi. Normal bir oyun oldu. Beğendiğim oyuncular oldu. Ama rakip çok zayıf olduğu için net konuşmayacağım. Bir belhanda beğenmeyen olarak bugün sadece biraz daha çabalaması iyiydi. Daha az pas hatası yaptı. Kontra atağa çıkarmadı rakibi, yine son vuruşları berbattı. Genel pas kalitesi düşüktü. Selçuk’ta kıpırdanma var ama çokta önemli değil. Her yeri kıpırdasa ne yazar. Donk alternatif olabilir. Genel manada hazırlık maçlarında beğendim. En azından sakin ve çok top tutmuyor ayağında. Geri kalanlar için çok yorum yapmayacağım. Lato bildiğin vasat altında bizim takıma olmayacak bir bek bu maçta 5 asist yapsa görüşüm değişmez.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

köy takımı diye belli etmedi belki ama orta saha rezaletti . donk- selçuk ikilisi korku filmi gibi. bucaspor topçuları leşçuk'a çok rahat üstünlük sağladılar.
bu oyunla bu hovardalıkla kayseri deplasmanında pastırmalı yumurtayı yeriz.

yasinin gomise 2.yarıdaki ilk pasında rakip vurdu topa aslında ,2.cisinde cıkardıgı topa da gomis istedigini yapamadı.yine de 1 gol 1 asist gomis için yeterli

Öncelikle sakatlık ve cezalı olmaması sevindirici. Temiz bir antrenman maçı oldu. Mariano'nun maç temposu adına da önemliydi, özledik reisi. Bunlar dışında Buca maçından hareketle genel bir analiz yapmak doğru değil. Oyuncular istekliydi ama bu kadar. Abartmaya gerek yok. Lig maçlarıyla daha net yorumlar yapabiliriz.

Eray da ki şaşırtıcı gelişimi görmemek için kör olmak lazım.

Yasin ve Belhanda’da iyi gözüktü.

Çok dikkatli takip edemedim ama çok gol kaçırdı Gomis. Lato istekli ama yeteneksiz. Mariano etkisizdi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt